[ad_1]

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش “ورزش‌سه”، هادی محمدی یکی از خریدهای مورایس برای تقویت سپاهان در لیگ بیست وسوم به شمار می‌رود. این مدافع میانی که سال‌های خوشی را در اصفهان تجربه کرده، پس از چند سال حضور در تبریز بار دیگر به این شهر بازگشته و اینبار برای تیم طلایی‌پوشان نصف جهان بازی می‌کند.

هادی محمدی که مصدومیتی چند هفته‌ای گریبانش را گرفته بود و حالا به تمرینات گروهی سپاهان بازگشته، طی مصاحبه‌ای با خبرنگار ما درباره موضوعات و حواشی مختلف پیرامون خودش و اردوی طلایی‌پوشان اصفهانی طی ماه‌های گذشته صحبت کرده است.

این گفتگو را در ادامه می‌خوانید.

*با مصدومیتی که داشتی شروع کنیم. الان شرایط بدنی‌ات چطور است؟

هادی محمدی- من چندین سال در یک تیم دیگر بودم. تازه اضافه شده‌ام. شرایط جدید است، آدم‌ها و طرز تفکر جدید است. حالا از وقتی آدم سعی داشته‌ام خودم را با تفکرات مربی جدید وفق بدهم. خدا را شکر همه چیز خوب پیش می‌رفت و چند بازی هم انجام دادم. متاسفانه مصدومیت بد موقعی گریبان من را گرفت. دو هفته این مصدومیت را داشتم ولی تمرین می‌کنم. بازی زنیت هم که بازی کردم، مصدوم بودم. تا اینکه مصدومیتم چند تا شد؛ هم آشیل و هم مچ پا. دیدم دیگر نمی‌شود کار کرد. تصمیم گرفتم همزمان روی مصدومیت‌هایم کار کنم. بعد MRI گرفتم و مشخص شد از ناحیه رباط داخلی کشیدگی دارم که خدا را شکر حالا برطرف شده. به تیم اضافه شده‌ام. هم با تیم تمرین می‌کنم و هم اضافه تر کار می‌کنم تا خودم را به بچه‌ها برسانم.

*علاوه بر خودت سیاوش یزدانی، محمد دانشگر و نیلسون جونیور هم در قلب خط دفاعی بازی می‌کنند و محمد قربانی هم در آخرین بازی مقابل صنعت نفت در پست دفاع میانی بازی کرد. این رقابت را چطور می‌بینی؟

هادی محمدی- تیم ما خیلی بازیکن دارد. همه بازیکنان هم خوب هستند. وقتی شما در سپاهان بازی می‌کنید که جزو بهترین تیم‌های ایران است، غیر از این هم نباید باشد. مخصوصا امسال که یکی از پرمهره‌ترین تیم‌های ایران است. رقابت خوب و قشنگ است. ما بازیکن هستیم. حرفه‌ای کار می‌کنیم. تمرین و تلاش می‌کنیم و در آخر مربی تصمیم می‌گیرد که نسبت به استراتژی خود بازیکنان را انتخاب کند. ما وظیفه داریم در کنار رقابت قشنگی که داریم، رقابت خودمان را هم به بهترین شکل پیش ببریم. درنهایت هر کسی بازی کند بقیه برای او آرزوی موفقیت می‌کنند و خدا را شکر هم تا الان تیم نتیجه گرفته است.

*سپاهان طی ماه‌های اخیر روزهای بسیار پرحاشیه‌ای را پشت سر گذاشته. از حکم کمیته انضباطی تا محرومیت بازیکنانی نظیر عیسی و دابو که اردوی این تیم را تحت تاثیر قرار داده است. در آخر هم که اتفاقات بازی با الاتحاد رخ داد. سوال مشخص من این است که آیا پس از این حواشی فضای بازیکنان چقدر دستخوش تغییر شده و چقدر این حواشی توانسته شما را از هدف اصلی‌ای که دارید، دور کند؟

