Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

وحدت امت‌ها و دولت‌های اسلامی، دشمن را به زانو درخواهد آورد

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

وحدت امت‌ها و دولت‌های اسلامی، دشمن را به زانو درخواهد آورد

حجت الاسلام اله نور کریمی تبار  نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام در خطبه‌های این هفته نماز جمعه در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) این شهر، با اشاره به میلاد یازدهمین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت امام حسن عسگری (ع)، اظهار کرد: امید است که رفتار، کردار و گفتار ما به عنوان شیعه آن حضرت موجب شادی و رضایت امام زمان (عج) شود.

وی با بیان اینکه شرایط امروز جهان اسلام، دردناک است، افزود: تلاشی که استکبار جهانی، کشور‌های غربی و رژیم اشغالگر قدس برای نابود کردن مسلمانان مقاوم و مبارز فلسطینی دارند و جنایت‌هایی که انجام می‌دهند، واقعا دردناک است.

وی با اشاره به اینکه استان ایلام مزه تلخ بمباران‌های رژیم بعثی را در دوران دفاع مقدس چشیده است، گفت: این استان، از زمان انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس، دفاع از حرم، دفاع از امنیت و سلامت و در طول این سالها، افزون بر سه هزار شهید گرانقدر تقدیم پیشگاه خداوند کرده است.

وی گفت: جنایتکاران صهیونیستی، از بمب‌های فسفری که خود آن‌ها استفاده از آن را برای جنگجویان مسلح خط مقدم ممنوع کرده اند، برای تخریب خانه‌هایی که زنان و کودکان در آن هستند، برای تخریب مساجد، مدارس و بیمارستان‌ها به کار می‌گیرند.

امام جمعه ایلام اظهار کرد: بیمارستان المعمدانی را مورد حمله قرار می‌دهند در حالی که جای امن اعلام کرده بودند، تا مردم مظلوم به این بیمارستان پناه ببرند و بعد با بمب مورد هجوم قرار داده اند.

ادامه مطلب  محکوم مالی فراری هنگام خروج غیرقانونی از کشور بازداشت شد

وی بیان کرد: در برابر این جنایتکاران، زمانی که رویکرد مبارزین فلسطینی، اسلامی می‌شود و با امداد الهی عملیات غرورآفرین طوفان الاقصی را انجام می‌دهند، معادلات ۷۵ ساله تجاوزات این رژیم را به هم می‌ریزد، برای اولین بار، یک عملیات تهاجمی تاثیرگذار، رعب و وحشت را در میان اشغالگران ایجاد کرد، چشم انداز آینده این عملیات ارزشمند، نابود کردن اشغالگرانی است که با زور سرنیزه آنجا را تصرف کردند.

وی با تاکید بر حمایت از مردم مظلوم فلسطین به عنوان یک وظیفه دینی، مطرح کرد: امت اسلامی در برابر آنانی که رجز خوانی می‌کنند و چنین جنایت می‌آفریند، باید به وظیفه دینی خود عمل کند، وحدتی در جهان اسلام و در بین امت‌ها و دولت‌های اسلامی ایجاد شود که این وحدت می‌تواند دشمن را به زانو درآورد.

وی اظهار کرد: تبلیغات اغواگرانه دشمنان نتوانست افکار جهانی را فریب دهد و عواطف انسانی را بی تفاوت کند، بیش از ۳ هزار و ۳۰۰ هنرمند انگلیسی با امضای خودشان از مظلومیت مردم فلسطین حمایت کردند که نشان دهنده بیداری افکار جهانی است.

وی در پایان با تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش، گفت: توسعه و ترویج فرهنگ ورزش باید در سطح جامعه بیش از پیش افزایش یابد.منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

ادامه مطلب  دمنوش‌هایی برای درمان آنفلوآنزا

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب

دیدگاهتان را بنویسید