Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

دست‌های مقاومت باز است؛ صهیونیست‌ها هیچ سناریویی را بعید ندانند

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

دست‌های مقاومت باز است؛ صهیونیست‌ها هیچ سناریویی را بعید ندانند

«ناصر کنعانی» امروز (سه‌شنبه، ۱۷ اکتبر)، در گفت‌‌وگو با شبکه لبنانی «المیادین» درباره تحولات جاری در نوار غزه و حملات وحشیانه رژیم غاصب صهیونیستی علیه فلسطینی‌ها سخن گفت.

وی تصریح کرد: «ما شاهد جنگی نابرابر علیه مردم فلسطین در غزه هستیم و این اقدام همراه با جنایات بسیاری است. ما شاهد یک نسل‌کشی علیه ملت فلسطین هستیم. همه کسانی که امور اسرائیل را دنبال می‌کنند، می‌گویند که رژیم صهیونیستی بعد از ۷ اکتبر دیگر آن‌چیزی نیست که قبل از آن بود. دست‌های مقاومت باز است و بیکار نخواهد نشست و واکنش پیشگیرانه‌ خواهد داشت».

سخنگوی وزارت خارجه در ادامه تاکید کرد: «محور مقاومت محدود به جبهه خاصی نیست و صهیونیست ها نباید هیچ سناریویی را بعید بدانند».

سخنگوی دستگاه دیپلماسی ایران، روز گذشته نیز در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤالی درباره اقدامات و تلاش‌های ایران در پی تحولات اخیر در فلسطین گفت:‌ «ایران به عنوان کشور مسؤول و متعهد به پیگیری حقوق مظلومان در جهان در ارتباط با مسأله فلسطین همواره با حساسیت و دقت حمایت از حقوق ملت مظلوم فلسطین را مورد توجه و پیگیری قرار داده است. در مورد تحولات اخیر ایران هم در حوزه سیاسی و هم بین‌المللی تلاش‌های خود را برای حمایت از ملت مظلوم فلسطین افزایش داده است».

ادامه مطلب  پرسپولیس مدعی قهرمانی است، اما آماده نبردیم

وی در خصوص گسترش دامنه جنگ کنونی در غزه نیز گفت: «همه معتقدند شرایط بسیار حساس و نگران کننده است و در صورت عدم مدیریت بحران دامنه بحران می‌تواند فراتر از مرزهای فلسطین گسترش یافته و ابعاد منطقه‌ای و بین‌المللی پیدا کند. کشورها مسؤولیت دارند و با کشورهای مختلف به مشورت‌های خود ادامه می‌دهیم و امیدواریم در این زمینه جامعه جهانی مسؤولانه‌تر و قوی‌تر عمل کند».

امروز ۱۱ روز از آغاز عملیات «طوفان الاقصی» علیه رژیم صهیونیستی می‌گذرد. عملیاتی که تاکنون دست‌کم به کشته شدن ۱۳۰۰ صهیونیست منجر شده و حملات وحشیانه و تلافی‌جویانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه علاوه بر ویرانی مناطق مسکونی و زیرساخت‌های آن، به شهادت ۲۸۳۷ نفر و مجروحیت نزدیک به ۱۲ هزار نفر منجر شده است. منبع: خبر فوری

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب

دیدگاهتان را بنویسید