هادی محمدی-والا خب قطعا تاثیر دارد. ما در شروع لیگ تراکتور را می‌بریم، استقلال را می‌بریم، پیکان را 10 نفره می‌بریم. وقتی بازی‌های بزرگ را می‌بریم و تیم روی غلتک می‌افتد، به یکباره می‌آیند و 4 امتیاز کم می‌کنند. چرا؟ بعد شروع به زدن ما می‌کنند. خب قطعا روی ما اثر می‌گذارد. ما برای تک تک امتیازاتی که گرفتیم، زحمت کشیدیم. ولی خب بعد از این اتفاقات ما مصمم شدیم و گفتیم حتی اگر 4 امتیاز را هم از ما کم کردند، ما کار خودمان را می‌کنیم و تلاش‌مان را بیشتر می‌کنیم، چون هدف ما قهرمانی است. سعی داریم روحیه خودمان را حفظ کنیم. در تمرین نشاط داشته باشیم و با روحیه در بازی‌ها حاضر شویم. سعی می‌کنیم اینطور باشد.

*بازی بعدی شما یکم آبان ماه مقابل آلمالیق ازبکستان است. بعد از دو امتیازی که خیلی راحت در بازی نیروی هوایی از دست رفت، به امید خدا برای کسب 3 امتیاز به ازبکستان می‌روید؟

هادی محمدی- ما در تمام بازی‌ها برای 3 امتیاز به زمین می‌رویم. در بازی نیروی هوایی هم برای 3 امتیاز رفته بودیم ولی اتفاقاتی افتاد که نتوانستیم نتیجه لازم را بگیریم. بازی با الاتحاد هم آن اتفاقات رخ داد. در این بازی انگیزه زیادی داریم که نماینده ازبکستان را بزنیم و به صدر جدول گروه برویم. ما در تمام جام‌ها به دنبال قهرمانی هستیم، چون پتانسیل آن را داریم. جام باشگاه‌ها را هم خیلی محکم جلو می‌رویم و امیدوارم سه امتیاز را در این مسابقه بگیریم.

*درباره لیگ برتر صحبت کنیم. پس از وقفه‌های طولانی‌ای که شاهد بودیم، حالا باید خودتان را آماده مسابقاتی فشرده تا 13 دی ما کنید و حداقل در 14 مسابقه به میدان بروید.

هادی محمدی- وقفه لیگ برتر اصلا خوب نیست. به هر حال طی این مدت فیفادی، جام باشگاه‌های آسیا و بازی‌های تیم امید هم بود. دیگر کاری است که شده. چیزی که خودمان دوست داریم این است که هر 5 روز یکبار بازی کنیم، تا در شرایط بازی قرار بگیریم. در غیر اینصورت بازیکن مدام سفت و شل می‌شود و این منجر به مصدومیت است. اما بازی که باشد همه چیز مشخص است. مشخص است که چه زمانی باید تمرین کنی و چه زمانی باید استراحت داشته باشی. حالا نه به آن شوری شور و نه به این بی نمکی. الان نمی‌دانیم شرایط در ادامه لیگ چطور است. اگر بازی گذاشته‌اند مجبور هستیم بازی کنیم. به هر حال اگر بازی‌ها خیلی فشرده هم باشند، بهتر است باشگاه صحبت کند تا در صورت امکان بازی‌ها را جابجا کنند، تا استراحت بیشتری داشته باشیم.

*برگردیم به قبل. چطور شد پس از چند سال حضور در تبریز تصمیم به بازگشت گرفتی و سپاهان را انتخاب کرد؟

هادی محمدی- چندین سال در تراکتور بودم، اما شرایط طوری پیش رفت که دیگر نمی‌توانستم آنجا باشم. بنابر دلایلی که داشتم جدا شدم. چند پیشنهاد هم داشتم و در بین آنها سپاهان شرایط بهتری داشت و این باشگاه را انتخاب کردم. از تصمیمی که گرفتم هم بسیار خوشحالم.

*درباره دلایل جدایی که دلتان نمی‌خواهد حرفی بزنید؟

هادی محمدی- نه. به نظرم شخم زدن گذشته است. به هر ترتیب صلاح نبود آنجا بمانم.

*شرایط سپاهان را پس از اضافه شدن به این باشگاه چطور می‌بینید؟

هادی محمدی- سپاهان تیم بزرگی است و همیشه جزو مدعیان بوده و این هم به خاطر پیشینه حرفه‌ای این تیم است. باشگاهی است که هیئت مدیره دارد، کارخانه دارد، مدیرعامل دارد، هر کسی وظاطف خودش را می‌داند، همه چیز سر جای خودش است، بازیکنان درجه یک دارد و … وقتی باشگاهی همه چیز دارد، باعث می‌شود همیشه بین مدعیان وجود دارد. از وقتی که آدم همه چیز خوب بوده و خدا را شکر تیم هم خوب نتیجه گرفته.

