26 خرداد 1403
Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

امسال سیاه‌ترین فصل داوری بود/ نگذاشتند ببریم

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

امسال سیاه‌ترین فصل داوری بود/ نگذاشتند ببریم


کدخبر:
۴۵۹۹۰۳

//


مدافع تیم فوتبال استقلال تأکید کرد که این فصل فوتبال سیاه‌ترین فصل داوری‌ها بوده است.
به گزارش فرتاک نیوز،

 روزبه چشمی پس از تساوی بدون گل تیم فوتبال استقلال مقابل نساجی مازندران در هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر در پاسخ به این سؤال که چرا نتوانستند برنده شوند، گفت: نتوانستند نبود، نگذاشتند! من درباره امروز صحبت نمی‌کنم و در مورد امسال صحبت می‌کنم. امسال سیاه‌ترین فصل داوری بود. اگر از امروز بگویم صحنه پنالتی ما بود. یک سوت به سمت ما نمی‌گیرید، ولی در سمت دیگر برای رقیب‌مان اخراج می‌کنید و پنالتی می‌گیرید.

وی افزود: من اسم می‌آورم، آقای بیژن حیدری، شما قطعاً صحنه را دیدید و پنالتی نگرفتید. اگر قرار باشد با یک سوت زحمت یک سال مجموعه‌ای را پایمال کنید مطمئن باشید یک جایی جواب پس می‌دهید. این مدلی نیست که به همین راحتی با یک سوت زدن یا نزدن بازی را در بیاورید. واضح می‌گویم بازی را در آوردید. امسال راه رفتیم گفتند محروم می‌شویم. اول فصل داور اشتباه واضح مقابل سپاهان داشت و حرف زدیم گفتند باید دفاعیه‌ بفرستید. حیدری در بازی با مس رفسنجان که توپ ما نیم متر وارد دروازه شده بود را، نگرفت و دو امتیاز از ما گرفت. امروز هم پنالتی‌مان را نگرفت. این آقا چهار امتیاز از استقلال گرفت. مگر یک داور در یک فصل چند بازی برای تیمی سوت می‌زند؟!

وام جذاب ۲۰۰ میلیونی با سود ۴ درصد ویژه دهه شصتی ها

مدافع تیم فوتبال استقلال خاطر نشان کرد: سوت‌های وسط زمین را بلبلی می‌زدند. آنقدر راحت به سود حریفان می‌زدند که عجیب بود. ما وارد نیمه نساجی می‌شدیم داور خطا می‌گرفت. همه کسانی که درگیر این اتفاقات بودند و اینجوری داوری‌ها را چیدند مطمئن باشند اگر در قانون فوتبال جواب پس ندهند در بیرون از فوتبال جواب پس می‌دهند. ما خانواده داریم، مادر، پدر، برادر و … سکته می‌کنند، مثل هواداران. فکر می‌کنید آه آنها نمی‌گیرد؟ تک تک داورانی که به عمد به ضرر ما سوت زدند و به سود تیم‌های حریف، قطعاً جواب پس می‌دهند.

چشمی راجع به پنالتی پرسپولیس در دیدار با استقلال خوزستان گفت: پنالتی پرسپولیس را دیدم. اگر آن صحنه را پنالتی گرفتید، بارها صحنه‌های شدیدتر برای ما اتفاق افتاده است که نگرفته‌اند. اگر آن پنالتی بوده است، پس ما 10 پنالتی طلبکاریم. مگر می‌شود به استقلال خوزستان تا دقیقه 60 گل نزنید، ولی بازیکن را اخراج کنند و پنالتی بگیرند و اتفاقات عجیب و غریب بیفتد؟ صحبتم فقط برای بازی امروز ما نیست. در اراک بازی را بردیم، سوت‌های رضا عادل را در دیدار با آلومینیوم اراک ببینید. هر کاری می‌کردیم داور برای آلومینیوم خطا می‌گرفت. قطعاً امسال جواب پس می‌دهند.

استقلال بخاطر نامش در کورس بود نه کیفیت بازیکنان !


برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.آیا این خبر مفید بود؟کدخبر:
۴۵۹۹۰۳

//
منبع: فرتاک نیوز

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب
بند انگشتینام و قیمت
تخفیف 20 درصد اشتراک یکماهه نماوا
قیمت اصلی 119,000تومان بود.قیمت فعلی 95,200تومان است.
قیمت اصلی 349,000تومان بود.قیمت فعلی 244,300تومان است.
قیمت اصلی 420,000تومان بود.قیمت فعلی 294,000تومان است.
قیمت اصلی 6,000,000تومان بود.قیمت فعلی 1,790,000تومان است.
قیمت اصلی 73,000تومان بود.قیمت فعلی 50,990تومان است.
قیمت اصلی 43,600تومان بود.قیمت فعلی 30,660تومان است.
قیمت اصلی 185,000تومان بود.قیمت فعلی 106,000تومان است.
قیمت اصلی 169,850تومان بود.قیمت فعلی 76,800تومان است.
قیمت اصلی 65,420تومان بود.قیمت فعلی 19,460تومان است.
قیمت اصلی 65,000تومان بود.قیمت فعلی 15,870تومان است.
بند انگشتینام و قیمت