Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

گلایه استاندار کرمان از محقق نشدن وعده‌های ستاد مبارزه با مواد مخدر

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

گلایه استاندار کرمان از محقق نشدن وعده‌های ستاد مبارزه با مواد مخدر

 جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمان، عصر چهارشنبه ۱۲ مهر با حضور استاندار کرمان، معاون سیاسی و امنیتی استاندار، مسئولان نظامی و انتظامی و سایر اعضا در محل سالن پیامبر اعظم (ص) برگزار شد. 

محمد مهدی فداکار، استاندار کرمان در این جلسه با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی گفت: مزایده بزرگ خودرو‌ها که از سوی  شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان انجام شد، اتفاق خوبی است که امیدواریم ادامه داشته باشد. 

 او افزود: گلایه نیز از ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور داریم؛ چراکه تعهداتشان به استان عملیاتی نشده است و لذا انتظار داریم به این موضوع توجه شود؛ زیرا مردم، نیرو‌های نظامی، انتظامی و اطلاعاتی استان متحمل هزینه‌های زیادی در مبارزه با مواد مخدر شده‌اند. 

او بیان داشت: مشکل اردوگاه کمپ ترک اعتیاد کرامت نیز باید در شورای اجتماعی مطرح و دستگاه‌های مربوطه در بحث مسئولیت‌های اجتماعی خود کمک کنند و شهرداری هم در این زمینه وظیفه دارد. 

او تصریح کرد: وجود معتادان متجاهر، موجب بهم ریختگی چهره شهر می‌شوند و امنیت خانواده‌ها نیز به خطر می‌افتد؛ بنابرابن وظیفه ما و دستگاه‌های مربوطه این است که این چالش ساماندهی شود. 

رحمان جلالی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان هم در این جلسه با اشاره به اینکه با حضور معتادان و خرده‌فروشان چهره شهر زشت شده و باید این امر مدیریت شود، گفت:  بدین منظور نیازمند تشکیل یک قرارگاه هستیم که در آن هر دستگاهی متناسب با سهم خود همکاری داشته باشد. 

ادامه مطلب  محکوم مالی فراری هنگام خروج غیرقانونی از کشور بازداشت شد

او تصریح کرد: شورای مبارزه با مواد مخدر، بسیج و پلیس ۳ دستگاه محوری هستند که نقش پررنگی در اجرای قرارگاه مبارزه با خرده فروشان مواد مخدر دارند و بر این اساس هر ۱۵ روز یک بار نیز خروجی از فعالیت‌های انجام شده در این قرارگاه خواهیم داشت. 

کوروش احمدیوسفی، دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان در این جلسه گفت: بیش از ۳ هزار دستگاه خودرو در پارکینگ شورای مبارزه با مواد مخدر استان نگهداری می‌شد که با دستور استاندار و همکاران قضایی، فرآیند بزرگ‌ترین مزایده الکترونیکی برگزار و هزار و ۱۰ دستگاه به مزایده گذاشته شد. 

او افزود:برای یک هزار و ۳۰۰ دستگاه، فرآیند مزایده الکترونیکی  تا ۲ هفته آینده انجام و تلاش بر این است که تا پایان سال، هیچ خودروی توقیفی را در امسال نداشته باشیم. 

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمان گفت: به منظور مساعدت برای ترک اعتیاد، مقرر شد در کهنوج، زرند و جیرفت کمپ ترک اعتیاد احداث شود. 

از جمله مباحث مطرح شده در این جلسه می‌توان به طرح یاریگران زندگی، فعال کردن کمیته‌های فرعی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، ارائه طرح سهمیه دستگاه‌ها در مبارزه با خرده‌فروشان، ساماندهی معتادان متجاهر طرح سپاه پاسداران اشاره کرد.منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

ادامه مطلب  هدف قرار دادن مرکز نظامی دیگر رژیم صهیونیستی توسط مقاومت اسلامی لبنان

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب

دیدگاهتان را بنویسید