Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

اسرائیل به قوانین جنگ احترام بگذارد

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

اسرائیل به قوانین جنگ احترام بگذارد

اسرائیل به قوانین جنگ احترام بگذارد

شدت حملات رژیم صهیونیستی به زیرساخت‌ها و غیر نظامیان در نوار غزه به حدی بوده است که رئیس جمهور آمریکا از این رژیم خواست به قوانین جنگ احترام بگذارد.
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش مشرق، «جو بایدن» رئیس جمهور آمریکا روز شنبه از رژیم صهیونیستی خواست که به قوانین جنگ احترام بگذارد

وی بدون اشاره به جنایت‌های رژیم صهیونیستی در غزه طی روزهای اخیر گفت: «با اسرائیل، مصر، اردن و سازمان ملل برای کاهش پیامدهای انسانی حملات حماس همکاری می‌کنیم».

در حالی که هشت روز از آغاز حملات گسترده رژیم صهیونیستی به نوار غزه می‌گذرد، بیش از ۲۱۰۰ فلسطینی در نوار غزه در حملات صهیونیست‌ها به شهادت رسیدند.

صبح جمعه (روز گذشته) سازمان ملل متحد اعلام کرد که ارتش رژیم صهیونیستی به این نهاد اعلام کرده که باید یک میلیون فلسطینی ساکن در شمال غزه در عرض ۲۴ ساعت به سمت جنوب بروند.

فشارهای رژیم صهیونیستی برای کوچاندن اجباری ساکنان نوار غزه پیش از این واکنش منفی مقام‌های کویت و عربستان سعودی را به دنبال داشته است.

وزارت خارجه کویت و عربستان سعودی با انتشار بیانیه‌های جداگانه مخالفت خودشان را با کوچاندن اجباری فلسطینیان از نوار غزه اعلام کرده و هشدار دادند که چین اقداماتی ناقض قوانین بین‌المللی است.

ادامه مطلب  نمایشگاه تخصصی دام، طیور و آبزیان در مشهد آغاز به کار کرد

هشدارها درباره کوچاندن اجباری ساکنان نوار غزه در شرایطی مطرح شده که آژانس امدادرسانی و کاریابی برای آوارگان فلسطینی در خاور نزدیک (آنروا) روز شنبه (امروز) خبر داد که طی یک هفته گذشته در نتیجه حملات رژیم صهیونیستی نزدیک به یک میلیون نفر از ساکنان غزه از خانه خود آواره شده‌اند.

نوار غزه طبق آمار سال ۲۰۲۰ میلادی، دو میلیون و چهل و هشت هزار نفر جمعیت دارد که تعداد افراد آواره شده نیمی از این جمعیت را نشان می‌دهد.

 منبع: نامه نیوز

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب

دیدگاهتان را بنویسید