Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

رازهای نهفته در استایل تیلور سوئیفت در گرمی امسال

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

رازهای نهفته در استایل تیلور سوئیفت در گرمی امسال


به گزارش فرتاک نیوز،

استایل تیلور در نگاه اول ساده به نظر می‌رسید اما پشت تک تک آیتم‌های این استایل رازهایی نهفته بود که قطعا هیچکدامشان را نمی‌دانستید. در ادامه این رازها را می‌خوانید.

استایل سیاه و سفید

تیلور پیش از این مراسم گرمی صاحب 12 جایزه گرمی بود و امسال سیزدهمین گرمی خود را با پیراهنی از برند «اسکیاپارلی» برنده شد. پیراهن سفید و دستکش‌های اپرای مشکی تیلور به زیبایی با هم مچ شده بودند اما نکته‌ای که احتمالا نمی‌دانید این است که پوستر آلبوم جدید تیلور هم سیاه و سفید بود. تیلور هم به همین خاطر این رنگ استایل را انتخاب کرده بود.

skynews-taylor-swift-grammys_6444744

GFi-ytEWoAAu3KQ

گردنبندی به شکل ساعت

نکته عجیب دیگر درباره استایل تیلور سوئیفت گردنبندی به شکل ساعت مچی بود. این گردنبند طرفداران تیلور را بسیار غافلگیر کرد و خیلی‌ها برایشان سوال شد که چرا تیلور ساعت را به گردنش بسته؟

ezgif-7-25003563b0

این ساعت وینتیج متفاوت که با 300 قیراط الماس تزئین شده بود از برند بسیار لوکس و گران‌قیمت «Lorraine schwartz» انتخاب شده بود. البته که گران قیمت بودن ساعت برای فرد ثروتمندی مانند تیلور سوئیفت نکته عجیبی نبود. نکته عجیب ساعت گردنی تیلور سوئیفت این بود که عقربه‌های ساعت روی ساعت 12 قرار داشتند و نیمه شب را نشان می‌دادند. بسیاری این ساعت را اشاره‌ای به نام آلبوم جدید تیلور سوئیفت یعنی midnights می‌دانند و برخی نیز بر این باورند که این یک نشانه درباره ساعت انتشار آلبوم جدید اوست.

ادامه مطلب  ویژگی های کمربند چرم اصل

10

شش ردیف زنجیر دور گردن

نکته جالب دیگر درباره استایل تیلور سوئیفت این بود که او در مجموع 6 ردیف زنجیر دور گردن خود بسته بود. بسیاری بر این باورند که بستن 6 زنجیر اشاره به تعداد آلبوم‌های او دارند. آلبوم جدید این خواننده که در بهار منتشر می‌شود، ششمین آلبوم او خواهد بود.

17071554092300

Taylor-Swift-AOTY-2024-GRAMMYs

کدام یک از این نکات را می‌دانستید؟!
منبع: فرتاک نیوز

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب

دیدگاهتان را بنویسید