[ad_1]

به گزارش فرتاک نیوز،

 یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل پیکان اظهار داشت: قبل از هر چیز باید از میزبانی هیئت فوتبال قزوین تشکر کنم. همچنین از هواداران‌مان تشکر کنم که هیجان خاصی به بازی دادند و تشویق‌شان شور و اشتیاق خاصی به بازیکنان داد. بازی راحتی نبود. ما نیمه اول را خوب شروع کردیم و به گل هم رسیدیم، ولی بعد از آن پیکان بهتر بازی کرد و دو سه موقعیت گل هم داشت. حتی می‌توانستند در پایان نیمه اول برنده از زمین خارج شوند.

وی ادامه داد: پیکان تیم شایسته‌ای است و در بازی امروز آنها را باکیفیت دیدم. پیکانی‌ها نیمه دوم را هم خوب شروع کردند و به گل رسیدند، ولی به نظرم اسیر همکاری خوب بازیکنان ما شدند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: بعد از گل خوردن تسلط خوبی بر بازی داشتیم و به خاطر فشار حملات‌مان حریف دچار اشتباه شد. بازی راحتی نبود. بچه‌ها نشان دادند که کیفیت خوبی دارند و از همه آنها تشکر می‌کنم و برای‌شان آرزوی سلامتی و موفقیت دارم. این بازیکنان شایسته تقدیر هستند و همین که باعث خوشحالی هواداران می‌شوند همیشه باید مورد تکریم قرار بگیرند.

«خوشحالیم از این سه امتیازی که گرفتیم و توانستیم به هدف‌مان برسیم.»، وی ضمن بیان این جمله در واکنش به مصدومیت مرتضی پورعلی‌گنجی در بازی تیم ملی و همچنین برنامه‌ریزی لیگ برتر و انجام بازی پرسپولیس 48 ساعت بعد از بازی تیم ملی گفت: اولاً همه ما به خاطر اتفاقی که برای مرتضی افتاد متأسف هستیم. این برد را به مرتضی، یاسین سلمانی و دو سه بازیکن جوان‌مان تقدیم می‌کنیم. در هر صورت شوک خیلی بدی برای همه ما بود. شاید هنوز باور نداریم که این اتفاق برای پورعلی‌گنجی افتاده است و متأسفانه حتی یک عذرخواهی و دلجویی کوچک از فدراسیون ندیدیم. این بازیکن در تیم ملی کشورمان بازی کرد و این اتفاق افتاد، ولی متأسفانه ساده از کنار این قضیه گذشتند و حتی یک عذرخواهی کوچک هم نکردند.

وی ادامه داد: امروز میلاد سورگی 90 دقیقه بازی کرد و مشخص است که وظیفه همه بازیکنان در بازی مشخص است. یک قالبی در تیم ما تعریف شده است و همه وظایف خودشان را می‌دانند. بازی سختی برای او بود و امیدواریم که بازیکنان مصدوم‌مان هم برسند. شرایط سخت است، ولی همه ما یک تیم هستیم و یک هدف داریم و برای رسیدن به آن باید بجنگیم و تلاش کنیم. امیدوارم به این تیم اهمیت داده شود؛‌ همین!

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اتفاقات چند وقت اخیر تیمش خاطر نشان کرد: من بیشتر دوست دارم در مورد مسائل فنی صحبت کنم، ولی اتفاق خاصی در این چند روز نیفتاده و در حد داشتن دو سه جلسه بوده است. در این چند روز اتفاقی عملی نشده است. همانطور که گفتم ما یک تیم کامل هستیم، متشکل از 25، 26 بازیکن. همه ما هم برای یک هدف می‌جنگیم که آنهم شادی دل هواداران است. خیلی از مشکلات می‌تواند حل شود، با هدف و رویکردی که بچه‌ها دارند. آنهم این است که برای تیم باید جان بدهند و تلاش کنند. این رفاقت بین بازیکنان و هواداران باعث می‌شود خیلی از مشکلات را فراموش کنیم، ولی هر کسی که وارد زمین می‌شود صدِ خودش و تمام وجودش را می‌گذارد. این شاخصه تیم ماست.

گل‌محمدی در مورد چمن ورزشگاه سردار آزادگان و اینکه آیا امکان دارد در آینده پرسپولیس به این ورزشگاه بیاید، اظهار داشت: اینکه ما ورزشگاه خوبی نداریم قطعاً روی کار تاکتیکی‌مان اثر منفی می‌گذارد، ولی خیلی دوست داشتیم که استادیومی باشد که چمن خوبی داشته باشد. به نظرم چمن کمی بلند بود، ولی از آزادی خیلی بهتر بود. البته جا دارد باز هم بهتر از این شود.