*عملکرد سپاهان را چطور ارزیابی می‌کنید؟ شما به استثنای بازی با نیروی هوایی که به نظر تحت تاثیر حکم کمیته انضباطی عملکرد خوبی مقابل نماینده عراق در آسیا نداشتید، در 5 مسابقه لیگ برتر موفق به کسب 5 پیروزی شده‌اید؟ 

هادی محمدی- عملکرد فنی تیم از نتایج مشخص است. تیم بسیار پرمهره‌ای داریم و بازیکنان حاضر در تیم همگی درجه یک هستند. بازیکنانی که هستند همگی در حد تیم ملی هستند. کادر فنی بسیار خوبی هم داریم. این‌ها مکمل هم می‌شوند تا بهترین نتایج را بگیریم. هواداران هم امسال خیلی خوب حمایت می‌کنند. امسال همه این‌ها دست به دست هم داده تا نتایج خوبی بگیریم.

*درباره حواشی سپاهان صحبت کنیم که طی ماه‌های اخیر باشگاه شما با یک حکم بی سابقه انضباطی مواجه شد و شما هم جزو 6 بازیکنی هستید که طبق حکم کمیته انضباطی باید قراردادتان اصلاح شود. البته این حکم به کمیته استیناف رفته.

هادی محمدی- امسال قوانینی گذاشتند که به نظرم به نفع یک سری از تیم‌هاست. برخی تیم‌ها راه در رو را دارند و به عناوین مختلف از این قوانین سرپیچی کردند. اما باشگاه ما نمی‌تواند. یک باشگاه دولتی است. همه چیزش زیر ذره‌بین است.این کار را کردند و این اتفاقات برای ما رخ داد. حالا امیدوارم رای کمیته استیناف شرایط را عوض کند، چون واقعا بچه‌ها برای امتیازاتی که گرفتیم، زحمت کشیده‌اند. احساس می‌کنم این امتیازات در قهرمانی ما هم اثرگذار باشد. امیدوارم این رای را برگرداندند و در زمین فوتبال بجنگند، نه اینکه با این حواشی بخواهند تیم ما را خراب کنند.

*درباره بازی با الاتحاد هم صحبت کنید. همه چیز آماده بازی بود ولی این مسابقه لغو شد. با این اتفاقات چه احساسی داشتید؟ 

هادی محمدی- واقعا ناراحت شدیم. همه چیز آماده بود برای یک بازی بزرگ. تیم ما بسیار آماده بود و شک نکنید که آن بازی برای ما بود. جو ورزشگاه و حمایتی که هواداران به عمل آورده بودند، بی نظیر بود. واقعا اگر هواداران ما را به دورتموندی‌ها تشبیه می‌کنند، بیراه نیست. من همچنین جوی را در بازی‌های دورتموند دیده بودم. خیلی پرشور بودند و آمده بودند تا تیم را حمایت کنند. همه چیز آماده بود، ولی یک سری اتفاقات افتاد که از دست ما خارج بود. ما هم آمده بودیم که بازی کنیم، ولی گفتند بازی برگزار نمی‌شود و ما هم مثل 60،70 هزار نفری که آمده بودند، به خانه برگشتیم.

*طبق آخرین اخبار گفته می‌شود قرار است این مسابقه در عمان برگزار شود. شما چه نظری در این مورد دارید؟ 

هادی محمدی- اگر به ما باشد که معتقدیم حتما باید بازی در اصفهان و با حضور هواداران برگزار شود. هواداران خیلی روی بازی تیم تاثیر دارند. تیم‌هایی که هوادار دارند، زور بیشتری دارند، چون هوادار به بازیکن انگیزه می‌دهند. این انگیزه باعث می‌شود بازیکن بهتر کار کند و هر چه در توان دارد، بگذارد. اگر نظر من و سپاهانی‌ها را بخواهید همه دوست داریم بازی در ورزشگاه نقش جهان و با حضور هواداران برگزار شود.

 


[ad_2]

منبع: نامه نیوز

دیدگاهتان را بنویسید