Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

برنامه انتخاباتی کارگزاران چیست؟

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

برنامه انتخاباتی کارگزاران چیست؟

برنامه انتخاباتی کارگزاران چیست؟


نگاه تحلیلگر/ گفت‌وگوی «فردا» با علی‌محمد نمازییک عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی گفت: آقای مرعشی گفت که بعد از مشخص‌شدن نتایج بررسی صلاحیت‌ها اگر نامزدهایی حضور داشته باشند که بشود از آنها حمایت کرد، این کار را می‌کنیم.
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

گروه سیاست نامه‌نیوز: کنگره حزب کارگزاران برگزار شد تا بسیاری این پرسش را مطرح کنند که این حزب مهم اصلاح‌طلب چگونه وارد انتخابات خواهد شد؟

علی‌محمد نمازی، فعال سیاسی و عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی، درباره این موضوع به «نامه‌نیوز» گفت: «کنگره اخیر حزب کارگزاران سازندگی بسیار باشکوه برگزار شد؛ بعد از حدود پنج سالی که هیچ حزبی کنگره‌ای برگزار نکرده بود و نزدیک به پانصد نفر در این کنگره شرکت کردند و ناظر وزارت کشور هم راضی بود. سخنران‌های برجسته‌ای هم در این کنگره حضور داشتند؛ از آقای جهانگیری گرفته تا آقایان همتی و مرعشی در مجموع انتخابات خوبی هم برای انتخاب اعضای شورای مرکزی و بازرس‌ها انجام شد».

او ادامه داد: «در بیانیه پایانی کنگره، حزب کارگزاران نظرات کلی‌اش را اعلام کرد. آقای مرعشی هم در گفت‌وگو با خبرنگاران درباره انتخابات گفت که بعد از مشخص‌شدن نتایج بررسی صلاحیت‌ها اگر نامزدهایی حضور داشته باشند که بشود از آنها حمایت کرد، این کار را می‌کنیم. ببینید به هر حال مشارکتی‌شدن انتخابات به تصمیم حاکمیت هم برمی‌گردد و اگر برای مثال ثبت‌نام‌ها را تجدید کند یا اجازه دهد نامزدهای بیشتری در عرصه حضور داشته باشند، طبیعی است که میزان مشارکت هم بالاتر می‌رود».

ادامه مطلب  عیدی رئیسی؛ یارانه نقدی 3/720/000 میلیونی جدید واریز شد

این فعال سیاسی همچنین بیان کرد: «حاکمیت می‌تواند فیلترهای نظارتی‌اش را کمتر کند و اجازه دهد نامزدهای بیشتری در انتخابات حضور داشته باشند. احزاب هم می‌توانند با ارائه برنامه‌های منسجم سعی کنند مردم را قانع کنند».

نمازی در پایان پاسخ در پاسخ به این پرسش که حزب کارگزاران لیست جداگانه انتخاباتی می‌دهد یا در چارچوب تصمیم جبهه اصلاحات عمل می‌کند، تصریح کرد: «هر حزبی باید ببیند بعد از مشخص‌شدن نتایج بررسی صلاحیت‌ها چه نیروهایی در انتخابات خواهند داشت. در این مرحله است که باتوجه به نامزدهای موجود همه احزاب و در قالب جبهه اصلاحات می‌توانند با یکدیگر گفت‌وگو کنند تا در نهایت اگر شد به لیست واحد دست یابیم».منبع: نامه نیوز

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب

دیدگاهتان را بنویسید