[ad_1]
نیل مو پای، بازیکن بر نت فورد، در مورد درگیری با کایل واکر توضیح داد که هیچ کنایه‌ای به زندگی شخصی بازیکن منچسترسیتی نداشته است.

من به زندگی شخصی ستاره سی تی کاری نداشتم!


پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش “ورزش سه”، نیل موپای درباره درگیری‌ اخیرش با کایل واکر صحبت کرده و تایید کرد که ادعاهای بازیکن منچسترسیتی صحت ندارد. موپای با جیمز مدیسون در شکست برنتفورد مقابل تاتنهام در پایان ژانویه درگیر شده بود و سپس مقابل منچسترسیتی با کایل واکر درگیر شد.

گفته شد که این بازیکن در جریان درگیری درون زمین بازی با واکر به او درمورد زندگی شخصی‌اش و جدایی از همسر این بازیکن کنایه زده است. واکر پس از درگیری با موپای از داور درخواست کرده بود او را جریمه کند و هواداران فوتبال اعلام کردند که ظاهرا او به اتفاقات زندگی شخصی او کنایه زده است.

در آن زمان اعلام شده بود که همسر کایل واکر به فکر جدایی از اوست و همچنین مشخص شد که نامزد سابق این بازیکن قرار است دومین فرزند او را به دنیا آورد. این درحالی است که واکر از همسرش سه فرزند دارد.

او درباره درگیری با واکر گفت: “فکر نمی‌کردم مجبور باشم برای کاری که انجام ندادم از خودم دفاع کنم. افرادی که من را می‌شناسند، می‌دانند که من چنین چیزی را نمی‌گویم، اما این کمی بی انصافی است زیرا اگر من صحبت نکنم، مردم فکر می‌کنند که من مقصر هستم. من نمی‌خواهم آنچه او گفت را بگویم، اما اگر حرف‎‌های من را لب خوانی کنید و آن را بفهمید، آن وقت همه می‌خندند. مردم می‌گویند فوتبالیست‌ها خسته‌کننده هستند، ناگهان بازیکنی این کار را انجام می‌دهد و همه می‌گویند: “چرا نیل؟ تو منفورترین بازیکن هستی!”

او درمورد نگرش خود به عنوان یک بازیکن فوتبال گفت: “برای من فوتبال یک بازی است، سرگرمی است. فقط در حال خوش گذرانی هستم و در زمین، سعی می‌کنم هر کاری انجام دهم تا برنده شوم. اگر بتوانم چیزی بگویم که شما را ناراحت کند یا باعث شود بیش از حد فکر کنید و اشتباه کنید، آن را انجام خواهم داد. من آدم دیوانه‌ای نیستم ما هفته گذشته با ولورهمپتون بازی کردیم و هیچ اتفاقی نیفتاد زیرا مدافعان میانی آن‌ها متفاوت عمل کردند.”

 


  • یارانه فجرانه چیست و شامل چه کسانی می‌شود؟

[ad_2]

منبع: نامه نیوز

دیدگاهتان را بنویسید