جدیدترین اخبار

«طوفان الاقصی» پیروزی جدیدی را به پرونده قهرمانی فلسطین اضافه می‌کند

«طوفان الاقصی» پیروزی جدیدی را به پرونده قهرمانی فلسطین اضافه می‌کند

گروه های مقاومت فلسطین اعلام کردند که عملیات «طوفان الاقصی» پیروزی جدیدی را در پرونده عزت و شرف ملت فلسطین ثبت می کند.
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش مشرق از خبرگزاری «سما»، گروه های مقاومت فلسطین روز شنبه در بیانیه ای اضافه کردند: عملیات الاقصل دستاورد، نتیجه و ثمره تلاش مستمر در آماده سازی و تجهیز و برنامه ریزی است که اکنون به بهترین شکل در میدان درحال اجرا است.

گروه های مقاومت خواستار پایداری و تلاش برای دفاع قدرتمندانه از ملت و پاسخ به تجاوزهای اشغالگران به مسجدالاقصی شدند و اعلام کردند که ماهیت این نبرد، دفاع از قدس، مسجدالاقصی و اسیران فلسطین است.

این گروه ها، همچنین خواستار ورود امت اسلامی و محور قدس در این نبرد قهرمانانه شدند.

گروه های مقاومت فلسطین تاکید کردند که مقاومت قدرت غیرقابل شکست است و خون شهدا هزینه سربلندی و کرامت است و فلسطین و امت اسلامی پیروز است.

این گروه ها درباره ارتکاب هرگونه حماقت در حق مردم غزه به اشغالگران صهیونیست هشدار دادند.

رزمندگان مقاومت فلسطین از صبح امروز (شنبه) عملیات همه جانبه و بی نظیر خود را از غزه (جنوب) علیه مواضع رژیم صهیونیستی در سرزمین های اشغالی آغاز کرده اند؛ عملیاتی که در عمر ۷۵ ساله اشغالگران غاصب نظیر نداشته و صهیونیست ها را در شوک فرو برده است.

ادامه مطلب  کشف قبر‌های ۶۵۰۰ سالۀ «بدون اسکلت» در مرز‌های قطب شمال

عملیات همه جانبه و پیچیده مقاومت فلسطین در سرزمین های اشغالی از غزه آغاز شده و اخبار غیررسمی حکایت از آماده شدن گروه های مقاومت در کرانه باختری و سراسر سرزمین های اشغالی علیه صهیونیست ها حکایت دارد.

اسارت ۳۵ نظامی صهیونیست و اعلام آن از سوی حماس و تایید آن از سوی منابع صهیونیستی فقط در طول سه ساعت اولیه عملیات از دیگر رویدادهای مهم عملیات بی نظیر رزمندگان فلسطینی است.

با آغاز حمله همه جانبه رزمندگان مقاومت ارتش فلسطین به مواضع صهیونیست ها در سرزمین های اشغالی، ارتش این رژیم صهیونیستی نظامیان ذخیره خود را فراخواند و این در حالی است که یک مقام ارشد حماس، امروز را «روز انقلاب» علیه اشغالگری نامید.

 منبع: نامه نیوز

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

دیدگاهتان را بنویسید