1 خرداد 1403
Tehran 22°C
Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

کلینتون: ترامپ دیکتاتور، مخالفان را به قتل می‌رساند

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

کلینتون: ترامپ دیکتاتور، مخالفان را به قتل می‌رساندبه گزارش خبرآنلاین «هیلاری کلینتون» نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۱۶ ایالات متحده در گفت‌وگو با «مارک الیاس» فعال دموکرات تاکید کرد که رای‌دهندگان آمریکایی این مسئله را دست‌کم می‌گیرند که ترامپ تا چه اندازه می‌تواند به عنوان رئیس‌جمهور «خطرناک» باشد.

طبق گزارش راشا تودی، کلینتون که در سال ۲۰۱۶ در برابر ترامپ با شکست مواجه شد، در ادامه این گفت‌وگو که در قالب پادکست منتشر شده است، ادعا کرد: «ولادیمیر پوتین (رئیس‌جمهور روسیه) هم کاری را می‌کند که ترامپ مایل به انجام آن است؛ کشتن مخالفان، زندانی کردن مخالفان، فرستادن روزنامه‌نگاران و دیگر افراد به تبعید و حکمرانی بدون هیچ توازنی. اینها مواردی هستند که واقعا ترامپ می‌خواهد.»

به نقل از ایسنا البته این عادت قدیمی هیلاری کلینتون است تا «دونالد ترامپ» نامزد حزب جمهوری‌خواهان در انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۴ آمریکا را به روسیه و «ولادیمیر پوتین» رئیس‌جمهور این کشور وصل کند. او در کارزار انتخاباتی‌اش در سال ۲۰۱۶ ادعای «دخالت روسیه در انتخابات آمریکا» را مطرح کرد.

کلینتون ضمن اشاره به روابطی که ترامپ سعی دارد با سیاستمدارانی نظیر پوتین، «کیم جونگ اون» رهبر کره‌شمالی، «شی جین‌پینگ» رئیس‌جمهور چین برقرار کند، گفت: «ما باید بسیار مراقب نگاه ترامپ نسبت به جهان باشیم زیرا او تنها رهبران قدرتمند و مستبد را می‌بیند. او پوتین را می‌بیند. او شی را می‌بیند. او کیم جونگ اون را در کره‌شمالی می‌بیند. اینها افرادی هستند که ترامپ از آنها الگوبرداری می‌کند. مطمئنا نمی‌خواهیم مجددا در این مسیر قرار بگیریم.

پرسپولیس محکوم به برد است/ مبادا تیم خوزستانی را دست‌کم بگیریم

این وزیر امور خارجه اسبق آمریکا خاطر نشان کرد: «اگر ترامپ مجددا رئیس جمهور شود، یک دیکتاتور خواهیم داشت. من این مسئله را به آرامی نمی‌گویم. بروید و پروژه ۲۰۲۵ را مطالعه کنید. آنها می‌خواهند همه را اخراج کنند. درک این مسئله مهم است که پس از بازگشت ترامپ به کاخ سفید چه چیزی در دنیای ما رخ خواهد داد؛ او می‌خواهد از ناتو خارج شود، او به مسائل اروپا اهمیتی نمی‌دهد، او می‌خواهد اوکراین شکست بخورد و هم‌چنین نمی‌خواهد دشمنان ما شکست بخورند. این چشم‌انداز ترسناکی است.»

هیلاری کلینتون در پایان ضمن ابراز خوش‌بینی خود نسبت به نتایج انتخابات آمریکا در ماه نوامبر مدعی شد که ترامپ قادر نخواهد بود «جو بایدن» رئیس‌جمهور کنونی آمریکا و نامزد حزب دموکرات در انتخابات پنجم نوامبر ۲۰۲۴ را شکست دهد زیرا «دموکرات‌ها انتخابات را در ایالت‌های کلیدی نظیر میشیگان، ویسکانسین، پنسیلوانیا و آریزونا خواهند برد.»

311311منبع: خبرآنلاین

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
طلای با ارزش تیمی سه نفر برای مردان ایران
اشتراک مطلب
بند انگشتینام و قیمت
تخفیف 20 درصد اشتراک یکماهه نماوا
قیمت اصلی 119,000تومان بود.قیمت فعلی 95,200تومان است.
قیمت اصلی 349,000تومان بود.قیمت فعلی 244,300تومان است.
قیمت اصلی 420,000تومان بود.قیمت فعلی 294,000تومان است.
قیمت اصلی 6,000,000تومان بود.قیمت فعلی 1,790,000تومان است.
قیمت اصلی 73,000تومان بود.قیمت فعلی 50,990تومان است.
قیمت اصلی 43,600تومان بود.قیمت فعلی 30,660تومان است.
قیمت اصلی 185,000تومان بود.قیمت فعلی 106,000تومان است.
قیمت اصلی 169,850تومان بود.قیمت فعلی 76,800تومان است.
قیمت اصلی 65,420تومان بود.قیمت فعلی 19,460تومان است.
قیمت اصلی 65,000تومان بود.قیمت فعلی 15,870تومان است.
بند انگشتینام و قیمت