وی راجع به درخشش شهاب زاهدی و حضور هم‌زمان این بازیکن و نبیل باهویی در زمین هم توضیح داد: مشخص نیست که باهویی و زاهدی با هم بازی کنند یا کدام یک بازی کند. بستگی به شرایط بازیکنان دارد. امروز هم اتفاق خوبی برای شهاب افتاد و سه گل زد. به نظرم این اتفاق می‌تواند در ادامه خیلی روی روحیه و روند گلزنی‌اش تأثیر بگذارد. بازیکنان دیگر هم خیلی زحمت کشیدند تا او سه گل بزند.

«آیا پرسپولیس می‌تواند برای تکرار قهرمانی تلاش کند و به این موفقیت برسد؟»، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به طرح این موضوع گفت: ما یک تیم هستیم. این هم فقط بازیکنان و مربیان نیستند. همه اعضا باید تلاش کنند و همه وظایف خودشان را به نحوی شایسته اجرا کنند. وظیفه ما مربیگری است و وظیفه بازیکنان هم این است که تمام وجودشان را بگذارند، ولی یک بخش هم مدیریت است. همانطور که آنها انتظار دارند ما به موقع سر تمرین برویم،‌ ما هم انتظار زیادی داریم و فقط می‌خواهیم به قول و قراردادشان پایبند باشند. این چیزی است که ما می‌خواهیم، اینکه به حرفی که می‌زنند عمل کنند؛ نه اینکه چند ماه بگذرد و من اعتبار خودم را بگذارم و شخصیت خودم را کوچک کنم و قهر و آشتی کنم تا چند نفر به خودشان بیاییند و کاری کنند. لازم باشد باز هم این کار را می‌کنم؛ از خودم خرج می‌کنم و اعتبارم را می‌گذارم، ولی جایی که باید توجه به تیم داشته باشند، باید این کار را کنند.

وی ادامه داد: ما انتظار زیادی نداریم و خارج از قرارداد هیچ چیزی نخواستیم. شما نگاه کنید از لحاظ قراردادی بازیکنان ما نسبت به بازیکنان دیگر سقف قراردادشان چقدر است. پاداش و آپشن به خاطر قهرمانی‌ها فعال شده است. چیزی نیست که مثل بعضی تیم‌ها حق مسکن و راننده و آپشن‌هایی که ربطی به قهرمانی ندارد باشد. ما قهرمان شدیم و دو جام گرفتیم و این آپشن‌ها فعال شده است. این جزئی از قرارداد است. من نمی‌خواهم بحثم به سمت مالی برود. انصافاً شرایط مالی جامعه را می‌دانیم و درک می‌کنیم، ولی بحث من این است که ما برای هواداران زحمت می‌کشیم و انتظار داریم که تعهدات انجام شود تا بتوانیم با فکر و خیال راحت کار کنیم. کادر فنی و بازیکنان مشکلات مالی فراوانی دارند. نگاه به قراردادها نکنید. باید مشکلات برطرف شود تا ذهن‌شان آرام شود. از مسئولان باشگاه می‌خواهم به تعهدات عمل کنند. کسی چیز دیگری نخواسته است. این کاری است که باید انجام شود تا در مسیری که می‌رویم کنار هم باشیم. اگر این اتفاق صورت نگیرد، کار سخت می‌شود.

گل‌محمدی در واکنش به این موضوع که اظهارنظری از او درباره عدم موافقت با میزبانی بازی در شهر قزوین مطرح شده بود، گفت: اصلاً نظر من چنین چیزی نبود و یکی از همکاران‌مان را به اینجا فرستادیم. این تصمیم سازمان لیگ بود، ولی ما قبلش زمین را دیدیم و مورد تأیید کادر فنی بود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس که چند روز پیش مدعی فسخ قراردادش با سرخپوشان شده بود در این مورد هم به خبرنگاران گفت: وی در پایان گفت: در جلسه هیئت مدیره هم که تشکیل شده بود نامه‌ای به من ندادند. قرار بود دو سه روز پیش این اتفاق بیفتد، ولی ظاهراً خیلی برای‌شان مهم نیست. نمی‌دانم چرا!

[ad_2]

منبع: فرتاک نیوز

دیدگاهتان را بنویسید