[ad_1]

انبارلویی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران مطرح کرد:

کاظم انبارلویی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان درباره جنایت صهیونیست‌ها در حمله به بیمارستان المعمدانی اظهار کرد: نبرد نیرو‌های مقاومت در غزه ادامه دارد و در این مدت، پیروزی‌هاي بزرگ نیرو‌های مقاومت با نفوذ در عمق سرزمین‌های اشغالی و تلفات و اسارت فرماندهان اسرائیلی همراه شد.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: همان ساعت اولیه توان مدیریت ارتش اسرائیل از هم پاشید و آن‌ها نتوانستد خود را جمع کنند.

وی ادامه داد: ناتو و آمریکا در اتاق جنگ صهیونیست‌ها تصمیم گیرنده هستند و اوج جنایت صهیونیست‌ها را چند شب پيش شاهد بودیم که مناطق مسکونی و  بیمارستانی را مورد حمله قرار دادند و جنایتی کامل را مقابل چشمان مردم جهان به نمایش گذاشتند.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی ادامه داد: پس از اين حادثه در قاره‌های مختلف جهان، مردم به خیابان‌ها آمدند و جنایت‌های جنگی رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.

انبارلویی افزود: این رژیم با اینکه هر تلاشی می‌کند تا پیروزی نیرو‌های مقاومت را تحت شعاع قرار دهد موفق نمی‌شود و این شکستی غیرقابل ترمیم است، البته در نهان فرانسه، انگلیس و آمریکا با فشار آوردن به برخی از کشور‌های عربی تقاضای آتش بس دارند و همزمان  با این تقاضا چنین حملات وحشیانه‌ای را انجام می‌دهند.

وی ادامه داد: همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند تاب آوری نیرو‌های مقاومت حد خاصی دارد و اگر رژیم صهیونیستی و آمریکا بخواهند پا را فراتر بگذارند، دیگر نیرو‌های مقاومت به میدان می‌آیند و درس تاریخی را به اشغالگران و غاصبان سرزمین فلسطین خواهند داد.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: آن چه که پیش بینی می‌شود، تسلیم بودن بدون قید و شرط صهیونیست‌ها است و اینکه رژیم صهیونیستی بمب و موشک بر سر مردم بی دفاع غزه می‌اندازد، هیچ ارزش نظامی و ارزش راهبردی ندارد و ملت فلسطین ایستاده‌اند و حتی یک وجب هم عقب نشینی نمی‌کنند و باران موشک را بر سر اشغالگران فرود خواهند آورد.

وی تاکید کرد: اکنون فرمان جنایت در سرزمین‌های اشغالی در دست آمریکایی‌ها است. صهیونیست‌ها تعادل خود را از دست دادند و تمام دنیا آمریکایی‌ها را مسئول مستقیم این جنایت می‌دانند و فریاد‌های مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل در تظاهرات مردم در ۵ قاره جهان طنین انداز  شده است. نقش آمریکا مدیریت اتاق جنگ رژیم صهیونیستی است و آن‌ها به زودی تسلیم رزمنده‌های مقاومت خواهند شد.

انبارلویی در ادامه اظهار کرد: اکنون حزب الله لبنان خود را برای نبرد طولانی با صهیونیست ها آماده می‌کند. انصار الله و دیگر نیرو‌های مقاومت در منطقه با رصد اوضاع صحنه نبرد هر لحظه ممکن است که به این نبرد کشیده شوند و اگر این اتفاق عملی شود عمر ننگین رژیم صهیونیستی کمتر خواهد شد و اگر هم به آتش بس روی آورند با تعداد اسرای زیادی که در دست نیرو‌های فلسطینی است شکست تاریخی برای این رژیم حتمی خواهد بود و آزاد کردن زندانیان فلسطینی کمترین فایده و نفع این آتش بس و باعث تثبیت پیروزی نیرو‌های مقاومت خواهد بود.

[ad_2]

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

دیدگاهتان را بنویسید