2 اردیبهشت 1403
Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

زلنسکی برای دریافت کمک‌های بیشتر نظامی به آلمان وارد شد

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

زلنسکی برای دریافت کمک‌های بیشتر نظامی به آلمان وارد شد

رئیس‌جمهوری اوکراین به عنوان بخشی از یک سفر برای کمک‌های نظامی حیاتی و امضای تعهدات امنیتی دوجانبه در حالی که جنگ با روسیه به سومین سال خود نزدیک می‌شود، وارد آلمان شد.
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش نامه‌نیوز، این سفر در حالی انجام می‌شود که نیروهای کی‌یف تلاش می‌کنند نیروهای روسی را که به شهر آودیوکا در شرق نزدیک شده‌اند، متوقف کنند. اوکراین با کمبود نیروی انسانی و ذخایر مهمات مواجه است، در حالی که کمک‌های نظامی ایالات متحده ماه‌ها به تعویق افتاده است.

به نقل از خبرگزاری رویترز، این نخستین سفر خارجی ولودیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهوری اوکراین از زمان جابجایی فرمانده ارتش و تغییر فرماندهی نظامی این کشور خواهد بود که یک قمار بزرگ در مقطع دشواری از جنگ است که به گفته زلنسکی برای رویارویی با چالش‌های در حال تغییر میدان جنگ لازم است.

آلمان و فرانسه در آستانه تبدیل شدن به دومین و سومین متحد اوکراین هستند که با امضای قراردادهای امنیتی دوجانبه، شرایطی را برای ادامه حمایت تا رسیدن اوکراین به هدف خود برای پیوستن به ائتلاف نظامی ناتو تعیین می‌کند.

ادامه مطلب
خبر فوری/ این گواهینامه ها از فردا ابطال و فاقد اعتبار می شوند؟

زلنسکی برای دریافت کمک‌های بیشتر نظامی به آلمان وارد شد

زلنسکی در رسانه اجتماعی و زمان ورود به آلمان گفت: من از امروز دو روز مهم پیش رو دارم. دیدار با شرکا در آلمان و فرانسه، توافق‌های جدید و کنفرانس امنیتی مونیخ. یک ساختار جدید امنیتی برای اوکراین به همراه فرصت‌های جدید پیش روست. ما تلاش خود را برای هر چه سریعتر پایان دادن به این جنگ و تضمین صلحی پایدار به کار می‌بندیم.

جزئیات توافق‌هایی که قرار است بین امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه، اولاف شولتس، صدراعظم آلمان و زلنسکی امضا شود، نامعلوم است اما کی‌یف گفته که می‌خواهد از نخستین توافق‌های امضا شده با انگلیس در ژانویه ۲۰۲۴، به عنوان چارچوب کاری استفاده کند.

لندن گفت که این توافق طیف وسیعی از حمایت‌هایی را که برای امنیت اوکراین ارائه کرده و ادامه خواهد داد، رسمیت بخشید.

همچنین این تعهد را ایجاد کرد که در صورت مواجه شدن اوکراین با حمله مسلحانه روسیه در آینده، ظرف ۲۴ ساعت با کی‌یف مشورت کند و کمک‌های امنیتی سریع و پایدار ارائه کند.

شولتس گفته توافقنامه دوجانبه در مورد تضمین‌های امنیتی و حمایت بلندمدت بدون ارائه جزئیات بیشتر قبل از نشست امضا خواهد شد.

ادامه مطلب
آغاز انتخاب رشته دکتری از امروز اول اردیبهشت

مقامات فرانسوی هم جزئیات کمی در مورد توافقنامه دوجانبه بین پاریس و کی‌یف پیش از مراسم امضای قرارداد در کاخ الیزه در پاریس در شامگاه امروز (جمعه) ارائه کردند.

آنها گفتند که این قرارداد شامل عناصر اقتصادی و مالی است و محدود به موارد نظامی نمی‌شود.

زلنسکی همچنین قرار است روز شنبه در کنفرانس امنیتی مونیخ سخنرانی کند. چندین دیدار دوجانبه در حاشیه این کنفرانس برنامه ریزی شده که شامل دیدار با  کامالا هریس، معاون رئیس جمهور ایالات متحده می‌شود.منبع: نامه نیوز

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب
بند انگشتینام و قیمت
تخفیف 20 درصد اشتراک یکماهه نماوا
قیمت اصلی 119,000تومان بود.قیمت فعلی 95,200تومان است.
قیمت اصلی 349,000تومان بود.قیمت فعلی 244,300تومان است.
قیمت اصلی 420,000تومان بود.قیمت فعلی 294,000تومان است.
قیمت اصلی 6,000,000تومان بود.قیمت فعلی 1,790,000تومان است.
قیمت اصلی 73,000تومان بود.قیمت فعلی 50,990تومان است.
قیمت اصلی 43,600تومان بود.قیمت فعلی 30,660تومان است.
قیمت اصلی 185,000تومان بود.قیمت فعلی 106,000تومان است.
قیمت اصلی 169,850تومان بود.قیمت فعلی 76,800تومان است.
قیمت اصلی 65,420تومان بود.قیمت فعلی 19,460تومان است.
قیمت اصلی 65,000تومان بود.قیمت فعلی 15,870تومان است.
بند انگشتینام و قیمت