4 تیر 1403
Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

آیت الله رئیسی سیدالشهدای خدمت است

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

آیت الله رئیسی سیدالشهدای خدمت استبه گزارش خبرگزاری برنا از مازندران، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی امروز در مراسم بزرگداشت سیدالشهدای خدمت، خادم الرضا(ع) آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور انقلابی و مردمی و همراهان خدوم ایشان در دفتر نماینده ولی فقیه در مازندران، اظهارکرد: انصافاً با تمام وجودش برای مردم می‌سوخت، به عشق مردم تلاش می‌کرد، یک ذره در این دو روزی که مازندران بودند اظهار خستگی نکردند، از صبح زود تا نیمه‌های شب در جلسات پشت سرهم حضور داشتند.

وی افزود: حتی در جلسه آخر که در ساری با حضور استاندار مازندران در خدمت آیت الله رئیسی در جمع وزرا مصوباتی که قرار بود خوانده شود در یک موردی بحث این بود که چند روز دیگر باید آماده شود؛ ایشان فرمودند که چرا دو هفته دیگر؟ دو ساعته تصمیمش را بگیرید، به من بگوئید شب یا نصفه شب آماده هستم، دفتر جلسه برگزار می‌کنم کار مردم را پیگیری می‌کنیم، کار مردم یک لحظه هم نباید عقب بماند.

آیت الله محمدی لائینی گفت: واقعا خودش را قربانی کرده بود، می‌گویند شهید باید شهید زندگی کند، ایشان شهیدانه زندگی می‌کرد، برای ما این حادثه سنگین بود اما آنچه که خداوند مصلحت بداند بهتر است ما تسلیم قضا و قدر خداوند می‌شویم.

سقف اجاره مسکن در استان‌های کشور تا پایان هفته ابلاغ می‌شود

نماینده ولی فقیه در مازندران ادامه داد: ایشان در این عمری که خیلی بلند نبود ۶۳ سال بیشتر نداشت، مثل جدش پیغمبر اکرم (ص) و امیرالمومنین(ع) عمر کرد، هر جایی که مشغول کار آبادانی شد وظیفه خود را به نحو احسن انجام داده، اخلاق‌محور بوده، خدایش رحمت کند.

عضو خبرگان رهبری عنوان کرد: بنده این مصیبت را به مقام معظم رهبری، ارواح شهدا و بازماندگان ایشان و ملت عزیز تسلیت عرض می‌کنم به بازماندگان و بیوت همه این شهیدان عزیز که هر کدامشان ستاره‌های درخشانی بودند تسلیت عرض می‌کنم، چه آیت الله آل هاشم چه جناب آقای امیرعبدالهیان وزیر خارجه جهادی که شاید در این سال‌ها اینطور وزیری ندیده بودیم.

این مسئول ادامه داد: رهبر بزرگوارمان پنج روز عزای عمومی اعلام کردند و دستور دادند که طبق اصل ۱۳۱ باید ظرف ۵۰ روز ریاست جمهوری آینده انتخاب شود، از الان همه باید به فکری رئیسی دیگری به جای این رئیسی باشیم، آنی که التیام می‌بخشد این است که این سنگر با چنین عناصری پر شود، این برای ما مهم است.

خبرفوری از واریزی ویژه به حقوق بازنشستگان در تیر 1403

امام جمعه ساری با بیان اینکه دشمنانی که نشسته هستند، نیشخند می‌زنند و خوشحالی می‌کنند، تصریح کرد: انشالله دشمنان ما را دچار خشم، غضب و ناراحتی‌های درخور ببینیم، مردم خود را باز خوشحال، امیدوار ببینیم .

انتهای پیاممنبع: نامه نیوز

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب
بند انگشتینام و قیمت
تخفیف 20 درصد اشتراک یکماهه نماوا
قیمت اصلی 119,000تومان بود.قیمت فعلی 95,200تومان است.
قیمت اصلی 349,000تومان بود.قیمت فعلی 244,300تومان است.
قیمت اصلی 420,000تومان بود.قیمت فعلی 294,000تومان است.
قیمت اصلی 6,000,000تومان بود.قیمت فعلی 1,790,000تومان است.
قیمت اصلی 73,000تومان بود.قیمت فعلی 50,990تومان است.
قیمت اصلی 43,600تومان بود.قیمت فعلی 30,660تومان است.
قیمت اصلی 185,000تومان بود.قیمت فعلی 106,000تومان است.
قیمت اصلی 169,850تومان بود.قیمت فعلی 76,800تومان است.
قیمت اصلی 65,420تومان بود.قیمت فعلی 19,460تومان است.
قیمت اصلی 65,000تومان بود.قیمت فعلی 15,870تومان است.
بند انگشتینام و قیمت