28 خرداد 1403
Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

واکنش‌های ادامه دار به وقوع حادثه برای بالگرد رئیسی/ عطریانفر: اصلاح‌طلبان امیدوارند خبرهای خوبی برسد/ ابتکار پیام داد

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

واکنش‌های ادامه دار به وقوع حادثه برای بالگرد رئیسی/ عطریانفر: اصلاح‌طلبان امیدوارند خبرهای خوبی برسد/ ابتکار پیام داد


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمد عطریانفر بامداد دوشنبه، درباره سانحه بالگرد حامل رئیس‌جمهور و هیأت همراه در سفر به استان آذربایجان شرقی گفت: این حادثه غم انگیز و دردناک است و ما هم مانند همه فعالان سیاسی و دلبستگان کشور امیدواریم از سلامتی آقای رییس‌جمهور خبری حاصل کنیم.

بنابر گزارش ایرنا، عضو ارشد حزب کارگزاران سازندگی ایران، با تأکید بر همدلی همه گروه‌های سیاسی در این رویداد، افزود: همه گروه‌های سیاسی کشور در برابر چنین حوادثی همدلی و همراهی دارند؛ چرا که دوست دارند کشورشان در نقطه آرامی باشد و مسئولان عالی و در صدر مجموعه مدیران کشور، رئیس جمهوری که از مردم رأی گرفته، در صحت و سلامت به مردم خدمت کنند.

عطریانفر تصریح کرد: منهای جنبه‌های عاطفی که همه ایرانیان در حوادث تلخ دارند و نسبت به سرنوشت شهروندان دغدغه‌مند هستند، همه گروه‌های سیاسی به‌خصوص اصلاح‌طلبان این حادثه را با نگرانی دنبال می‌کنند و امیدوارند خبرهای خوبی برسد و رئیس جمهور به سلامتی بازگردند و این حادثه از سر کشور به خیر بگذرد.

این حادثه بخیر بگذرد

همچنین معصومه ابتکار، معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهور در دولت دوازدهم در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: «انشالله که آقای رئیسی و وزیرخارجه همراهان سلامت باشند و این حادثه بخیر بگذرد…

واریز 2/250/000 تومان به حساب یارانه سرپرستان خانوار | وام بلاعوض یارانه ای بدون سود بگیرید

آرزوی سلامتی ذوالنوری برای رئیس‌جمهور و همراهانش

بنابر گزارش ایسنا، در پی سانحه بالگرد حامل رئیس جمهور، مجتبی ذوالنوری پیامی به شرح زیر صادر کرد. او نوشت: « خداوندا بحق ولیت علی ابن موسی الرضا علیه آلاف التحیه والثناء، عیدی ولادت با سعادت حضرتش را برای ملت عزیز ایران، سلامت کامل رئیس جمهور محبوب و محترم و مغتنم این مملکت امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف و همراهانش، مقرر فرما. آمین یا رب العالمین.»

دست به دعا بر می داریم

بنابر گزارش ایسنا، نمایندگان اقلیت‌های دینی مجلس با صدور پیامی اعلام کردند که از صمیم دل از درگاه احدیت استعانت سلامت و تندرستی رییس جمهور و همه عزیزان همراه را داریم و دست به دعا بر می‌داریم.

متن پیام فراکسیون اقلیت‌های دینی مجلس در پی سانحه در پی وقوع سانحه برای بالگرد حامل رییس جمهور به شرح زیر است:

«خبر تأسف بار حادثه بالگرد حامل رئیس جمهور محترم جناب آقای دکتر رئیسی و هیأت همراه تکان دهنده و دردآور است از صمیم دل از درگاه احدیت استعانت سلامت و تندرستی ایشان و همه عزیزان همراه را داریم و دست به دعا بر می داریم.

برگزاری آیین ازدواج آسان ۱۱۴ زوج در امامزاده عبدالله (ع) شهرری

شکی نیست که ملت بزرگ و شریف ایران با ایمان و هدایت مقام معظم رهبری و یکدلی و تلاش تمامی مسئولان و وحدت ملی برخاسته از باورهای عمیق دینی خود در این آزمون الهی سربلند خواهند شد.»

این پیام به امضای آرا شاوردیان نماینده مسیحیان ارمنی شمال ایران، روبرت بگلریان نماینده مسیحیان ارمنی جنوب ایران، اسفندیار اختیاری نماینده زرتشتیان ایران، همایون سامح به نجف آبادی نماینده کلیمیان ایران و شارلی انویه تکیه نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی ایران رسیده است.

27215منبع: خبرآنلاین

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب
بند انگشتینام و قیمت
تخفیف 20 درصد اشتراک یکماهه نماوا
قیمت اصلی 119,000تومان بود.قیمت فعلی 95,200تومان است.
قیمت اصلی 349,000تومان بود.قیمت فعلی 244,300تومان است.
قیمت اصلی 420,000تومان بود.قیمت فعلی 294,000تومان است.
قیمت اصلی 6,000,000تومان بود.قیمت فعلی 1,790,000تومان است.
قیمت اصلی 73,000تومان بود.قیمت فعلی 50,990تومان است.
قیمت اصلی 43,600تومان بود.قیمت فعلی 30,660تومان است.
قیمت اصلی 185,000تومان بود.قیمت فعلی 106,000تومان است.
قیمت اصلی 169,850تومان بود.قیمت فعلی 76,800تومان است.
قیمت اصلی 65,420تومان بود.قیمت فعلی 19,460تومان است.
قیمت اصلی 65,000تومان بود.قیمت فعلی 15,870تومان است.
بند انگشتینام و قیمت