Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

بهبود هوای آبیک در اولویت است

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

بهبود هوای آبیک در اولویت استمحمد مهدی اعلایی استاندار قزوین در حاشیه سفر یک روزه خود به آبیک در دیدار با امام جمعه این شهرستان گفت: آبیک همیشه مشکل آب داشت، اما امروز این مساله به شکل جدی وجود ندارد و به جرات می‌توان گفت آب شرب آن یکی از با کیفیت‌ترین آب‌ها در استان محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه بیشتر مشکلات شهرستان آبیک حل شده است، تاکید کرد: پیگیری مسئولان استان در اتصال آب زیاران به سد طالقان باعث شد تا مردم زیاران را از نعمت آب منتفع سازد، با این نکته که مجموع مسایل مربوط به نیاز‌های مردم شهرستان در دایره شناخت و تسلط مسوولان استانی قرار دارد و تلاش می‌کنیم شرایط بهتری را برای مردم رقم بزنیم.

اعلایی با بیان اینکه شهرستان آبیک یکی از ظرفیت‌های قابل توجه استان در حوزه اقتصادی ارزیابی می‌شود، بیان کرد: بخش عمده‌ای از واحد‌های تولیدی، کشاورزی و صنایع وابسته در این شهرستان قرار دارد و بیشتر تولیدات غذایی آن به صورت مازاد مصرف به خارج از استان فرستاده می‌شود.

استاندار قزوین از حوزه بهداشت و درمان به عنوان یکی از اولویت‌های سفر دوم ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: موضوع بهداشت و درمان تنها مشکل زیرساختی ندارد، بلکه شاهد کمبود متخصص در این حوزه هستیم که موارد لازم برای جبران آن درحال پیگیری است.

ادامه مطلب  علت پرهیز دوجانبه ایران و آمریکا از جنگ پرشدت/ بازدارندگی در خاورمیانه چگونه کار می‌کند؟

نماینده عالی دولت در استان قزوین اضافه کرد: برای وضعیت معادن شهرستان آبیک نیز معاونت عمرانی استانداری تدابیری را اندیشیده که در قالب کلان طرح و به شکل بلند مدت اجرایی خواهد شد.

حجت الاسلام تقی روحانی امام جمعه شهرستان آبیک نیز در این دیدار بیان کرد: افتتاح پل سر راه آهن به سمت قشلاق خواسته مردم است که هنوز به بهره برداری نرسیده است، همچنین لازم است که داروخانه بیمارستان دولتی شهدا تبدیل به داروخانه شبانه روزی شود.

به گفته وی، کمبود متخصص قلب، متخصص بیهوشی، متخصص جراحی، ارتوپدی، چشم پزشکی و تکمیل ساخت بیمارستان نیمه کاره از عمده مطالبات مردم این شهرستان محسوب می‌شود.

امام جمعه شهرستان آبیک بیان کرد: شاهد تلاش شبانه روزی استاندار، بخشداران و فرمانداران دولت سیزدهم در این استان هستیم تا جایی که دولت سیزدهم بالغ بر ۱۱ نوع خدمت به انقلاب اسلامی داشته که در طی ادوار مختلف بی نظیر بوده است.منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب

دیدگاهتان را بنویسید