2 اردیبهشت 1403
Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

اولین واکنش فدراسیون فوتبال به لغو دیدار سپاهان ـ الاتحاد

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

اولین واکنش فدراسیون فوتبال به لغو دیدار سپاهان ـ الاتحاد

هدایت ممبینی در مورد حضور در ورزشگاه آزادی برای تماشای دیدار دو تیم نساجی و الهلال، اظهار داشت: امروز بازی حساسی است. هفته اول و دوم میزبان تیم های عربستانی بودیم. امیدوارم امشب نساجی بتواند با شایستگی از فوتبال کشور دفاع کند.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در مورد لغو دیدار سپاهان و الاتحاد، گفت: من اصفهان بودم. مسائلی در ورزشگاه بود. با نماینده AFC و نماینده امنیتی بازی صحبت داشتم. شرایطی که انتظار داشتند میسر نشد. مکاتباتی که با AFC داشتند باعث شد به خاطر برخی مسائل امنیتی بازی برگزار نشود.

وی در خصوص اینکه آیا روز تمرین در جریان این مسائل قرار نگرفته بودند و آیا این اتفاق یک تصمیم از پیش تعیین شده بود، عنوان کرد: نباید قضاوت کنیم. باید اجازه بدهیم ارکان قضایی AFC تصمیم بگیرند. شرایطی بود که مسئولین AFC نقطه نظراتی داشتند که ابلاغ شد. با گزارشاتی که دادند گفتند بازی نباید برگزار شود.

بیشتر بخوانید:

*انتظار جامعه فوتبال، نتیجه گرفتن امیدها بود

ممبینی در مورد حذف تیم ملی امید از مسابقات هانگژو با قبول شکست مقابل هنگ کنگ، گفت: انتظار ما و جامعه فوتبال این بود که نتیجه گرفته شود. نتیجه هم بخشی از فوتبال است. همه تلاش‌ها در این راه انجام شد. هنگ کنگ تیم مطرحی نبود اما باید قبول کنیم فوتبال همه کشورها در حال پیشرفت است. هیچ تیمی را نباید دست کم گرفت. یکی از جذابیت های فوتبال همین است که گاهی تیم های ضعیف تر، تیم های قوی تر را می برند. در بخش تیم های پایه باید برنامه ریزی بهتری داشته باشیم. کشورهای دیگر سرمایه گذاری بیشتری می کنند. فدراسیون فوتبال برای 18 تیم ملی هیچ کم و کسری نگذاشته است.

ادامه مطلب
قتل عام خانوادگی در غرب تهران

*با بدشانسی و با یک گل حذف شد

وی افزود: ولی ضعف هایمان را می پذیریم. باید درآمدزایی و حق پخش را بتوانیم بگیریم و به فوتبال تزریق کنیم. اگر بخواهیم با همین سرعت خودمان وارد رقابت ها شویم قطعا مشکلاتی خواهیم داشت. این تیم امید پتانسیل بالایی داشت. به آینده تک تک این بازیکنان خیلی خوشبین هستم که بتوانند در تیم بزرگسالان بازی کنند. با بدشانسی و با یک گل حذف شد. در مقدماتی المپیک هم با تفاضل گل مساوی حذف شد.

*حتما در فدراسیون فوتبال ایرادات و نقاط ضعفی داشتیم

دبیرکل فدراسیون فوتبال در مورد اینکه برنامه ریزی این فدراسیون چقدر در این شکست سهیم است، گفت: نمی توان گفت همه چیز صددرصد درست بود. حتما کارهایی ایراد داشت و نقاط ضعفی هم وجود دارد ولی در 4-3 ماه گذشته کادرفنی تیم امید هرچه از ما خواست، به هرشکلی شد انجام دادیم. این توان فدراسیون بود ولی بگر بخواهیم برنامه ریزی جدی تری داشته باشیم و کارهای مهمتری داشته باشیم، باید زمان بیشتری صرف کنیم. برنامه ریزی بودجه هم می خواهد تا بتوانیم در کورس قهرمانی در تمام رده ها بمانیم.

