Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

انجمن خیریه حمایت از بیماران کبدی ایران تعطیل شد

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

انجمن خیریه حمایت از بیماران کبدی ایران تعطیل شد



به دنبال انتشار خبر تعطیلی انجمن خیریه حمایت از بیماران کبدی کسب اطلاع شد این اتفاق به خاطر شکایت یکی از ساکنین ساختمانی رخ داده که دفتر انجمن در آن واقع است و چون مسؤولان مربوطه همکاری مورد انتظار را انجام نداده‌اند انجمن بیماران کبدی تا اطلاع ثانوی تعطیل شده است.

 یکی از بیماران انجمن خیریه حمایت از بیماران کبدی ایران درگفت‌وگویی با عصر ایران ضمن گِله از این وضعیت اعلام کرد: متأسفانه شکایت آن ساکن مورد ملاک قرار گرفته و نزدیک به یک سال است پروانه فعالیت انجمن را تمدید نمی‌کنند. همین موضوع باعث شده هیأت مدیره انجمن بیماران کبدی ارائۀ خدمات صد درصد رایگان به بیماران صعب‌العلاج را به بعد از تمدید پروانه و موافقت مسئولین با استمرار فعالیت موکول کند.

 وی افزود: همین مخالفت‌ها باعث جلوگیری فعالیت پزشکان متخصص این انجمن شده و آنان ناچار شده‌اند هیچ‌گونه فعالیتی در راستای سلامتی بیماران انجام ندهند. این در حالی است که پزشکان انجمن و مرتبط با انجمن نزدیک به سی سال است بدون دریافت وجه  از بیماران صعب‌العلاج قابل توجهی به محرومین جامعه ارایه می‌دهند. این بیمار که مقابل درِ انجمن با چند تن دیگر از بیماران و خانوادهای آنان مشغول نوشتن بیانیه‌ای بودند اعلام کردند اگر توجهی به خواسته‌های آنان نشود به زودی با حضور در سازمان‌ها و … خواستار بازگشایی انجمن بیماران کبدی خواهند شد.

ادامه مطلب  وقتی روی جنایت، سنگ مرمر می‌کِشند!

  در همین راستا خبرنگار ما طی تماسی با یکی از اعضای هیأت مدیره انجمن موضوع را پی‌گیری کرد و او گفت : با توجه به مشکلات موجود،  قصد دارند از راه گقت‌وگو مسأله را پی‌گیری کنند و به همین خاطرمصاحبه‌ای انجام نخواهند داد. وی افزود: ما نامه‌ای به مسئولین محترم نوشته‌ایم و از آنان خواستار کمک و توجه بیشتر شده‌ایم و امیدواریم با عنایت و محبت مانع تعطیلی انجمن خیریه شوند تا ما بتوانیم همچون سی سال گذشته خدمات خود را به بیماران را ارایه کنیم.



منبع: خبر فوری

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب

دیدگاهتان را بنویسید