Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

گزارش لحظه به لحظه از نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا/ ایران یک و قطر یک

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

گزارش لحظه به لحظه از نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا/ ایران یک و قطر یک تیم‌های ملی فوتبال ایران و قطر امروز (چهارشنبه) در دور نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ از ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه الثمامه به مصاف هم رفتند.

ایران یک – صفر قطر

گل: سردار آزمون برای ایران
کارت زرد: –
کارت قرمز: –

ترکیب ایران:  علیرضا بیرانوند، محمدحسین کنعانی‌زادگان، شجاع خلیل‌زاده، رامین رضاییان، احسان حاج صفی، امید ابراهیمی، سعید عزت‌اللهی، علیرضا جهانبخش، مهدی طارمی و سردار آزمون.

ترکیب قطر:  مشعل برشم، پدرو کوریا، المهدی علی مختار، محمد واد البیاتی، یوسف عبدالریساق، اکرم عفیف، لوکاس مندس، همام احمد، احمد فتحی عبدالله، جاسم گبر عبدالسلام و معز علی.

صحنه‌های مهم بازی

نیمه اول

این دیدار با سوت احمد علی اماراتی آغاز شد.

ایران توسط سردار آزمون خیلی زود به گل رسید. پس از اینکه ضربه مهاجم ایران در محوطه جریمه حریف بلوکه شد، او توپ را با ضربه دیدنی قیچی برگردان از بالای سر لوکاس مندس عبور داد و اولین گل این بازی را به ثمر رساند.

حمله ایران در دقیقه ۱۲ خطرناک بود و پاس علیرضا جهانبخش در نزدیکی دروازه قطر به مهدی طارمی که قصد گلزنی داشت نرسید تا توپ خطرناک از کنار دروازه به بیرون برود.

در دقیقه ۱۷ جاسم ابواسلام گل تساوی را برای قطر به ثمر رساند. روی پاس اکرم عفیف به نزدیکی محوطه جریمه ایران، ضربه ابواسلام به عزت اللهی برخورد کرد و با غافلگیری علیرضا بیرانوند وارد دروازه ایران شد. 

ادامه مطلب  خداحافظی با خشکی پوست دست با پرهیز از این ۶ اشتباه رایج

در دقیقه ۳۱ روی اشتباه امید ابراهیمی، اکرم عفیف در میانه میدان صاحب توپ شد و به سمت دروازه ایران حرکت کرد که با حضور کنعانی زادگان داخل چارچوب ضربه زد. ضربه او ابتدای توسط بیرانوند دفع شد و توپ بلوکه شد دوباره این بازیکن رسید که دومین ضربه او خطرناک از بالای دروازه به بیرون رفت.منبع: خبر فوری

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب

دیدگاهتان را بنویسید