[ad_1]
علیرضا رضایی، بازیکنی که خیلی زود در استقلال جایگاه خوبی پیدا کرد، آینده خود را به دور از این باشگاه و در شمس آذر قزوین دنبال خواهد کرد.


پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش “ورزش سه”، علیرضا رضایی، گلری که خیلی زود در استقلال توانست جایگاه ویژه‌ای برای خود به دست آورد، اما مسیر او ادامه‌دار نبود و فصل دوم حضورش در استقلال به دور از تمام رویاپردازی‌هایی که داشت پیش رفت، او خیلی زود توانست نظر فرهاد مجیدی را به خود جلب کند، مسیر شروع او در استقلال مانند بازیکنان جوانی بود که در ابتدای راه قرار دارند اما آینده درخشانی خواهند داشت، حضور در ترکیب اصلی و نیمکت‌نشین کردن کاپیتان و دروازه‌بان ملی پوش استقلال ، اما این روند کوتاه مدت بود و با تغییر مربی همه چیز برای رضایی تغییر کرد.

رضایی اولین بازی خود را برای استقلال در هفته پنجم لیگ برتر فوتبال ایران مقابل نساجی انجام داد و در دیدار با گل گهر و صنعت نفت هم درون دروازه استقلال قرار گرفت تا 3 هفته متوالی دروازه‌بان آبی‌ها در لیگ باشد.

او که اعتماد فرهاد مجیدی را همراه خود داشت در مسابقات جام حذفی گلر اول آبی‌ها بود و در تمامی مسابقات به میدان رفت، رضایی در بازی با نود ارومیه درون دروازه استقلال قرار گرفت و با مهار پنالتی که داشت استقلال را به 1/8 نهایی جام حذفی فرستاد تا مجیدی تصمیم بگیرد از او در ادامه مسابقات هم استفاده کند.

رضایی در مرحله یک هشتم نهایی مقابل پیکان موفق شد کلین‌شیت دیگری انجام دهد تا استقلال با گل وقت اضافه به مرحله بعدی صعود کند، او در مرحله یک چهارم جام حذفی درون دروازه به مصاف نساجی رفت اما در نهایت استقلال در ضربات پنالتی حذف شد و حضور در فینال را نتوانست تجربه کند.

اما در لیگ او تا هفته بیست و ششم به عنوان گلر ذخیره در تیم حضور داشت و سیدحسین، کاپیتان استقلال، برای این تیم به میدان می‌رفت تا در یک دیدار حساس رضایی مجدد درون دروازه قرار گرفت، بازی با پدیده که تک گل رمضانی را همراه داشت و مسیر قهرمانی استقلال را هموار کرد، حساس‌ترین مسابقه‌ای بود که رضایی در استقلال تجربه کرد.

این گلر بلندقامت و جوان، شروع خوبی در استقلال داشت اما با جدایی فرهاد مجیدی و پیوستن ریکاردو ساپینتو زیاد او استفاده نشد تا جایگاهی که به طور نصفه و نیمه به دست آورده بود به طور کامل از دست برود.

و در فصل جدید مسابقات با توجه به قانون سهمیه زیر 23 سال و بزرگسال، او در دسته بازیکنان بزرگسال قرار گرفت تا جواد نکونام برای جذب بازیکنان دیگر روی نام او قلم قرمز بکشد.

رضایی تا همین چند روز پیش وضعیت نامشخصی داشت و حتی گمانه‌زنی‌های برای حضور او در پرسپولیس انجام می‌شد اما در نهایت او به شمس آذر قزوین پیوست و برای این تیم به میدان خواهد رفت.

 


[ad_2]

منبع: نامه نیوز

دیدگاهتان را بنویسید