Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

دور جدید ثبت نام پیش فروش سایپا بصورت قسطی

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

دور جدید ثبت نام پیش فروش سایپا بصورت قسطی

دور جدید ثبت نام پیش فروش سایپا بصورت قسطی

طرح پیش فروش سایپا با توجه به تقاضای زیاد مردم به صورت هفتگی برگزار می گردد و از طریق سایت های معتبر اطلاع رسانی آن انجام می گیرد. پیش فروش سایپا چندمین مرحله اجرایی خود را طی می کند و هنوز متقاضیان زیادی موفق نشدند صاحب خودرو شوند. محصولاتی که در هر دوره پیش فروش سایپا عرضه می گردند، متفاوت هستند. در این طرح پیش فروش سایپا چندین محصول پیش فروش سایپا عرضه شده است.

طرح فروش ساینا مهر 1402 توسط این خودروساز ابلاغ شده است. برای اطلاع از شرایط، قیمت و دیگر جزئیات طرح تا پایان با ما همراه باشید.

شرکت سایپا زمان واریز وجه و ثبت نام منتخبین ویژه طرح عادی را در دومین طرح سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی را اعلام کرد.

طرح پیش فروش ساینا مهر 1402

بنابر اعلام شرکت سایپا ، متقاضیانی که در خردادماه 1402 نسبت به انتخاب خودرو ساینا اس اقدام کرده‌اند و اولویت آن‌ها پاییز 1403 است و در تاریخ 26 مهر هم پیامک شرکت سایپا را دریافت کرده‌اند، امکان واریز وجه برای خودرو ساینا مطابق با شرایط زیر را دارند:

طرح پیش فروش ساینا مهر 1402

متقاضیان می‌توانند از روز چهارشنبه ۲۶ مهر با مراجعه به سایت فروش شرکت سایپا به آدرس saipa.iranecar.com نسبت به ثبت نام و واریز وجه اقدام نمایند.

ادامه مطلب  کاندیدای حزب ندای ایرانیان در سراسر کشور اعلام شدند /انتشار لیست جدید اصولگرایان با سرلیستی یک زن

منبع:تکراتو

پیش فروش سایپا | شرایط ثبت نام مرحله سوم سامانه یکپارچه

براساس اطلاعیه‌ای که سامانه یکپارچه فروش خودرو منتشر کرده، در مرحله سوم سامانه یکپارچه خرید خودرو شرکت های سانیار موتور پارسیان، صنایع خودرو سازی ایلیا، مدیران خودرو و کرمان موتور حضور دارند.

با توجه به اجرای مرحله اول و دوم تخصیص خودرو از محل ظرفیت های مازاد برخی شرکت های خودروساز و نظر به تکمیل نشدن ظرفیت های موجود و با هدف تسهیل شرایط برای همه متقاضیان، ظرفی تهای خالی خودروسازان مجددا با شرایط جدید و از طریق سامانه یکپارچه عرضه خواهد شد که در این مرحله افرادی که تاکنون از طریق سامانه یکپارچه اقدام به ثبت نام خودرو نکرده اند نیز امکان شرکت در طرح را خواهند داشت.

مرحله سوم فروش خودرو در سامانه یکپارچه بدون عرضه محصولات ایران خودرو و سایپا از روز دوشنبه ۲۴ مهر ماه آغاز شد و تا پنجشنبه ۲۷ مهر ماه ثبت نام ادامه دارد و متقاضیان طرح عادی، طرح جوانی جمعیت و متقاضیان تعویض خودروهای فرسوده می‌توانند شرکت کنند.

متن کامل اطلاعیه سامانه یکپارچه فروش خودرو به شرح ذیل است:

۱ – متقاضیان محصولات تمامی شرکتهای حاضر در طرح که تاکنون توسط خودروساز فراخوان نشده اند می توانند نسبت به تغییر خودروی اعلام شده قبلی به محصولات عرضه شده جدید طی فرایند ذیل اقدام کنند:

ادامه مطلب    ۶۸ سال از درگذشت علی‌اکبر دهخدا گذشت

۱-۱- در ابتدا متقاضی با ورود به پروفایل کاربری خود باید گزینه ویرایش سفارش خود را از قسمت جزییات سفارش انتخاب نماید تا سفارش خودرو قبلی حذف شود.

۱-۲- پس از ویرایش سفارش برای هر متقاضی از سبد محصولات اعلامی در سایت، امکان انتخاب محصول مهیا شده و میبایست خودروی جدید خود را انتخاب کند.

