Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

بردن نیروی هوایی پاداش بازیکنان سپاهان بود/ پرسپولیس شانس زیادی برای صعود دارد

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

بردن نیروی هوایی پاداش بازیکنان سپاهان بود/ پرسپولیس شانس زیادی برای صعود داردژوزه مورایس  سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره برد تیمش برابر تیم نیروی هوایی عراق در لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: اولین تبریک را به بازیکنانم می‌گویم و دومین تبریک را هم به تیم نیروی هوایی می‌گویم. چون تیمی که به این رقابت‌ها می‌آیند با کیفیت هستند.

او افزود: همان‌طور که در بازی قبلی از بهترین بازیکن میدان صحبت کردم امروز هم می‌خواهیم به رامین تبریک بگویم. بازیکنی که پشت گلی که زدیم بود. این گل توسط رامین زده شد. به رضاییان بابت عملکردش تبریک می‌گویم نه فقط در سپاهان بلکه در  تیم ملی هم خودش را به خوبی نشان داد. تبریک می‌گویم به بازیکنانم و تیم، چون بازی ساده‌ای نبود و این مسابقه یک بازی سخت تبدیل شد.

سرمربی سپاهان درباره اینکه چطور توانستید ۹ نفره سه امتیاز بازی را بگیرید،گفت: برای من هم یک جور ساده است. بازیکنان با کیفیت عمل کردند. تمرکزشان در زمین بود وقتی  یک بازیکن کمتر داریم کار سخت می‌شود و وقتی با ۲ بازیکن کمتر می‌دوید کار سخت‌تر می‌شود. بازیکنان می‌دانستند چگونه تمرکز کنند و چه کنند. دفعه اولی نیست که در چنین شرایطی قرار می‌گیرند. اما از بازیکنان ممنوم که از خودشان تمرکز، آرامش و دانش خوبی نشان دادند و در آخر هم پاداش‌شان را گرفتند که برد بازی بود.

ادامه مطلب  خبر فوری سازمان تامین اجتماعی برای بازنشستگان

مورایس درباره تغییر پست محمد کریمی در بازی امروز عنوان کرد: ما معمولاً در مورد استراتژی تیم با بازیکنان صحبت می‌کنیم. باید کیفیت حریف را در نظر بگیریم. ببینیم چگونه خودمان راحت‌تر پیش می‌رویم و پتانسیل بردن‌مان را از دست ندهیم بقیه چیز‌ها را هم خودتان مشاهده کردید برمی‌گردد به کیفیت یک بازیکن که برخی بازیکنان آن‌ها می‌توانستند نتیجه را تغییر دهند. موقعیت‌های خطرناک هم ایجاد کردند. خوشحالم که توانستیم حلش کنیم بحث فقط تمرین کردن نیست بحث این است که بازیکن چگونه متوجه شود و درک کند و خودش را وفق دهد.  

او درباره اینکه سپاهان ممکن است حذف شود، همان‌طور که شانس صدرنشینی دارد، گفت: بازی امروز تمام شد. الاتحاد یک بازی دیگر و یک تیم دیگر است. چون نسبت به ما برتری دارند، زیرا امتیازی گرفته‌اند بدون آن که بازی کنند. این فقط مشکل من است و پاداشش را هم گرفته‌اند. شاید اگر بازی می‌کردیم این فرضیه که اکنون شما گفتید غلط می‌شد این سناریو اینگونه نبود. زیاد پیش‌بینی نمی‌کنم. تمرکزمان روی بازی امروز بود برای بازی بعدی باید سازماندهی کنیم، آنالیز کنیم و بتوانیم بهترین خودمان را بگذاریم. اگر بهترین خودمان را بگذاریم و کافی باشد خوشحالم. اگر کافی نباشد باز هم خوشحالم. فشار زیادی را نمی‌توانیم حس کنیم. اول باید ببینیم برای آینده چه می‌خواهیم.

ادامه مطلب  اموال بابک زنجانی به عنوان پشتوانه پولی کشور به خزانه بانک مرکزی باز می‌گردد

سرمربی سپاهان گفت: بگذارید مثالی برایتان بزنیم. همه فکر می‌کنند که می‌خواهند بهترین شرایط زندگی را برای خودشان درست کنند. همه می‌خواهند پول‌دار شوند، اما برای پول‌دار شدن باید حوصله کنید و باید عمل کنید یک شبه نمی‌توانید پول‌دار شوید. فوتبال هم همین‌طور است. امروز ما خوشبختانه آماده این بودیم که با ۲ بازیکن کمتر هم برنده شویم. بازی با الاتحاد یک بازی دیگر است. آنالیزش می‌کنیم و با یک بازی کمتر مقابل الاتحاد قرار می‌گیریم. با ۲ بازیکن کمتر هم بازی نمی‌کنیم با ۱۱ بازیکن بازی می‌کنیم و به اندازه کافی شانس داریم. همه می‌خواهند برنده شوند. فقط در یک زمان این اتفاق نمی‌افتد، می‌توانید برنده شوید، اما باید صبر و حوصله داشته باشید. پس باید باور داشته باشید و برای موفقیت صبر کنید .

مورایس در پایان گفت: می‌خواهم به پرسپولیس اشاره کنم که مساوی کردند، اما با هشت امتیاز شانس بیشتری برای صعود خواهند داشت. برای این تیم ایرانی آرزوی موفقیت می‌کنم. همانطور که برای خودمان آرزوی موفقیت می‌کنم. چون فکر می‌کنم ۲ تیم از ایران به مرحله بعد صعود کنند به نفع فوتبال کشور باشد.منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
ادامه مطلب  خمس: مقابل پرسپولیس هیچ موقعیتی نداشتیم
اشتراک مطلب

دیدگاهتان را بنویسید