2 اردیبهشت 1403
Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

بازیگری که آخرین سکانسش را بازی کرد و درگذشت

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

بازیگری که آخرین سکانسش را بازی کرد و درگذشت

به بهانه دومین سالروز درگذشت سیامک اطلسی ـ بازیگر و دوبلور مطرح کشورمان ـ آخرین حضور این هنرمند فقید در تلویزیون که با رفتن مقابل دوربین سریال «موج اول» شکل گرفت و مرتبط با کرونا بود را مرور می‌کنیم.

سیامک اطلسی‌فر، زادهٔ چهارم تیر ماه ۱۳۱۵ از هنرمندان و گویندگان مطرح کشورمان بود که چهارم مهر ۱۴۰۰ بر اثر ابتلاء به ویروس کرونا درگذشت.

سریال «موج اول» به کارگردانی سیدامیر سجادحسینی و تهیه‌کنندگی سعید کمانی آخرین همکاری سیامک اطلسی با تلویزیون بود.

سعید کمانی، تهیه‌کننده سریال «موج اول» درباره آخرین حضور سیامک اطلسی مقابل دوربین در سریالی که با موضوع کرونا همراه بود، می‌گوید: خدا رحمت کند آقای اطلسی را، واقعاً انسان نازنینی بود. حیف که زود از دستمان رفت. یادم هست می‌خواستیم سکانس پایانی سریال را بگیریم که ایشان قبل از اینکه دچار کرونا شوند سر صحنه قلبشان ناراحت شد و راهی بیمارستان شدند و دو روز بعد از آن هم درگیر کرونا شدند. آقای اطلسی با آن حال بدش برای سکانس پایانی سریال ما سر صحنه حاضر شدند، به ما محبت داشتند و ماندند کارشان را انجام دادند که متاسفانه دو روز بعد درگیر کرونا شدند و ما از وجود ایشان بی‌بهره شدیم.

ادامه مطلب
جزئیات پیشنهاد افزایش ۳۵ درصدی حق مسکن کارگران

کمانی ادامه می‌دهد: من مدت کوتاهی با ایشان کار کردم، ایشان واقعاً حیف شدند. آقای اطلسی جزو بازیگرانی بودند که همیشه سر تایم سر صحنه حاضر می‌شد و حتی یک دقیقه هم تاخیر نداشت. در آن شرایط سخت کرونا که ما در پیک پنجم بودیم کار با ما را قبول کردند و جلوی دوربین آمدند تا کار کنند. او تا پای جان ایستاد.

وی به صدای دلنشین سیامک اطلسی اشاره می‌کند و می‌گوید: در آن مدت کوتاه واقعا از صدایش بسیار لذت بردیم. صدای ایشان به گونه‌ای بود که انگار مدام آنونس گوش می‌کردیم. من همیشه سر صحنه با ایشان شوخی می‌کردم با آن دیالوگ معروفش در «مختارنامه» که همیشه می‌گفت «مختار تویی»، یادش بخیر و روحش شاد، هروقت این دیالوگ را می‌گفتم در هر شرایطی به ما لبخند می‌زد تا در آن روزهای سخت کرونا به ما روحیه بدهد.

کمانی سپس با اشاره به نقش سیامک اطلسی در سریال «موج اول» اظهار می‌کند: ایشان در «موج اول» نقش خیلی خوبی را بازی می‌کردند، رئیس یک بیمارستان بودند که در سریال هم دچار کرونا می‌شوند و متاسفانه در واقعیت هم این اتفاق برایش افتاد و از دنیا رفت.

ادامه مطلب
یک بمب‌افکن میکرومقیاس برای مقابله با تومور سرطانی ساخته شد

تهیه‌کننده «موج اول» صحبت هایش را اینگونه پایان می‌دهد: امیدوارم نسل جدید بازیگران هم مثل ایشان (سیامک اطلسی) و خیلی‌های دیگر بحث وجدان کاری و تعهدشان را در کار جدی بگیرند. آقای فخیم‌زاده هم یکی از نمونه‌های بارز هنرمندان مطرح کشورمان هستند که با وجود پیشکسوت بودنشان همیشه به کارشان متعهد هستند، به موقع سر فیلمبرداری حاضر می‌شوند و حتی یک دقیقه هم تاخیر ندارند اما متاسفانه در مقابل هستند هنرمندانی که ما را ساعت‌ها سر صحنه فیلمبرداری معطل می‌کنند.

۲۴۵۲۴۵منبع: خبرآنلاین

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب
بند انگشتینام و قیمت
تخفیف 20 درصد اشتراک یکماهه نماوا
قیمت اصلی 119,000تومان بود.قیمت فعلی 95,200تومان است.
قیمت اصلی 349,000تومان بود.قیمت فعلی 244,300تومان است.
قیمت اصلی 420,000تومان بود.قیمت فعلی 294,000تومان است.
قیمت اصلی 6,000,000تومان بود.قیمت فعلی 1,790,000تومان است.
قیمت اصلی 73,000تومان بود.قیمت فعلی 50,990تومان است.
قیمت اصلی 43,600تومان بود.قیمت فعلی 30,660تومان است.
قیمت اصلی 185,000تومان بود.قیمت فعلی 106,000تومان است.
قیمت اصلی 169,850تومان بود.قیمت فعلی 76,800تومان است.
قیمت اصلی 65,420تومان بود.قیمت فعلی 19,460تومان است.
قیمت اصلی 65,000تومان بود.قیمت فعلی 15,870تومان است.
بند انگشتینام و قیمت