Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

شخصیت شناسی از روی انگشتان دست

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

شخصیت شناسی از روی انگشتان دست

شخصیت شناسی از روی انگشتان دست

تست های شخصیت شناسی، این روزها توجه درصد قابل توجهی از مردم را به خود جلب کرده است. عموم افراد علاقه دارند تا خود را از جنبه های مختلف شخصیتی مورد آزمایش قرار دهند. از بین این همه تست شخصیت، کدام یک بهتر است؟

آیا می دانستید که از روی اثر انگشت می توان ویژگی های رفتاری یک فرد را شناخت؟ این تست، یک روش علمی است که به شما اجازه می دهد، رفتار و شخصیت هرفردی را بشناسید.

۱.اثر انگشت دلتا ( اولین اثر انگشت از چپ)

اگر اثر انگشت شما مانند منحنی ها یا مثلث های کوچک است ، شما فردی آرام، فهمیده با شخصیت متعادل هستید.

شما می دانید چگونه به راحتی با دیگران دوست شوید و دوست دارید به دیگران کمک کنید. شما مسئولیت پذیر هستید و همیشه سعی می کنید همه کارهایتان را ۱۰۰٪ انجام دهید، اما ترجیح می دهید قبل از اینکه با خلاقیت خودتان آن را انجام بدهید، دیگران به شما بگویند که چگونه آن را انجام دهید. شما انسان بسیار خوبی هستید و به خوبی میتوانید احساسات خودتان را ابراز کنید.

۲.اثرانگشت گردابی

این نوع اثر انگشت مثل قرقره های کوچک با یک مرکز مشخص است. شما بسیار حساس و احساسی هستید، اما زیاد طول نمی کشد تا آرام شوید. اگر کلمه ای وجود داشته باشد که بتواند شخصیت شما را توصیف کند( خلاقیت) است. شما همیشه چیزی برای خلق کردن دارید و دوست دارید چیزهای جدیدی یاد بگیرید. ویژگی دیگری که شخصیت شما را توصیف می کند سرعت عمل شماست.

ادامه مطلب  طالبان عکس گرفتن را «گناه کبیره» اعلام کرد!

شما دوست ندارید منتظر بمانید. همیشه تلاش میکنید که دو یا چند کار را بطور همزمان انجام دهید. این باعث میشود که غیرقابل پیش بینی شوید. شما کارهای غیرمنتظره و عجیب می کنید و شخصیت بسیار جالبی دارید.

۳. اثر انگشت رد پا

 ترین اثرانگشت های جهان است، اما با وجود اینکه رایج است، به یاد داشته باشید که اثرانگشتهای هرشخصی با دیگری متفاوت است. اما اگر جزئیات آن را نادیده بگیریم، بطورکلی شباهت دارد.

شما فردی قاطع هستید که انرژی زیادی دارید. اگرچه گاهی اوقات به توانایی هایتان شک میکنید، اما نسبت به دیگران اضطراب کمتری دارید.منبع: دیجی سرگرمی

آیا این مطلب مفید بود؟

بله (1)
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب

دیدگاهتان را بنویسید