4 خرداد 1403
Tehran 20°C
Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

۱هزارو ۸۳۰ مدیر ورزشی بانو در سراسر کشور

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

۱هزارو ۸۳۰ مدیر ورزشی بانو در سراسر کشوربه گزارش برنا و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مریم کاظمی پور در همایش مدیران ورزش بانوان سراسر کشور بیان کرد: خدمت مدیران محترم ورزش بانوان کشور، مسئولین جامعه الزهرا که به خوبی میزبانی کردند، مسئولین استانی و به خصوص اقای هاشمی وزیر ورزش و جوانان که در طول این یکسال که در کنار ایشان مسئولیت ورزش بانوان را در وزارت ورزش و جوانان داشتم، در همه ابعاد، از ورزش بانوان به نحوه مطلوب و تمام عیار حمایت کردند.

وی ادامه داد: الحمدلله که امروز مدیران ورزش بانوان تمام استان ها با نظارت و مدیریت و سرپرستی مسئولین ورزش بانوان استان‌ها در استان قم حضور پیدا کردند و در جوار بارگاه ملکوتی کریمه اهل بیت حضرت معصومه (س)، این شب عزیز را که آغاز دهه کرامت و میلاد با سعادت حضرت معصومه(س) است را جشن خواهند گرفت.

دکتر کاظمی پور در ادامه به نمایندگی از مقام عالی وزارت ورزش و جوانان، از نواب رئیس فدراسیون های ورزشی که بارعظیمی از ورزش قهرمانی کشور را برعهده دارند قدردانی کرد و گفت: روز سه شنبه, مراسم تجلیل از قهرمانان و مدال آوران با حضور شایسته بانوان مدال آور که حدود ۳۵۰ ورزشکار مدال آور از جمع ۱۵۳۰ قهرمان بودندبرگزار و این افتخار آفرینان در محضر رئیس جمهور مورد تجلیل قرار گرفتند.

ساخت فرهنگسرای شهریار قم به مراحل پایانی رسید

معاون توسعه ورزش بانوان با بیان اینکه موفقیت‌های ورزشی به دست آمده حاصل مدیریت و برنامه ریزی مدیران بانوی کشور معاونین ورزش بانوان ،استان ها و نواب رئیس فدراسیون های ورزشی است اظهار داشت:با افتخار اعلام می کنم امروز ورزش کشور ما بالغ بر ۱۸۳۰ مدیر ورزشی بانو که در سراسر کشور دارد که در سطوح مسئولین ورزش بانوان استان‌ها نواب رییس فدراسیون های ورزشی و نواب رئیس هیئت های ورزشی، مسئولین ورزش بانوان شهرستان‌ها، در کنار تمام مدیران ستادی وزارتخانه فعالیت می کنند.

کاظمی پور گفت: با افتخار بیان می کنم که بعد از بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی هانگژو و افتخاراتی که در آن رویدادها کسب شد، به فاصله ای یکماه تا چهل روز با عزم تمام عزیزان در وزارتخانه خصوصا معاونت توسعه مدیریت ومنابع، تمام اعتبارات بانوان فدراسیون های که در پاریس حضور خواهند داشت را با حمایت مقام عالی وزارت ورزش و جوانان پرداخت کردیم تا ساز و کار آماده سازی تیم‌های بانوان در شرایط بهتری برنامه ریزی شود.

وی اظهار داشت:براین اساس در آخرین اعتباراتی که از محل بیست و هفت صدم درصد جذب شد ما در استان ها توانستیم یک تحول جدی در حمایت از توسعه همگانی ورزش بر اساس اسناد بالادستی، توسعه سلامت بانوان اولویت ورزش بانوان کشور در سند تحول مردمی و قانون اهداف و وظایف وزارت ورزش و جوانان ایجاد کنیم.

پروژه های معوقه چندین ساله گلستان توسط آیت الله رییسی احیا شد

معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در ادامه از وزیر ورزش وجوانان که نگاه ویژه ای به توسعه ورزش بانوان دارند تشکر کرد و گفت: . از همه کسانی که برای توسعه ورزش بانوان تلاش می کنند تابتوانیم پرچم پر افتخار سه رنگ جمهور اسلامی ایران را به اهتزاز درآورند، قدردانی می کنم.

وی در پایان گفت: شادی امروز را به آستان مقدس حضرت معصومه(س) و اهل بیت، به روح غیور مردان و بانوان مان که آرامش امروزمان را مدیون از خودگذشتگی آنها می دانم و به روح متعالی شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و تمام عزیزانی که امروز در جمع ما نیستند تقدیم می کنم.

انتهای پیام/منبع: خبرگزاری برنا

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب
بند انگشتینام و قیمت
تخفیف 20 درصد اشتراک یکماهه نماوا
قیمت اصلی 119,000تومان بود.قیمت فعلی 95,200تومان است.
قیمت اصلی 349,000تومان بود.قیمت فعلی 244,300تومان است.
قیمت اصلی 420,000تومان بود.قیمت فعلی 294,000تومان است.
قیمت اصلی 6,000,000تومان بود.قیمت فعلی 1,790,000تومان است.
قیمت اصلی 73,000تومان بود.قیمت فعلی 50,990تومان است.
قیمت اصلی 43,600تومان بود.قیمت فعلی 30,660تومان است.
قیمت اصلی 185,000تومان بود.قیمت فعلی 106,000تومان است.
قیمت اصلی 169,850تومان بود.قیمت فعلی 76,800تومان است.
قیمت اصلی 65,420تومان بود.قیمت فعلی 19,460تومان است.
قیمت اصلی 65,000تومان بود.قیمت فعلی 15,870تومان است.
بند انگشتینام و قیمت