1 خرداد 1403
Tehran 22°C
Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

می‌دانستیم بازی سختی پیش رو داریم

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

می‌دانستیم بازی سختی پیش رو داریمجواد نکونام پس از پیروزی ۲ بر یک استقلال مقابل ذوب‌آهن در نشست خبری اظهار داشت: ابتدا یک گلایه کنم. یک لیوان آب اینجا نیست بخوریم. این همه راه تا نشست خبری می‌آییم و سازمان لیگ می‌گوید باید به نشست خبری بیاییم. حداقل احترام بگذارید یک لیوان آب اینجا قرار بدهید. جای ما که درست نیست؛ حداقل وقتی این همه پله بالا می‌آییم، به مربیان احترام بگذارید.

وی در مورد دیدار با ذوب‌آهن خاطرنشان کرد: می‌دانستیم بازی سختی پیش رو داریم. ذوب‌آهن در انتقال به حمله تیم خوبی است و می‌دانستیم یک غفلت می‌تواند دردسرساز شود. روی توپی کاملاً ساده، بی‌تمرکز بودیم و گل خوردیم که همین گل، بازی را برای ما سخت کرد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در ادامه تصریح کرد: توانستیم شکل تیم را زود درست کنیم و موقعیت‌های زیادی به وجود آوردیم. باید یک گل در نیمه اول می‌زدیم که این اتفاق نیفتاد. با شروع نیمه دوم تلاش کردیم نظم تیمی داشته باشیم تا خط دفاعی بتواند کار خودش را انجام بدهد. موقعیت‌ها، ضربات ایستگاهی و کرنر‌های زیادی داشتیم و خدا را شکر سه گل زدیم که یکی از آنها هَند بود. کوپال ناظمی به صحنه نزدیک بود و به نظرم خطای هَند رخ داد.نکونام تعویض‌های خودش را سرشار از ریسک توصیف کرد و گفت: می‌خواستیم هجومی‌تر بازی کنیم که خدا را شکر به بازی بازگشتیم و سه امتیازی ارزشمند گرفتیم. از هواداران تشکر می‌کنم که سنگ‌تمام گذاشتند. خدا را شکر که پاسخ محبت آنها را دادیم و امیدوارم این برد مبارک‌شان باشد. هواداران از راه‌های دوری آمده‌اند و آنها را به جلسه تیم بردم تا بازیکنان بدانند چه مسئولیت سنگینی دارند. این برد را به بازیکنان بزرگم تقدیم می‌کنم که دل بزرگی دارند و کار بزرگی کردند.وی با تمجید از قضاوت کوپال ناظمی بیان کرد: همیشه بعد از مسابقه درباره داوری صحبت کرده‌ام و پس از آن، همه چیز برای من تمام شده است. ناظمی برای من سه اشتباه تأثیرگذار داشت، اما قبل از مسابقه هم گفتم داور خوبی است و در این مسابقه بی‌نقص بود. بازی به‌سرعت بین دو زمین منتقل می‌شد و ناظمی با دوندگی خود توانست آن را کنترل کند.

معرفی علمای نامدار و اسطور‌ه‌های عرصه علم و عرفان رسالت مسئولان است

سرمربی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا برتری پرسپولیس در عملکرد شاگردانش تأثیرگذار بود یا خیر، عنوان کرد: قبل از بازی تمرکزمان فقط روی کار خودمان است. شما نفرات تیم‌های رقیب را کنار بازیکنان ما بگذارید و بعد همدیگر را مقایسه می‌کنیم. ما خودمان را با خودمان مقایسه می‌کنیم.

نکونام عملکرد بازیکنان استقلال را ستود و اظهار داشت: تاکنون بهترین بوده‌ایم، بهترین هستیم و باید بهترین باشیم. برخی بازیکنان استقلال بعد از بازی جان نداشتند که از زمین بلند شوند. وقتی ایمان سلیمی مصدوم شد، صالح حردانی را دفاع وسط گذاشتم. نگاه من همیشه مثبت است و روی چهار بازی باقیمانده تمرکز می‌کنیم. دیدار بعدی سخت‌تر است.

وی در مورد کمک بازیکنان خارجی استقلال به صدرنشینی آبی‌ها خاطرنشان کرد: تلاش کردیم تیمی قوی و در شأن استقلال و هواداران داشته باشیم. دیدید محمد حسین اسلامی (بازیکن ذوب‌آهن) چه فوتبالی بازی کرد. این نفرات را رصد کردم و می‌دانم به دردمان می‌خورند. بازیکنان کلیدی مانند مهدی‌پور و یامگا را تا پایان فصل در اختیار ندارم. سیلوا با ما تمرین کرد، اما از بین او و سهرابیان باید یکی را می‌آوردم تا هر دو را از دست ندهیم. به‌خاطر استقلال حرص می‌خوردم و می‌خورم.

فشار زیاد بر سیدمحمد خاتمی و احتمال انصراف او /گفتم دولت سازندگی هم کشور را می‌ساخت هم به تدریج فضا را باز می‌کرد

سرمربی استقلال در واکنش به سوال خبرنگاری که از رسانه او دلِ خوشی نداشت، پاسخ داد: دوست ندارم جواب شما را بدهم. بعداً در جا‌های قانونی صحبت می‌کنیم.

نکونام درباره درگیری امید حامدی‌فر بازیکن استقلال با مهرداد رضایی تصریح کرد: صحنه را ندیدم و هنگامی که دیدم وسط زمین شلوغ شد، درباره ماجرا پرسیدم. به من گفتند حرکاتی صورت می‌گرفت که بازیکن ما، بازیکن حریف را از پشت هُل داد و هیچ چیز دیگری نبوده است.

وی در مورد احتمال برگزاری دیدار هفته سی‌ام استقلال مقابل پیکان در شهر قزوین گفت: خداوند همایون شاهرخی را حفظ کند که می‌گفت چو فردا رسد فکر فردا کنیم. فعلاً تمرکز ما روی بازی بعدی با فولاد در تهران است.منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب
بند انگشتینام و قیمت
تخفیف 20 درصد اشتراک یکماهه نماوا
قیمت اصلی 119,000تومان بود.قیمت فعلی 95,200تومان است.
قیمت اصلی 349,000تومان بود.قیمت فعلی 244,300تومان است.
قیمت اصلی 420,000تومان بود.قیمت فعلی 294,000تومان است.
قیمت اصلی 6,000,000تومان بود.قیمت فعلی 1,790,000تومان است.
قیمت اصلی 73,000تومان بود.قیمت فعلی 50,990تومان است.
قیمت اصلی 43,600تومان بود.قیمت فعلی 30,660تومان است.
قیمت اصلی 185,000تومان بود.قیمت فعلی 106,000تومان است.
قیمت اصلی 169,850تومان بود.قیمت فعلی 76,800تومان است.
قیمت اصلی 65,420تومان بود.قیمت فعلی 19,460تومان است.
قیمت اصلی 65,000تومان بود.قیمت فعلی 15,870تومان است.
بند انگشتینام و قیمت