31 اردیبهشت 1403
Search
Close this search box.
Tehran 18°C
جدیدترین اخبار

در این سال‌ها داوری در انتهای فصل برای استقلال مشکل‌ساز شده است

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

در این سال‌ها داوری در انتهای فصل برای استقلال مشکل‌ساز شده استکوروش تشت‌زر در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا، در خصوص روند استقلال گفت: استقلال در بعد نتیجه‌گیری تا این لحظه شاهکار کرده. با توجه به بضاعت و مشکلات حاشیه‌ای ابتدای فصل، نکونام توانسته تیم را در صدر جدول نگه دارد و این عالی است. انتقاداتی به نحوه کیفی بازی استقلال می‌کنند که توجیه آن بحث کیفی بازیکنان است که استقلال نمی‌تواند با ضرباهنگ مدنظرش بازی کند. استقلال با این نفرات نمی‌توند در عدم دقایق زیبا و هجومی کار کند اما نتیجه‌گیری عالی بوده.

وی افزود: پرسپولیس از زمان تعویض مربی تغییر کرده و بازیکنان بسیار خوبی چون ارونوف و حسن را جذب کرده که وجودشان برای هر تیم نعمت است. عدم حضور یامگا اتفاق مهمی است که البته تا امروز با توجه به تلاش بازیکنان به چشم نیامده.

پیشکسوت استقلال درباره نقطه قوت آبی‌ها اظهار داشت: نفرات باتجربه استقلال مثل چشمی و حسینی یکی از نقاط قوت این تیم بودند و عصای دست نکونام شده‌اند. در سمت چپ هم جلال جا افتده و پاس گل‌های زیادی داده است. همچنین باید به بلانکو و محمد اشاره کنم. بلانکو کیفیت خوبی دارد و محمدی هم علی‌رغم اوج و فرود، در لحظات حساس عصای دست نکونام شود.

خبر مهم در مورد تعطیلی شنبه‌ ها

تشت‌زر در خصوص نقطه ضعف استقلال گفت: نقطه ضعف استقلال را می‌توان عدم توازت در میانه میدان دانست. بازیکنان این تیم در هافبک همه دفاعی هستند و هافبک طراح و پاسوری مانند جباری و جبارف ندارد. آبي‌پوشان در این سال‌ها همواره چنین بازیکنانی داشتند و با آنها روی دروازه حریف خطر ایجاد می‌کردند اما حالا خیر. استقلال در آن منطقه نیاز به بازیکنی دارد که پاس ریسکی و هجومی بدهد. برای فصل بعد استقلال در آن منطقه نیاز به بازیکن دارد.

وی در مورد شانس قهرمانی استقلال خاطرنشان کرد: استقلال باید در ۶ بازی آینده تمرکز داشته باشد و از حاشیه دوری کند. مدیریت باشگاه باید سعی کند این حواشی اجازه ورود ندهد چون مهم‌تر از بحث فنی، بحث حاشیه است. نکونام هم باید مراقب باشد چون پرسپولیس شانه به شانه پیش می‌آید. 

پیشکسوت استقلال گفت: فکر می‌کنم استقلال پتانسیل حفظ صدرنشینی و قهرمانی را دارد اگر مسائل بیرونی چون داوری بگذارد. در این سال‌ها مسائل داوری در آخرین لحظات برای آبی‌ها مشکل‌ساز شده. امسال استقلال هفته‌های متعددی در صدر بوده و حالا حق این تیم و هوادارانش قهرمانی است.

تأیید مذاکرات غیرمستقیم ایران و آمریکا در عمان

تشت‌زر در پایان گفت: شخصا امیدوارم روند نتیجه‌گیری استقلال حفظ شود. شاید بازی‌های پرسپولیس آسان‌تر باشد اما در انتهای فصل امتیازگرفتن از تیم‌هایی که نیاز به امتیاز دارند سخت است. هرچند خود استقلال‌ هم بارها در انتهای فصل دچار مشکل بوده اما امیدوارم امسال دیگر شاهد این مساله نباشیم و آبی‌ها قهرمان شوند.

انتهای پیام/منبع: نامه نیوز

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب
بند انگشتینام و قیمت
تخفیف 20 درصد اشتراک یکماهه نماوا
قیمت اصلی 119,000تومان بود.قیمت فعلی 95,200تومان است.
قیمت اصلی 349,000تومان بود.قیمت فعلی 244,300تومان است.
قیمت اصلی 420,000تومان بود.قیمت فعلی 294,000تومان است.
قیمت اصلی 6,000,000تومان بود.قیمت فعلی 1,790,000تومان است.
قیمت اصلی 73,000تومان بود.قیمت فعلی 50,990تومان است.
قیمت اصلی 43,600تومان بود.قیمت فعلی 30,660تومان است.
قیمت اصلی 185,000تومان بود.قیمت فعلی 106,000تومان است.
قیمت اصلی 169,850تومان بود.قیمت فعلی 76,800تومان است.
قیمت اصلی 65,420تومان بود.قیمت فعلی 19,460تومان است.
قیمت اصلی 65,000تومان بود.قیمت فعلی 15,870تومان است.
بند انگشتینام و قیمت