Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

راهنمای کامل ست کردن کت و شلوار مردانه با کفش| با هر رنگ کت و شلوار چه کفشی بپوشیم؟

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

راهنمای کامل ست کردن کت و شلوار مردانه با کفش| با هر رنگ کت و شلوار چه کفشی بپوشیم؟


این یک راهنمای ساده و سریع از وبسایت بیزنس اینسایدر (businessinsider) است برای اینکه این بار انتخاب درست و دقیق‌تری برای ست کت و شلوار خودتان داشته باشید.

کدام کفش با کت و شلوار سرمه‌ای؟

با این کفش‌ها بپوشید:

کت و شلوارهای سرمه‌ای مردانه، خیلی ساده با کفش‌های چرم در سه رنگ بالا ست می‌شود. حتی می‌توانید کت و شلوار سرمه‌ای را با رنگ‌های متفاوت و عجیب‌تری هم ست کنید، آن‌ها خیلی خوب در کنار این رنگ‌ها می‌نشینند.

کفش‌های چرم رسمی، می‌توانند ظاهر و کلاسیک بودن کت و شلوار سرمه‌ای را تحت تاثیر قرار دهند. کفش‌های مشکی این استایل را کاملا رسمی نشان می‌دهند در حالیکه کفش قهوه‌ای آن را به یک استایل راحت‌تر تبدیل می‌کند و چرمی‌های زرشکی در ترکیب با رنگ سرمه‌ای، یک ست بازیگوش و خلاقانه می‌سازد.

مدل کت شلوار طوسی رسمی مردانه جدید

کت و شلوارهای طوسی روشن یا متوسط

با این کفش‌ها بپوشید:

کت و شلوارهای طوسی روشن و یا متوسط، نسبت به رنگ سرمه‌ای حالتی کمتر رسمی دارند و انعطاف‌پذیرترند. در واقع شما می‌توانید آن‌ها را تقریبا با هر رنگ کفش چرم مردانه‌ای ست کنید.

در مورد ست کت طوسی متوسط، پیراهن سفید و کراوات، بهترین انتخابی که دارید، کفش‌های مردانه مشکی هستند. اگرچه این ترکیب، یک استایل خیلی رسمی نمی‌سازد اما به هر حال برای جلسات مهم کاری یا فضای رسمی اداری، انتخاب مناسبی است.

ادامه مطلب  توجه ویژه به نوجوانان در بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان

کفش‌های قهوه‌ای و زرشکی، این رنگ کت و شلوار مردانه را برای یک ست روزمره و کژوال‌تر مناسب می‌کنند، به ویژه اگر پیراهن شما هم کمی رنگ و طرح داشته باشد.

مدل کت شلوار شیک رسمی مردانه

کت و شلوارهای قهوه‌ای

با این کفش‌ها بپوشید:

با این کفش‌ها هرگز نپوشید:

اینجا شما به یک هشدار نیاز دارید! اگرچه کت شلوار مردانه قهوه‌ای رنگ با اکثر کفش‌های چرم قهوه‌ای ست می‌شوند، اما باید یک تفاوت مشخص و قابل دیدن بین رنگ کفش و رنگ و کت شلوار وجود داشته باشد. اگر رنگ این دو تکه از استایل شما دقیقا عین هم یا حتی مشابه باشد، راه را اشتباه رفته‌اید.

علاوه بر این، استایل قهوه‌ای شما خیلی خوب با بیشتر کفش‌های روزمره قهوه‌ای مردانه ست می‌شود، پس لازم نیست کفش‌های خیلی رسمی را انتخاب کنید. آخرین توصیه این است که سعی کنید رنگ کفش تیره‌تر از رنگ کت و شلوار باشد، این کار باعث می‌شود، وقتی راه می‌روید همه به کفش‌هایتان زل نزنند.

تیپ رسمی مردانه جدید 97

کت و شلوارهای طوسی زغالی

با این کفش‌ها بپوشید:

با این کفش‌ها هرگز نپوشید:

اینجاست که باید با بزرگترین “نه” در استایل مردانه مواجه شوید، هرگز کت و شلوار زغالی را با کفش‌های قهوه‌ای ست نکنید!

بهترین انتخاب، کفش‌های کاملا مشکی و براق است اما کفش‌های زرشکی هم می‌توانند یک ست راحت و در عین حال زیبا و چشمگیر را به وجود آورند.

ادامه مطلب  آمار ازدواج با خارجی‌ها در ترکیه؛ انتخاب مردان ترک، دختران این کشور است/ جایگاه ایرانی‌ها کجاست؟

تیپ رسمی مردانه جدید 97

کت و شلوارهای مشکی

با این کفش‌ها بپوشید:

با این کفش‌ها هرگز نپوشید:

مشکی برخلاف آنچه تصور می‌شود، چندان هم رنگ انعطاف‌پذیری نیست. به همین دلیل هم توصیه می‌شود به جای کت و شلوار مشکی، بیشتر سراغ رنگ‌هایی مثل طوسی زغالی یا سرمه‌ای بروید. اما اگر یک ست مشکی دارید آن را با کفش‌های مشکی بپوشید آن هم فقط در جلسات خیلی رسمی و اداری یا در مراسم خاک سپاری!

هر رنگ کفش دیگری با کت و شلوار شما یک ست خیلی کژوال و روزمره می‌سازد.

مدل کت شلوار رنگی مردانه جدید شیک

رنگ‌های دیگر کت و شلوار

البته که دنیای کت و شلوارها گسترده‌تر از پنج رنگی است که در بالا بررسی کردیم. قطعا شما می‌توانید رنگ‌های بیشتری را در کمد لباس و در بین کفش‌هایتان جای دهید.

می‌توانید در دنیای مد و فشن مردانه، دست به تجربیات جالب‌تری بزنید، مثلا شلوار جین را با کفش‌های رسمی ست کنید یا کت و شلوار را با کتانی بپوشید، یکی از آن کتانی‌های آیکونیک آدیداس یا کانورس!

با رنگ‌ها کمی سرگرم شوید، آن‌ها را کنار هم بچینید و اگر به نظرتان ترکیبی که انتخاب کرده‌اید در آینه خوب دیده می‌شود، با اعتماد به نفس همان را در بیرون از خانه بپوشید.

تنها قاعده‌ای که در ست کردن رنگ‌ها وجود دارد، این است که دو رنگ دقیقا مشابه هم را با هم ست نکنید، همیشه یک تفاوت واضح بین تکه‌های مختلف استایل خودتان داشته باشید. بقیه قواعد آن قدرها مهم نیست که ذهن‌تان را مشغول کنید، آن‌ها ساخته شده‌اند که شکسته شوند!

ادامه مطلب  غافلگیری یارانه بگیران با واریز 1/900/000 تومان بحسابهامنبع: فرتاک نیوز

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب

دیدگاهتان را بنویسید