2 اردیبهشت 1403
Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

با سوداگران در عرضه بلیت ناوگان حمل و نقل برخورد می‌کنیم

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

با سوداگران در عرضه بلیت ناوگان حمل و نقل برخورد می‌کنیم

مهرداد بذرپاش در پاسخ به سوال باشگاه خبرنگاران جوان در خصوص راه‌اندازی راه آهن سریع السیر تهران_ قم_ اصفهان گفت: اجرای این راه آهن در دستور کار است و به لحاظ صرفه اقتصادی بررسی و مجوزهای آن صادر شده و امروز هم نامه ای برای پرداخت بدهی های آن ارائه شده و موانع آن به زودی برداشته می‌شود‌.

وزیر راه و شهرسازی در خصوص کمبود بلیت ناوگان حمل ونقلی هم گفت: عرضه و تقاضای بلیت با یکدیگر هماهنگ نیست و میزان تقاضا بالاتر از عرضه است البته کمبود بلیت تنها مربوط به بخش حمل ونقل ریلی نیست بلکه در تمامی بخش ها از جمله بخش هوایی هم با کمبود بلیت مواجه هستیم .

او گفت: تعداد بلیت‌هایی که صنعت هوایی ما دارند و مجموع ایرلاین ها و مجموع تقاضا هم‌خوانی ندارند بنابراین اعلام کرده ایم که توسعه ناوگان را در تمامی بخش ها از جمله ایرلاین ها در دستور کار خود قرار دهند تا فاصله در این بخش کمتر شود .

وزیر راه وشهرسازی اظهار کرد: نظارت بر بازار و مقابله با سوداگری یکی دیگر از سیاست های اصلی وزارت راه وشهرسازی است که در این بخش نقد و البته‌ توهین هایی هم به ما وارد شده است که البته اگر نقد باشد ما هم به آن توجه می‌کنیم.

ادامه مطلب
آغاز پرداخت وام فوری 90 میلیون تومانی دولت به همه مردم

او بیان کرد: هر سکوی مجازی که به آرامش بازار کمک کند من خودم به عنوان وزیر در خدمت آن هستم و از آنها حمایت می‌کنم اما اگر این سکو ها اقدام به برهم زدن بازار کنند و بیشتر سود را نگاه کنند با آنها از طریق تمامی ابزارهایی که داریم برخورد می‌کنیم چراکه ما مقام مسئول برای جلوگیری از برهم ریختگی بازار هستیم.

بذرپاش بیان کرد: اگر عاملی در زنجیره عرضه بلیت در همه بخش های جاده ای، ریلی و هوایی اختلال ایجاد کند وزارت خانه و تمامی دستگاه ها موظف هستند که نگذارند بازار به هم بریزد.

وزیر راه وشهرسازی اظهار کرد: این سکوهای مجازی البته دسترسی های زیادی دارند و به بسیاری از بخش ها هم وصل هستند و ما وقتی سراغ برخی از آنها که می‌رویم به جاهای خاصی می‌رسیم.

او بیان کرد: این سکوها کارهایی انجام می دهند که نظارت برای آنها صورت نگیرد اما همکاران ما در این بخش بسیار جدی هستند اهتمام زیادی دارند که آرامش به بازار بازگردد.

وزیر راه وشهرسازی توضیح داد: آرامش بخش زیادی برگشته اما هنوز رضایت بخش نیست البته در بخش ریلی این مشکلات کمتر است اما در حوزه هوایی با مشکلات بیشتری مواجه هستیم چراکه تقاضا بالاتر است.

ادامه مطلب
خبر یارانه ای جدید برای خانوار دهک 1 تا 7

وی اظهار کرد: نظارت عالیه بر بازار وجود دارد و ما تلاش می‌کنیم که بلیت ها به به مصرف کننده نهایی برسد و با حذف سوداگرانی که سودهای کذایی می گیرند برخورد جدی می‌کنیم.

او گفت: البته با  آژانس ها و سکوهایی که با نرخ متعارف اقدام به عرضه بلیت می‌کنند و تسهیل در بلیت را برای مسافران فراهم می‌کنند همکاری لازم را خواهیم داشت.منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب
بند انگشتینام و قیمت
تخفیف 20 درصد اشتراک یکماهه نماوا
قیمت اصلی 119,000تومان بود.قیمت فعلی 95,200تومان است.
قیمت اصلی 349,000تومان بود.قیمت فعلی 244,300تومان است.
قیمت اصلی 420,000تومان بود.قیمت فعلی 294,000تومان است.
قیمت اصلی 6,000,000تومان بود.قیمت فعلی 1,790,000تومان است.
قیمت اصلی 73,000تومان بود.قیمت فعلی 50,990تومان است.
قیمت اصلی 43,600تومان بود.قیمت فعلی 30,660تومان است.
قیمت اصلی 185,000تومان بود.قیمت فعلی 106,000تومان است.
قیمت اصلی 169,850تومان بود.قیمت فعلی 76,800تومان است.
قیمت اصلی 65,420تومان بود.قیمت فعلی 19,460تومان است.
قیمت اصلی 65,000تومان بود.قیمت فعلی 15,870تومان است.
بند انگشتینام و قیمت