۱-۳- پس از پایان مهلت تغییرخودرو به سایت خودروساز مراجعه و نسبت به واریز وجه کامل خودرو اقدام نموده تا فرآیند ثبت نام نهایی شود.

تبصره ۱: در صورت انتخاب خودرو بیش از ظرفیت موجود در فصول اعلام شده، تخصیص به ترتیب اولویتهای تعیین شده قبل صورت خواهد گرفت.

تبصره۲: درصورتی که متقاضی سفارش قبلی را لغو و امکان انتخاب خودروی جایگزین فراهم نگردد کماکان اولویت قبلی ایشان محفوظ خواهد ماند.

تبصره ۳: در صورتی که متقاضی، خودروی جدید را انتخاب نماید ولی در زمان مشخص شده توسط خودروساز مبالغ تعیین شده را به حساب خودروساز واریز وجه ننماید از اولویت بندی حذف می‌شود.

۲ – متقاضیانی که در دور دوم سامانه نوبت دهی هیچ خودرویی به آنها تخصیص داده نشده است.

۳ – متقاضیانی که تاکنون در سامانه ثبت نام نداشته اند. (جدید)

۳-۱- در ابتدا متقاضی با ورود به سامانه باید گزینه ثبت نام را انتخاب نماید و پس از تشکیل پروفایل و تکمیل اطلاعات مندرج در آن امکان انتخاب خودروهای عرضه شده در این مرحله را دارد. بدیهی است مسئولیت صحت اطلاعات ثبت شده با متقاضی است.

ادامه مطلب  مردی که خورشید را متوقف کرد و زمین را به حرکت در آورد

۳-۲- ظرفیت قابل عرضه به این دسته از متقاضیان از محل عدم تکمیل ظرفیت پس از تخصیص به متقاضیان بند ۱ و ۲ خواهد بود.

۳-۳- پس از تخصیص خودرو به متقاضی و اطلاع رسانی به ایشان با توجه به شیوه فروش این مرحله کل مبلغ خودرو بایستی به حساب شرکت مربوطه واریز شود.

۳-۴- پس از واریز مبلغ مرتبط با خودرو به حساب شرکت نسبت به پالایش اطلاعات اعلامی متقاضی (حداکثر یک هفته پس از واریز وجه) اقدام شده و در صورت احراز شرایط طرف تقاضا نسبت به انعقاد قرارداد با ایشان اقدام می‌شود.

۳-۵- در صورت عدم احراز شرایط تخصیص خودرو ابطال و شرکت خودروساز مکلف به عودت مبلغ واریزی ظرف مدت ۲۰ روز است.

۳-۶- مسئولیت صحت اطلاعات وارد شده در سامانه و داشتن کلیه شرایط تخصیص خودرو بر عهده متقاضی بوده و در صورت اثبات عدم احراز شرایط در بررسی های بعدی و در هر مرحله، تخصیص خودرو به ایشان کان لم یکن خواهد بود.

* مدت زمان جابه جایی، انتخاب خودرو و ثبت نام در این مرحله ۳ روز خواهد بود.

* پس از ارسال فهرست اولویت بندی شده به شرکت های خودروساز و اطلاع رسانی به متقاضیان امکان تکمیل وجه به مدت ۵ روز فراهم می‌شود.

ادامه مطلب  شب مهجور در عمارت حاج رییس؛ اشک های حیدو، نوای فرج و بغض احسان / «مگر جنوب چه دارد غیر از درد و رقص؟»

* کلیه افرادی که تاکنون دعوتنامه برای ایشان صادر شده و یا خرید خودرو داشته اند مشمول این طرح نیست.

* در صورتی که متقاضی، خودرویی را انتخاب نماید ولی در زمان مشخص شده توسط خودروساز مبالغ تعیین شده را به حساب خودروساز واریز وجه نکنند از اولویت بندی حذف می‌شوند.

* با توجه به شرایط فروش در صورت تاخیر در تحویل شرکت مکلف به پرداخت جرایم تاخیر مطابق ضوابط مربوطه می باشد. مطابق آیین نامه این شیوه فروش مشمول سود مشارکت و انصراف نیست.

به جهت تسهیل در فرایند انجام کار پیشنهاد می شود متقاضیان جهت مشاهده محصولات و اطلاع از جزئیات برنامه فروش خودروسازان به سایت شرکت های مذکور مراجعه‌ کنند.

زمان اجرای شروع تا پایان طرح از روز دوشنبه ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ تا روز پنجشنبه ۱۴۰۲/۰۷/۲۷ است./ایرنامنبع: دیجی سرگرمی

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب

دیدگاهتان را بنویسید