2 اردیبهشت 1403
Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

متولدین این ماه‌ها فداکارترین همسران هستند!

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

متولدین این ماه‌ها فداکارترین همسران هستند!

متولدین این ماه‌ها فداکارترین همسران هستند!


آیا افرادی را دور و برِ خودتان دیده اید که بیش از اینکه به خودشان فکر کنند به فکر دیگران هستند؟ آن ها معمولاً نمی توانند نیازهای خود را در اولویت قرار دهند، زیرا همیشه نگران و بی تاب اعضای خانواده، دوستان و افراد دور و بر خودشان می باشند. این افراد بعد از ازدواج هم همین روحیه فداکارانه را دارند.

اسفند

اسفند ماهی ها افرادی هستند که معمولاً بیشترین حد فداکاری را برای دوستان و خانواده شان می کنند. آنها از این موضوع رضایت دارند، زیرا دوست دارند که رضایت دیگران را جلب کنند و زمانی که این کار را انجام دهند، احساس آرامش می کنند. آنها افراد خودخواهی نیستند و خیلی خوب می توان آنها را متقاعد کرد و وارد مذاکره شد. گاهی اوقات هم مورد سو استفاده قرار می‌ گیرند زیرا نه گفتن از نظرشان کار راحتی نیست. دوست ندارند که خودخواه باشند و به خاطر همین دیگران نمی‌ توانند این رفتار را در آنها عوض کنند.

تیر

تیر ماهی ها افراد به شدت فداکاری هستند و به خودشان فکر نمی‌ کنند. به دنبال ایجاد یک زندگی راحت برای دیگران می باشند. مخصوصاً اگر کسی را دوست داشته باشند، از هیچ تلاشی برای آرامش او دریغ نمی کنند. آن ها افرادی هستند که بیش از خودشان به بقیه فکر می‌ کنند. هیچ گونه خودخواهی در آنها راه ندارد. آنها دوست دارند که همیشه حال خوب را در دیگران ایجاد کنند و همیشه به دنبال جلب رضایت اطرافیان شان هستند.

ادامه مطلب
شگفتانه دولت برای زنان خانه‌دار با وام قرض الحسنه ۱۰۰ میلیونی

دی

برای یک دی ماهی فداکاری و از خودگذشتگی جزئی از زندگی محسوب می‌ شود. آن ها با این احساس فداکارانه زندگی می‌ کنند. هر وقت به آنها نیاز داشته باشید، حتماً به شما کمک می کنند. جزء افرادی هستند که حتی می‌ توانند از حقوق خودشان بگذرند و به شما کمک کنند و در نتیجه اتفاقات بزرگی در کنار آن ها برایتان رقم می خورد و خیلی خوب می توانید روی آن ها حساب کنید.

مهر 

مهر ماهی ها افرادی هستند که زمانی که دیگران را ناامید و ناراحت ببینند، هر کاری را انجام می‌ دهند تا حال خوب را در آنها به وجود بیاورند. خیلی خوب به فکر جلب رضایت دیگران هستند؛ حتی نیازهای آنها را برطرف می‌ کنند تا حال شان خوب شود. اصلاً خودخواه نیستند و در بسیاری از لحظات زندگی فداکاری کرده اند، بدون اینکه کسی متوجه این موضوع باشد.

شهریور 

شهریور ماهی ها افراد ایده آل گرایی هستند اما به این معنا نیست که از خود گذشتگی ندارند. حقیقت اینجاست که آنها در میان دوستان و اعضای خانواده فرد فداکاری محسوب می شوند. همیشه برای کمک آماده هستند و هیچ‌گاه توقع جبران از سمت شما ندارند و برای حال خوبِ خودشان فداکاری می‌ کنند تا ارامش داشته باشند. آن ها افراد مسئولیت پذیری هستند و اشتباهات خود را قبول کرده و آنها را جبران می کنند.

ادامه مطلب
خدا را شکر که مسئولان مالیاتی کشور تاریخ نخوانده اند وگرنه از ریش و کلاه هم مالیات می گیرند

بهمن

بهمن ماهی ها افرادی هستند که اگر در زندگیتان باشند، حتما برای تان فدا کاری می کنند. به دنبال ایجاد تغییرات مثبت در زندگی شما می گردند. افرادی هستند که خیلی به خودشان فکر نمی‌ کنند. دوست دارند که اطرافیان شان از زندگی رضایت داشته باشند و همیشه برای کمک آماده به خدمت هستند؛ حتی اگر سخت‌ترین کار ها را از آن ها بخواهید.منبع: فرتاک نیوز

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب
بند انگشتینام و قیمت
تخفیف 20 درصد اشتراک یکماهه نماوا
قیمت اصلی 119,000تومان بود.قیمت فعلی 95,200تومان است.
قیمت اصلی 349,000تومان بود.قیمت فعلی 244,300تومان است.
قیمت اصلی 420,000تومان بود.قیمت فعلی 294,000تومان است.
قیمت اصلی 6,000,000تومان بود.قیمت فعلی 1,790,000تومان است.
قیمت اصلی 73,000تومان بود.قیمت فعلی 50,990تومان است.
قیمت اصلی 43,600تومان بود.قیمت فعلی 30,660تومان است.
قیمت اصلی 185,000تومان بود.قیمت فعلی 106,000تومان است.
قیمت اصلی 169,850تومان بود.قیمت فعلی 76,800تومان است.
قیمت اصلی 65,420تومان بود.قیمت فعلی 19,460تومان است.
قیمت اصلی 65,000تومان بود.قیمت فعلی 15,870تومان است.
بند انگشتینام و قیمت