1 خرداد 1403
Tehran 22°C
Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

واریز 15 میلیون تومان بحساب این مستمری بگیران

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

واریز 15 میلیون تومان بحساب این مستمری بگیرانمحمود پاکدل در خصوص افزایش حقوق ایثارگران نیز بیان کرد: امسال برای اولین بار افزایش‌های قانونی حقوق ایثارگران در فروردین ماه اعمال شد.

«افزایش حقوق شهدای نیروهای مسلح اعم از حالت اشتغال و بازنشسته و کسانی که در همکاری با نیروهای مسلح شهید یا جانباز شده‌اند براساس احکام صادر شده در اسفند ماه سال قبل افزایش ۲۰ درصدی داشته است»

معاون مددکاری و مشارکت‌های مردمی و سرپرست معاونت توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی بنیاد شهید و امور ایثارگران ادامه داد: افزایش حقوق شهدای غیرمستخدم مردمی و جانبازان تبصره یک معادل ۲۰ درصد براساس قانون مدیریت خدمات کشوری، افزایش حقوق شهدای دستگاه‌های اجرایی مطابق ماده ۳۹ است اما فعلاً معادل ۲۰ درصد افزایش داده‌ایم که در تطبیق احکام ارسالی دستگاه‌ها مابه التفاوت پس از دریافت حکم انجام می‌شود.

پاکدل خاطرنشان کرد: حق پرستاری به تعداد ۱۳۸ هزار نفر و با افزایش ۳۵ درصد به مبلغ هر k معادل ۷۱ میلیون و ۶۶۱ هزارو ۸۴۰ ریال در نظر گرفته شده است که معادل مصوبه شورای عالی کار است. مستمری والدین شهدا از ۷۰ میلیون و ۸۰ هزار ریال به ۱۵۰ میلیون ریال به استناد قانون بودجه ۱۴۰۳ افزایش داده شده که معادل ۱۱۴ درصد است.

فشار زیاد بر سیدمحمد خاتمی و احتمال انصراف او /گفتم دولت سازندگی هم کشور را می‌ساخت هم به تدریج فضا را باز می‌کرد

وی همچنین در خصوص کسورات اولین افزایش مرتبط با صندوق شاهد با توجه به تماس‌ها و مراجعات ایثارگران گفت: به منظور تامین نظر ایثارگران و همچنین فراهم کردن زمینه پرداخت سریع وام‌های قرض‌الحسنه ضروری به ایثارگران با مدیرعامل صندوق شاهد جلسه‌ای داشتیم و سقف کسورات معادل میانگین ۲۰ درصد افزایش و حداکثر مبلغ سه میلیون تومان در نظر گرفتیم و چنانچه ایثارگرانی بابت حقوق یا مستمری و حق پرستاری افزایش بیش از سه میلیون داشته باشند تا این سقف اقدام می‌شود همچنین ایثارگران که دارای دریافتی‌های غیر از حقوق و مستمری مانند حق پرستاری موضوع ماده ۲۶ و حق نگهداری موضوع ماده ۲۲ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران داشته‌اند فقط از حقوق یا مستمری کسر شده است و جانبازانی که صرفاً از بنیاد حق پرستاری دریافت می‌کنند و عضو صندوق شاهد هستند معادل افزایش حق پرستاری و حداکثر سه میلیون تومان اقدام شده است.

توزیع بسته معیشتی و واریزی 4/300/000 تومانی به این خانوارها

فرمانده پایگاه بسیج شهید عباس حاجی زاده گفت: به همت قرارگاه جهادی موج الحسین(ع) چهل و یکمین رزمایش کمک‌های مومنانه با توزیع ۳۵۰ بسته کمک معیشتی برگزار شد.

خداحافظی عیسی آل‌کثیر با پیراهن پرسپولیس

در راستای همدلی و مواسات، چهل و یکمین رزمایش احسان و همدلی قرارگاه جهادی موج الحسین علیه السلام پایگاه مقاومت بسیج شهید عباس حاجی زاده حوزه شهید قربانی با هدف همدلی و مواسات برگزار شد.

فرمانده پایگاه شهید عباس حاجی زاده در گفت: در این رزمایش بالغ بر ۳۵۰ بسته معیشتی بین خانواده های کم برخوردار توزیع شد.

علیرضا مهره ساز ادامه داد: به همت جهادگران این قرارگاه ۱۰بسته های کمک معشیتی بین خانواده های دارای افراد معلوم ناشنوایان و ۲۰ بسته کمک معیشتی بین خانواده های زندانیان نیز توزیع شد.

