Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

آغاز بزرگترین حراج قرن خودرو، فروش فوری سایپا نصف قیمت نمایندگی

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

آغاز بزرگترین حراج قرن خودرو، فروش فوری سایپا نصف قیمت نمایندگی


دور جدید فروش فوری سایپا با خودروی جدید و جذاب برای مشتریانش شروع شده است. همه ثبت نام کنندگان در طرح فروش فوری سایپا سودی بالایی در کمتر از 1 ماه می کنند . جزئیات مهم از شرایط جدید فروش فوری سایپا ویژه بهمن 1402 را با هم در سایت دیجی سرگرمی میخوانیم.

در دهه فجر، سایپا برنامه‌ای برای فروش فوق العاده محصولات خود با ۱۰ خودرو و زمان تحویل مشخص را اجرا می‌کند. این طرح فروش به صورت خارج از سامانه یکپارچه بوده و برای عموم آزاد است.

به مناسبت دهه فجر، شرکت سایپا برای ۱۰ محصول خود طرح‌های فروش فوری و فوق‌العاده را اجرا کرده است. در این طرح‌های فروش، شرکت سایپا شرایطی تقریباً یکسان را اعمال کرده است و موعد تحویل تمامی خودروها نیز ۹۰ روز می‌باشد.

لازم به ذکر است که فروش خودروهای سایپا برای دهه فجر، خارج از سامانه یکپارچه خودروهای داخلی و به صورت عمومی است اما ثبت‌نام و انتخاب خودرو از وب‌سایت سامانه یکپارچه انجام می‌شود. در ادامه مطلب با جزئیات فروش فوق العاده محصولات سایپا ویژه دهه فجر همراه ما باشید.

سایپا مجموعاً ۱۰ خودرو از محصولات تولیدی و مونتاژی خود را ویژه دهه فجر برای فروش خارج از سامانه یکپارجه درنظر گرفته است.

در جدول زیر، لیست خودروهای سایپا به همراه قیمت و موعد تحویل درج شده است:

ادامه مطلب  تنها زبان زور و سلاح برای اشغالگران آمریکایی در عراق جواب می‌دهد

شرایط ثبت نام فروش فوری سایپا

۱. محدودیت کد ملی برای ثبت نام ها اعمال خواهد شد (هر کد ملی صرفاً مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو است)

۲. حداقل سن متقاضیان خرید خودرو ۱۸ سال و ملزم به ارائه گواهینامه خودرو حداقل پایه سوم می باشند.

۳. امکان ثبت نام برای متقاضیان دارای پلاک فعال انتظامی (نصب بر روی خودرو) میسر نمی باشد.

۴. متقاضی طی ۴۸ ماه گذشته نزد شرکت های سایپا و ایران خودرو و طی ۲۴ ماه گذشته از سایر خودروسازان ثبت نام و صدور فاکتور خودرو نداشته باشد.

طرح فروش فوری سایپا برای ۳ محصول پرفروش

البته سایپا طرح فروش فوری این ۳ خودرو را هم از ۱۲ بهمن اجرایی خواهد کرد که زمان تحویل خودروها ۹۰ روز کاری اعلام شده است.


نام خودرو قیمت (ریال) موعد تحویل
سایپا ۱۵۱ تیپ DA ۲.۵۵۹.۳۴۰.۰۰۰ ۹۰ روزه
پادرا پلاس دوگانه‌سوز ۶.۶۲۸.۹۰۰.۰۰۰
نیسان تک‌سوز آپشنال SVD ۵.۱۷۱.۹۰۰.۰۰۰
نیسان تک‌سوز آپشنال هیدرولیک SVD ۵.۳۹۲.۹۰۰.۰۰۰
نیسان دوگانه سوز آپشنال رادیال SVD ۵.۷۱۰.۹۰۰.۰۰۰
نیسان دوگانه سوز آپشنال SV ۵.۵۳۶.۲۰۰.۰۰۰
کوییک GX-L با ترمز ESC ۳.۶۳۲.۶۶۰.۰۰۰
کوییک GXR-L با رینگ آلومینیومی و ترمز ESC ۳.۷۴۷.۲۰۰.۰۰۰
زوتی DL5 با گیربکس CVT ۱۰.۵۹۹.۶۳۰.۰۰۰
اطلس ۳.۹۹۷.۳۱۰.۰۰۰

در شرایط فروش فوق‌العاده، مشتریان پس از تکمیل وجه، ۹۰ روز دیگر خودرو خود را دریافت خواهند کرد. بدیهی است که قیمت محصولات سایپا در این طرح، به بهای کارخانه منظور شده است. جزئیات طرح در بخشنامه زیر قابل مشاهده است:

شرایط فروش فوری سایپا

اوضاع در شرایط پیش‌فروش سایپا متفاوت از فروش فوق‌العاده است. در این طرح، قیمت خودرو قطعی نیست و متقاضی پس از انتخاب خودرو می‌بایست مبلغی را به عنوان پیش‌پرداخت به حساب خودروساز واریز کند. پس از واریز وجه، ثبت‌نام اولیه انجام شده و متقاضی بسته به موعد تحویل خودروها که برای دو خودرو کوییک از تیر الی مهر ۱۴۰۳ و برای اطلس از مرداد تا مهر ۱۴۰۳ اعلام شده، باید مابقی بهای خودرو را بپردازد تا خودرو به وی تحویل شود. لازم به ذکر است که بهای خودرو به نرخ روز با مشتریان محاسبه می‌شود.

فروش فوری سایپا

فروش ویژه زوتی DL۵ در فروش فوری سایپا به مناسبت دهه فجر

در راستای ایجاد امکان ثبت‌نام متقاضیان و با توجه به برنامه افزایش تولید خودرو به اطلاع مشتریان و نمایندگی‌های مجاز گروه خودروسازی سایپا می‌رساند، شرایط فروش فوری متقاضیان عادی زوتی ۲۰۲۳ وارداتی در دهه فجر ۱۴۰۲ اعلام شد.

این طرح از ساعت ۱۰ صبح روز پنجشنبه مورخ ۱۲ بهمن‌ماه ۱۴۰۲ فعال شده است. در این طرح زوتی DL۵ مدل ۲۰۲۳ با قیمت ۱ میلیاردو ۵۹ میلیون تومان و با موعد تحویل ۹۰ روزکاری به فروش می‌رسد.

شرایط ثبت نام فروش فوری سایپا ویژه دهه فجر

سایپا برای ثبت‌نام در این دو طرح، شرایط زیر را اعلام کرده است:

محدودیت کد ملی برای ثبت‌نام اطلس و کوییک اعمال خواهد شد. بر اساس شرایط ثبت‌نام سایپا هر کد ملی صرتاً مجاز به تقاضای یک دستگاه خودرو است.

حداقل سن متقاضیان برای ثبت‌نام فروش فوق‌العاده سایپا ۱۸ سال است و شخص ملزم به ارائه گواهینامه خودرو حداقل پایه سوم می‌باشند.

امکان ثبت‌نام سایپا ۱۴۰۲ برای متقاضیان دارای پالک فعال انتظامی نصب بر روی خودرو میسر نیست.ثبت‌نام شاهین و ساینا برای مشتریان حقوقی میسر نیست.

متقاضی ثبت‌نام سایپا بدون قرعه‌کشی باید طی ۴۸ ماه گذشته نزد شرکت‌های سایپا و ایران خودرو و طی ۲۴ ماه گذشته از سایر خودروسازان ثبت‌نام و صدور فاکتور خودرو نداشته باشد.منبع: دیجی سرگرمی

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب

دیدگاهتان را بنویسید