31 اردیبهشت 1403
Tehran 23°C
Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

نظارت بر روند اجرای پروژه‌های نیمه‌تمام در کردستان افزایش می‌یابد

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

نظارت بر روند اجرای پروژه‌های نیمه‌تمام در کردستان افزایش می‌یابدبه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سنندج، اکبر محمدی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان پنجشنبه سیزدهم اردیبهشت ماه سالجاری در آئین تجلیل از بازنشستگان و ایثارگران این سازمان که با حضور اسماعیل زارعی کوشا استاندار کردستان برگزار شد اظهار داشت : تمام تلاش همکاران ما در این سازمان ایجاد رضایت عمومی در جذب اعتبارات و گشایش و تسهیل گری در امور است.

وی تصریح کرد: گشایش و تسهیلگری در امور راهبرد اصلی ما در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان است و خوشبختانه یکایک همکاران در این راستا تمام توان و ظرفیت خود را بکار گرفته‌اند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کردستان با بیان اینکه با وجود کمبود نیروی انسانی در سازمان نسبت به وظایف و مسئولیت ‌هایی که داریم توانسته‌ایم به نحو احسن عمل کنیم افزود: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) با عنوان جهش تولید با مشارکت مردم نام‌گذاری شده است تمام توان و تلاش ما ایجاد بسترهای لازم در راستای تحقق شعار سال است.

محمدی اضافه کرد: در راستای عملیاتی شدن شعار سال با دستگاه‌ها و سازمان‌های مختلف در استان مکاتبات لازم انجام شده و تقسیم وظایف صورت گرفته است.

واکنش اتحادیه اروپا و حماس به خبر مفقودی بالگرد رئیس جمهور ایران

این مقام مسئول با اشاره به اینکه فعالیت‌های دیگری هم در حوزه کارشناسی انجام گرفته است گفت: شیوه‌نامه عملیاتی شدن شعار سال به دستگاه‌های مختلف ارسال شده است.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کردستان خاطرنشان کرد: افزایش تولید و مشارکت مردم در برنامه‌های سازمان مدیریت برنامه‌ریزی به عنوان دو راهبرد اصلی و مطالبه رهبری دنبال می‌شود.

محمدی با بیان اینکه تولید ثروت و افزایش اشتغال ، رفع تبعیض و تحقق عدالت اجتماعی از اولویت‌های سازمان مدیریت برنامه‌ریزی استان در سال‌جاری است گفت: سیاست‌های کلی اصل ٤٤ قانون اساسی و اقتصاد مقاومتی، تبصره ٢ قانون بودجه سال ١٤٠٣ ، ماده ٢٤ قانون مدیریت خدمات کشور، آئین نامه مولدسازی، قانون تشکیل تعاونی‌ها و …از مباحثی است که به صورت جدی دنبال خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه بازنگری در توزیع اعتبارات هزینه‌ای با تعریف مدلی جدید در استان را از برنامه‌های اولویت‌دار در سازمان مدیریت برنامه‌ریزی کردستان می دانیم گفت: در سالجاری در کنار این مهم، نظارت بر پروژه‌های عمرانی به صورت ویژه‌تر و میدانی انجام می‌شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کردستان اضافه کرد: سطح نظارت میدانی و عملیاتی بر پروژه‌های نیمه‌تمام افزایش می‌یابد.

خواسته متفاوت اوسمار از مدیران پرسپولیس/ یک نام آشنا در لیست خرید سرخ‌ها

محمدی در پایان خاطر نشان کرد: در حوزه آموزش و پژوهش نیز همکاران این سازمان موظف شده‌اند که یک برنامه مدون و کارشناسی شده در زمینه شعار سال در زمینه ارتقاء سطح دانش مدیران و کارشناسان دستگاه های اجرایی تدوین و عملیاتی نمایند.

گفتنی است در پایان این مراسم از بازنشستگان سال ١٤٠٢ و ایثارگران سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان با اهداء لوح تقدیر و هدایایی تقدیر شد.

46منبع: خبرآنلاین

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب
بند انگشتینام و قیمت
تخفیف 20 درصد اشتراک یکماهه نماوا
قیمت اصلی 119,000تومان بود.قیمت فعلی 95,200تومان است.
قیمت اصلی 349,000تومان بود.قیمت فعلی 244,300تومان است.
قیمت اصلی 420,000تومان بود.قیمت فعلی 294,000تومان است.
قیمت اصلی 6,000,000تومان بود.قیمت فعلی 1,790,000تومان است.
قیمت اصلی 73,000تومان بود.قیمت فعلی 50,990تومان است.
قیمت اصلی 43,600تومان بود.قیمت فعلی 30,660تومان است.
قیمت اصلی 185,000تومان بود.قیمت فعلی 106,000تومان است.
قیمت اصلی 169,850تومان بود.قیمت فعلی 76,800تومان است.
قیمت اصلی 65,420تومان بود.قیمت فعلی 19,460تومان است.
قیمت اصلی 65,000تومان بود.قیمت فعلی 15,870تومان است.
بند انگشتینام و قیمت