وی خاطر نشان کرد: بسته های معشیتی اهدایی شامل برنج، روغن، گوشت، مرغ، پنیر، خرما، حبوبات، سویا، ماکارونی، رب گوجه، نمک، سوپ آماده، تخم مرغ، سویا و قند بوده که به ارزش ۱۵ میلیارد ریال به کمک خیرین و بسیجیان تهیه و توزیع شده است. ( ارزش هر بسته تقریبا معادل 4 میلیون و 300 هزارتومان می باشد)

مجوز واردات خودرو به ۳۰هزار جانباز بالای ۵۰درصد با واریزی جدید

معاون مددکاری و مشارکت‌های مردمی بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه جانبازان بالای ۵۰ درصد می توانند خودرو وارد کنند، بیان کرد: مشمولان این قانون بیش از ۳۰ هزار نفر هستند و ما این افراد را به سازمان صنعت، معدن و تجارت معرفی کردیم؛ ارز مورد نیاز در قالب ارز واردات خودرو به تصویب رسیده است، مراحل اجرایی و نوبت بندی به عهده وزارت صمت است و احتمالا اولویت واردات با جانبازان درصد بالا شروع می‌شود.

پیش‌بینی افزایش ۲۰ درصدی خرید تضمینی گندم در همدان

فعالیت‌ها را براساس نگاه برنامه محور به عنوان برنامه عملیاتی در بیش از سه هزار خدمت تعریف کردیم

پاکدل گفت: بنیاد شهید در طی سه سال گذشته مجموعه فعالیت‌ها و اقدامات را براساس نگاه برنامه محور به عنوان برنامه عملیاتی در بیش از سه هزار خدمت تعریف کرده و مطابق با آن اعتبارات را توزیع می کند و پاداش می دهد، اگر در شهرستان یا استانی بخشی از خدمات مربوط به بنیاد شهید کامل انجام نشود در ارزشیابی نمره منفی می گیرند و با آنها برخورد می شود.

وی توضیح داد: رویکرد در سال آینده مبتنی بر شاخص های رشد است به این معنا که اگر مساله مسکن مطرح است چه میزان نرخ بی مسکنی یا بیکاری کاهش یافته است؛ مثلا در حوزه اشتغال ما وام می دهیم باید بررسی کنیم ببینیم این تسهیلات چقدر باعث کاهش بیکار و شغل می شود، چون آمار دقیق نیست ما یک سطح بالاتری را مد نظر می گیریم که اثر بخشی اقدامات پیش بینی شود.

استعلام یارانه تشویقی و واریزی جدید با این کد دستوری

یارانه فجرانه و استعلام آن با کد دستوری، یکی از سوالاتی است که هم اکنون ۶۰ میلیون ایرانی با آن مواجه اند.

مدافع لایحه عفاف و حجاب: ما بازی را برده ایم /باید الگوی سه، چهار و پنج فرزندی رواج یابد

کد دستوری #۱۴۶۳*۵۰۰* میزان اعتبار باقی‌مانده را برای کالابرگ فجرانه به شما نشان می‌دهد. این در حالی است که از طریق برنامه کاربردی شما نیز می توان اعتبار یارانه فجرانه را چک کرد.

 منبع: دیجی سرگرمی

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب
بند انگشتینام و قیمت
تخفیف 20 درصد اشتراک یکماهه نماوا
قیمت اصلی 119,000تومان بود.قیمت فعلی 95,200تومان است.
قیمت اصلی 349,000تومان بود.قیمت فعلی 244,300تومان است.
قیمت اصلی 420,000تومان بود.قیمت فعلی 294,000تومان است.
قیمت اصلی 6,000,000تومان بود.قیمت فعلی 1,790,000تومان است.
قیمت اصلی 73,000تومان بود.قیمت فعلی 50,990تومان است.
قیمت اصلی 43,600تومان بود.قیمت فعلی 30,660تومان است.
قیمت اصلی 185,000تومان بود.قیمت فعلی 106,000تومان است.
قیمت اصلی 169,850تومان بود.قیمت فعلی 76,800تومان است.
قیمت اصلی 65,420تومان بود.قیمت فعلی 19,460تومان است.
قیمت اصلی 65,000تومان بود.قیمت فعلی 15,870تومان است.
بند انگشتینام و قیمت