Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

عملکرد ناامیدکننده یک پرسپولیسی؛ دو لمس توپ و یک خطای مضحک!

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

عملکرد ناامیدکننده یک پرسپولیسی؛ دو لمس توپ و یک خطای مضحک!نبیل باهویی که در تاجیکستان و مقابل استقلال دوشنبه در ترکیب اصلی قرار گرفت و البته مطابق انتظار کاری از پیش نبرد در ورزشگاه اول پارک ریاض از دقیقه 71 به زمین رفت و با احتساب وقت‌های تلف شده چیزی حدود 25 دقیقه در میدان بود.

با این وجود این مهاجم سوئدی – مراکشی در تمام این بازه زمانی دو بار توپ را لمس کرد و در آمار او فقط و فقط دو پاس ثبت شده است و دیگر هیچ!

با این حال، باهویی غیر از اینکه هیچ کاری در فاز حمله پرسپولیس انجام نداد یک شانس مسلم گلزنی را نیز از مهدی ترابی و پرسپولیس گرفت.

در شرایطی که پرسپولیس مقابل دفاع منسجم النصر به در بسته خورده بود مهدی ترابی با حرکتی انفرادی توپ را پیش برد و در حال تک به تک شدن با دروازه‌بان حریف بود که باهویی با انجام خطایی بی مورد روی آیمریک لاپورت مدافع النصر باعث شد تا داور چینی در سوت خود بدمد و بازی را متوقف کند.

شاید اگر باهویی این خطا را انجام نمی‌داد ترابی موفق می‌شد یک گل انفرادی و زیبا برای پرسپولیس به ثمر برساند که حکم طلا داشت، اما او علاوه بر اینکه عنصری غیرمفید بود در این صحنه در نقش یک مهره مضر عمل کرد و اعصاب و روان هواداران و البته بازیکنان تیمش را بهم ریخت.

ادامه مطلب  دفاع معاون بانک مرکزی از گواهی سپرده خاص

با این کیفیتی که باهویی در بازی‌های اخیر ارائه داده باید دید پرسپولیس و یحیی گل‌محمدی این مهاجم را تا ژانویه نگه خواهند داشت یا به هر طریقی شده با او به تفاهم می‌رسند تا با کمترین هزینه جدا شود، چرا که بعید است مهاجمی با این کیفیت در هفته‌های آینده نیز مشکلی از مشکلات خط حمله پرسپولیس حل کند.

258 258منبع: خبرآنلاین

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب

دیدگاهتان را بنویسید