Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

عکس جنجالی رامبد جوان و همسرش تو جگرکی میدان بهمن

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

عکس جنجالی رامبد جوان و همسرش تو جگرکی میدان بهمن

عکس جنجالی رامبد جوان و همسرش تو جگرکی میدان بهمن

رامبد جوان مجری سابق برنامه خندوانه است. رامبد جوان برای بار سوم ازدواج کرد که قرعه این بار به نام نگار جواهریان بازیگر محبوب کشورمان افتاد. رامبد جوان صاحب یک فرزند به نام نور است که با حواشی بسیار زیاد و در کانادا به دنیا آمد. رامبد جوان با سفر به کانادا برای دنیا آمدن دختر زیبایش بشدت مورد انتقاد مردم قرار گرفت. در ادامه عکس های جدید و حاشیه ای رامبد جوان را در سایت دیجی سرگرمی مشاهده میکنید.

عکس جدید و جالبی از تفریح رامبد جوان و همسر سومش خانم نگار جواهریان تو جگرکی های میدان بهمن منتشر شده که سر و صدای زیادی برای آقا رامبد بپا کرده چون مردم ایشون رو بیشتر تو سفرهای خاااص به کانادا می دیدن.

 نگار جواهریان میدونید از بازیگری جذاب و دوست داشتنیه و تا به اینجای کار هم تونسته سوابقی درجه یک در کارنامه کاریش به ثبت برسونه. نگار جواهریان به مانند بسیاری از همکارانش در سریال های تلویزیونی نیز ایفای نقش داشته و ابتدای کارش رو با این جعبه جادویی شروع کرد، اما چیزی نگذشت که خانوم بازیگر رو بر روی پرده نقره ای دیدیم و نمایش خانگی. نگار جواهریان بعد از ازدواج با رامبد جوان نیز شهرتش بیش از پیش شد و میشه گفت این بانوی جذاب ایرانی مِن جمله هنرمندان واقعا هنرمندی هستند که با تلاش و اونچه که در استعدادشون داشتن به این جایگاه رسیدن نه پارتی های عجیب غریب. نگار جواهریان چند سالی میشه که با رامبد خان ازدواج کرده و تا به اینجا هم حاشیه داشته و هم نداشته که البته اگر هم داشته باز از محبوبیتش کم نشده..

ادامه مطلب  شأن‌ و اقتدار کرمانشاه را باز‌هم در سطح ملی حفظ می‌کنم

نگاه پر از حسرت رامبد جوان

در مراسم خاکسپاری آتیلا پسیانی تصاویری از رامبد جوان و سحر دولتشاهی همسر سابق این بازیگر و مجری مشهور کشورمان منتشر شد که رسانه ها این عکس ها را سوژه جدید خود قرار دادند.

اما باید گفت رامبد جوان این اولین باری نیست که ازدو.اج کرده و تا به حال سه بار پای سفره عقد نشسته، اما خب با نگار جواهریان اولین باری بود که طعم پدر شدن رو چشید! این زوج با فاصله سنی 11 سال یک فرزند دارند و تازگی هم شنیده شده که فرزند دوم اونها نیز در امریکا به دنیا اومده. این خبر توسط خود رامبد با تعریف یک داستان اطلاع داده شد و گفت رامیار بابا اومد. 

رامبد جوان و همسر اولش

نگار جواهریان همواره چهره ای زیبا و دوست داشتنی داره که سعی داشته تا طبیعی بودن فیسش رو حفظ کنه و به مانند بسیاری از همکارانش مثل خانومها نیوشا ضیغمی و بهاره رهنما و …. صورتی فضای نداشته باشه. البته که در این بین بحث اعتماد به نفس هم هست و نگار جواهریان دراین زمینه به شدت بلده کاره. حالا این یکی رو چرا گفتیم؟ چون هستند هنرمندانی باز هم به مانند خانوم بهاره رهنما که هم حرکتای مصنوعی تو فیسشون زدن و هم کیلو کیلو آرایش میکنن و هم فیلتاری اینستاگرام رو درو نمودن.

ادامه مطلب  حسین طائب: اکثر پول‌هایی که برده‌اند ‌به کشور بازگردانده شده یا در حال برگرداندن است/ آمریکا ‌جسارت مقابله مستقیم با ایران را ندارد

اما نگار جواهریان از همه این موارد به دوره و خب نمیشه گفت ایشون هنرمند تر از اوشونه، ولی خب باید گفت ایشون کلاس کاری هنرمندانش رو خیلی ببشتر حفظ کرده.

از ظاهر نگار جواهریان که در بیایم و برسیم به اونچه که خانوم بازیگر به عنوان هنر داره، باید بگیم که ایشون یکی از هنرمندددد ترین بانوان و بازیگران سینمای ما هستند. میدونین چرا؟ چون آثاری همچون “حوض نقاشی” رو تو کارنامه کاری خود دارد.

رامبد جوان و خانواده جدید

نگار جواهریان و شهاب حسینی با بازی در حوض نقاشی و ایفای نقش دو کاراکتر سخت و عجیب تونستن نشون بدن متفاوت از اونچه که همه هنرپیشه ها بازی کردن هستند. این دو چهره که مثلا زوجی کم توان ذهنی هستند با اَکت و ظاهر و مدل صحبتی اینچنین کاراکتشون رو به تصویر میکشن که میتونه یرای یک فرد سالم خیلی دشوار باشه!

از آثار ماندنیه نگار جواهریان میشه به سریال نمایش خانگی “خاتون” اشاره کرد که نگار بانو نقش خود خاتون رو داشتند. این در حالیه که سریال “شهرزاد” با بازی ترانه علیدوستی حسابی سر و صدا کرده بود و محبوبیتی جذاب داشت، البتتتته تا جایی که خاتون دیده نشده بود و نگار جواهریان با خاتون تونست نظر کاربر رو بیش از پیش به خودش جلب کنه. 

