Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

هیچ چیز مقابل سپاهان غیرممکن نیست

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

هیچ چیز مقابل سپاهان غیرممکن نیست

بازیکن جوان استقلال خوزستان مدعی است این تیم برابر سپاهان از تمام توان خود برای کسب نتیجه سود خواهد برد.


پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش “ورزش سه”، استقلال خوزستان بعد از سه تساوی پیاپی اکنون در خانه برابر سپاهان قرار خواهد گرفت و برابر مدعی قدرتمند این فصل چشم به کسب نتیجه دوخته است. امیر محمد محکم‌کار که سابقه حضور در رده پایه سپاهان را در کارنامه دارد یکی از بازیکنانی است که از انگیزه زیادی برابر حریف برخوردار است.

محکم‌کار که در این فصل با اعتماد ویژه سیروس پورموسوی به یکی از بازیکنان اصلی تیم تبدیل شده درباره شرایط تیمش پیش از جدال با سپاهان می‌گوید: مطمئنا یکی از بازی‌های سخت ما در این فصل خواهد بود. با این حال ما با حمایت هواداران و مدیریت و همچنین تدابیر کادرفنی به دنبال نتیجه در این بازی خواهیم بود.

وی ادامه داد: سپاهان یکی از قدرتمندترین تیم‌های این فصل محسوب می‌شود که هزینه زیادی نیز برای دستیابی به قهرمانی داشته است. با این حال ما به قدرت تیم‌مان ایمان داریم و تلاش خواهیم کرد تا در پایان بازی شرمنده خودمان نشویم و هر چه در توان داشته‌ایم را به کار بگیریم. در بازی‌های قبلی هم اتفاقات زیادی دست به دست هم داد تا از نتیجه لازم دور بمانیم. با این حال تلاش خواهیم کرد تا با رسیدن به خودباوری لازم، در ادامه فصل شرایط را در جدول به سود خودمان کنیم.

ادامه مطلب  آقاتهرانی: اهل سهم خواهی نیستیم /جدی‌ترین ایراد مصوبه عفاف و حجاب، داشتن بار مالی بود

محکم‌کار درباره قدرت حریف و شانس رسیدن این تیم به نتیجه گفت: همانطور که گفتم برای تیم حریف احترام قائل هستیم. آنها قطعا مدعی اول این فصل هستند. اما ما مقابل دیگر رقبا نیز نشان دادیم که تیم دست و پا بسته‌ای نیستیم. بدشانسی و برخی اتفاقات مانع از کسب نتیجه ما شدند. مقابل سپاهان کار سختی داریم اما هیچ چیز غیرممکن نیست و این خودمان هستیم که باید خودمان را ثابت کنیم.

وینگر اسبق سپاهان درباره تقابل با این تیم گفت: من برای این تیم بازی هم کردم. اما الان عضوی از تیم استقلال خوزستان هستم. قطعا تمام توان و انگیزه من برای موفقیت استقلال خوزستان و خوشحالی هواداران این تیم خواهد بود. امیدوارم بتوانیم فردا هواداران را خوشحال روانه خانه کنیم. نیازمند حمایت ویژه آنها در تمامی دقایق هستیم و مطمئن باشند بازیکنان و کادرفنی نیز از تمام توان خودشان بهره خواهند برد.

 


  • آمریکا پیام داد:می خواهد به ایران برگرددمنبع: نامه نیوز

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب

دیدگاهتان را بنویسید