Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

اشتباه رسانه‌های لبنانی درباره اهتزاز پرچم حزب‌الله

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

اشتباه رسانه‌های لبنانی درباره اهتزاز پرچم حزب‌الله

اشتباه رسانه‌های لبنانی درباره اهتزاز پرچم حزب‌الله

صد آنلاین | تعدادی از رسانه‌های لبنانی به اشتباه پرچم سرخ یکی از مقرهای ارتش رژیم صهیونیستی را به جنبش حزب‌الله نسبت داده بودند که این اطلاعات را لحظاتی بعد اصلاح کردند.
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش صد آنلاین ، رسانه‌های لبنانی، ظهر امروز (یکشنبه)، تصاویری از اهتزاز یک پرچم سرخ در مقر نظامی «الراهب» متعلق به ارتش رژیم صهیونیستی در خطوط مرزی لبنان و فلسطین اشغالی منتشر کردند.

خبرنگار شبکه «المنار» در تصاویری که از فاصله بسیار دور ضبط می‌شد به طور زنده در حال پوشش رویدادها در مناطق جنوبی لبنان بود که همزمان با عملیات نظامی جنبش حزب‌الله لبنان علیه مواضع نظامی رژیم صهیونیستی پرچم سرخی را در مقر نظامی الراهب رویت کرد.

خبرنگار المنار این پرچم سرخ را با پرچم سرخ حزب‌الله که به پرچم خونخواهی مقاومت اسلامی لبنان معروف است، اشتباه گرفت و هنگام پوشش زنده اعلام کرد رزمندگان مقاومت پرچم حزب‌الله را در موضع نظامی الراهب به اهتزاز درآورده‌اند.

حزب‌الله پیش از انجام این حمله اعلام کرده بود که انتقام شهادت شماری از رزمندگان خود را از رژیم صهیونیستی خواهد گرفت.

پرچم خونخواهی حزب‌الله

علی‌رغم اعلام اشتباه خبرنگار المنار، حزب‌الله در بیانیه خود هیچ اشاره‌ای به تسخیر پایگاه یا مقر ارتش رژیم صهیونیستی و یا نصب پرچم در این مواضع نکرد و تنها خبر داد رزمندگان مقاومت یک تانک مرکاوای اسرائیلی را هدف قرار داده‌اند که سرنشینان آن کشته و مجروح شده‌اند.

ادامه مطلب  هزینه زندگی در آمریکای 80 سال پیش

ارتش رژیم صهیونیستی بلافاصله دقایقی بعد از صدور بیانیه حزب‌الله درباره حمله به یک تانک مرکاوا اطلاعات ارائه‌شده از سوی حزب‌الله را تایید کرد.

منابع خبری نیز به نقل از منابع آگاه گزارش دادند این پرچم متعلق به ارتش رژیم صهیونیستی بوده که در تصاویر قدیمی نیز به ثبت رسیده است.

مجری شبکه المنار نیز بعد از برداشت اشتباه خبرنگار این شبکه، این اطلاعات را اصلاح کرد و خبر داد پرچم متعلق به حزب‌الله نیست.

 منبع: نامه نیوز

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب

دیدگاهتان را بنویسید