ادامه مطلب  شورای نگهبان گاهی در ایفای هر سه وظیفه تفسیری ،ممیزی و نظارتی، روح کلی قاعده منع تعارض منافع را نقض کرده است

ازدواج اول رامبد جوان

همسران رامبد جوان و حواشی ازدواج و طلاق های رامبد را باید از بزرگترین جنجال های چهره های ایران و طلاق بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی دانست. رامبد جوان برای اولین بار در دهه هفتاد با ماندانا روحی ازدواج می‌کند. همسرش هم مانند او هنرمند بوده و البته سر و صدای ازدواج آن‌ها زیاد به اطرافیان نمی‌رسد. نکته جالب در مورد ازدواج اول رامبد جوان این است که سید محمد خاتمی رئیس جمهور وقت ایران آن‌ها را پای سفره عقد نشانده و برایشان خطبه را جاری می‌کند. در هر حال تنها چند سال بعد این ازدواج به بن بست رسیده و این دو از هم جدا می‌شوند. چند سال بعد و در ۳۶ سالگی رامبد دوباره به فکر ازدواج می‌افتد.

مراسم عقد رامبد جوان و سحر دولتشاهی

این بار همسر او سحر دولتشاهی است که ماجرای آشنایی آن‌ها به صحنه تئاتر برمی‌گردد. این دو در سریال مسافران با یکدیگر هم بازی بودند. داستان آشنایی رامبد و سحر نیز از یک نمایش تئاتر کلید خورد. سحر دولتشاهی عضو گروه تئاتر پسیانی بود و آتیلا پسیانی در این آشنایی نقش پر رنگی داشته است. این دو هنرمند در ۲۷ اسفند ۸۷  ازدواج کردند اما سال ۹۳ از یکدیگر جدا شدند.

سومین ازدواج رامبد با نگار جواهریان

در تیرماه ۹۴ خبر ازدواج سوم رامبد با نگار جواهریان منتشر شد که سال ۹۵ در برنامه سه ستاره احسان علیخانی، رامبد جوان این ازدواج را تایید کرد. 

ادامه مطلب  باید بازیکن از لیست خارج کنیم/ تکلیف خدابنده لو تا فردا مشخص می‌شود

بیوگرافی رامبد جوان و نگار جواهریان

نگار و رامبد در ۳۱ تیرماه ۱۳۹۸ صاحب فرزند دختری به نام نوردخت شدند. اما این تولد حاشیه های زیادی به دنبال داشت زیرا آن‌ها برای تولد فرزندشان به کانادا رفتند و نوردخت در کانادا به دنیا آمد تا شهروند آنجا باشد. این در حالی بود که بسیاری این حرکت را با گفتار و رفتار رامبد که همیشه فردی وطن پرست بوده و ایران را کشوری آرام و مثبت ارزیابی می‌کرده در تعارض می‌دانستند. 

نگار هیچ، کمی هم با رامبد جوان و ازدواج های عجیبش همراه باشیم. رامبد جوان بعد از جدایی از همسر اول خود یعنی خانوم ماندانا روحی در بیست و هفتم اسفند 1387 با سحر دولتشاهی ازدواج کرد. اون تایم رامبد جوان در گروه تئاتر آتیلا پسیانی فعالیت می کرد و در صحنه تئاتر به واسطه دوستای مشترکی که با سحر دولتشاهی داشتن با خانوم بازیگر آشنا میشه و بعد از دادن پیشنهاد ازدواج به سحر دولتشاهی سراغ پدرش میره و با ایشون نیز صحبت میکنه و بعد هم مراسم خواستگاری انجام میشه!

اما رامبد جوان و سحر دولتشاهی پس از شش سال زندگی مشترک در سال 1393 در سکوت خبری از هم جدا میشن و تا مدت ها این خبر تأیید نشده بود و شایعات زیادی در این مورد در فضای مجازی پخش می شد.

ادامه مطلب  هدف قرار دادن مرکز نظامی دیگر رژیم صهیونیستی توسط مقاومت اسلامی لبنان

تا اینکه سحر دولتشاهی در مصاحبه ای در سال 94 این خبر رو تایید کرد و گفت سال 93 براش سال شلوغ و پرکاری بود اما این سال در تنهایی لذت یخش سپری شد و من نه فقط به عنوان یک بازیگر بلکه در خیلی جهات دیگر هم رشد داشتم و یک رهایی جابی برایم در این سال اتفاق افتاد.

رامبد جوان بعد از دو ازدواج ناموفق و پس از جدایی از سحر دولتشاهی سرگرم برنامه خندوانه میشه و دقیقا 2 سال بعد از این موضوع عکس هایی از رابطه صمیمی رامبد جوان و نگار جواهریان باعث میشه که شایعاتی در مورد اینکه این دو باهم ازدواج کردند بر سر زبون ها بیفته!

رامبد جوان و نگار جواهریان

نخستین بار در تیر ماه 1394 یک سایت سینمایی خبر ازدواج رامبد جوان و نگار جواهریان رو تأیید کرد و نوشت این بازیگر در نمایش دیوار چهارم باهم آشنا شدن و تصمیم به ازدواج گرفتند. این خبر در برنامه سه ستاره عید نوروز سال 95 توسط رامبد جوان تأیید شد و رامبد جوان از نگار جواهریان به عنوان یکی از اعضای خانوادش نام برد.منبع: دیجی سرگرمی

آیا این مطلب مفید بود؟

بله (1)
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب

دیدگاهتان را بنویسید