ادامه مطلب
آغاز پرداخت وام فوری 90 میلیون تومانی دولت به همه مردم

*چاره ای جز خروج 3 بازیکن پرسپولیس از تیم امید نبود

وی در خصوص گلایه مناف هاشمی از مهدی تاج و کم شدن 3 بازیکن از اردوی تیم ملی امید، اظهار داشت: تاج در کنار تیم بود، وقت گذاشت و از بودجه فدراسیون هزینه این تیم شد. شاید شایسته تر هم باشند ولی پرسپولیس هم بازی مهمی با الدحیل داشت. باید این ها را با هم می‌چیدیم. مسابقات هانگژو در فیفا دی نبود و در بدترین زمان بود. بازیکن باید در 3 تورنمنت بازی می کرد که کار را سخت کرده بود. چاره دیگری نبود. هر تصمیمی می گرفتیم تبعاتی داشت. تصمیم ما جمعی بود. باید رشد و توسعه فوتبال باشگاهی و ملی و هم شرایط بازیکنان را در نظر می گرفتیم. این چیزی بود که در جلسات توافق شد.

*قرارداد با اسپانسر فدراسیون فوتبال محرمانه است

ممبینی در مورد اسپانسر فدراسیون فوتبال گفت: قرارداد بسته شد و رونمایی هروقت قسمت بازرگانی اعلام کند انجام می شود. باید قرارداد را ببینیم. نمی‌توانم جزئیات را بگویم چون محرمانه است ولی قرارداد بدی نیست.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در مورد اینکه باشگاه‌ها قرادادهای اسپانسری بالای 120 میلیارد می‌بندند و فدراسیون به عنوان مقام بالادستی باید بالاتر از این مبالغ قرارداد ببندد، گفت: بستگی به فضایی دارد که در اختیار آن اسپانسر قرار می گیرد. براساس قیمت هایی که کارشناسی می شود فضاها تعریف می‌شوند و اسپانسر رقم می دهد. پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا است و ممکن است جذابیتش برای یک اسپانسر بیشتر باشد. در فدراسیون فوتبال، فضاهای ما خیلی محدود است. روی لباس تیم ملی نمی توانیم تبلیغی داشته باشد یا تبلیغات محیطی ما که برای خیلی از اسپانسرها جذاب است در اختیار سازمان لیگ است. بخش بازاریابی فدراسیون فوتبال از این قرارداد راضی است. کارشناسی شده و رقم خوب بوده است. اگر دوستان تشخیص دادند که اعلام کنند مشکلی ندارد.

ادامه مطلب
سه هزار و ۱۸۰ واحد مسکونی در شهرک شهید خراسانی اردبیل احداث می‌شود

*حضور بانوان نوید خوبی برای فوتبال ما است

وی در خصوص اینکه حضور بانوان هوادار در ورزشگاه آزادی، عنوان کرد: از همه مسئولان که پیگیری کردند تماشاگران با وجود مشکلاتی که ورزشگاه آزادی داشت حضور پیدا کنند، تشکر می‌کنم. بانوان هم آمدند. دیروز در اصفهان هم بانوان وارد ورزشگاه شدند. این نوید خوبی برای فوتبال ما است.

ممبینی در خصوص اینکه آیا در لیگ هم این اتفاق ادامه خواهد داشت، گفت: ان‌شاالله، هم فدراسیون و هم مسئولین ذیربط پیگیر هستند. این اتفاق افتاده و آن را به فال نیک می گیریم. همه باید کمک کنند تا ضعف ها برطرف شوند و در سال های آینده مشکل خاصی نداشته باشیم.

*بسته شدن یا باز شدن پنجره باشگاه ها به ما ربطی ندارد

دبیر کل فدراسیون فوتبال در مورداینکه آیا داستان استقلال و شاهین بوشهر تمام شد، اظهار داشت: بسته شدن یا باز شدن پنجره به ما ربطی ندارد. الان هم ما باز نکردیم، فیفا باز کرد. وقتی بسته می شود دوستان می گویند فدراسیون بست. بحث بدهی باشگاه ها ارتباطی است که بین ارکان قضایی فیفا و آنها وجود دارد. مستقیم در تماس هستند. اگر شکایتی شود ارکان قضایی فیفا تشخیص می دهند. زمانی داده می شود که اگر پرداخت نشود پنجره بسته می‌شود. وقتی پرداخت شود پنجره باز می شود.

ادامه مطلب
آغاز انتخاب رشته دکتری از امروز اول اردیبهشت

258 258منبع: خبرآنلاین

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب
بند انگشتینام و قیمت
تخفیف 20 درصد اشتراک یکماهه نماوا
قیمت اصلی 119,000تومان بود.قیمت فعلی 95,200تومان است.
قیمت اصلی 349,000تومان بود.قیمت فعلی 244,300تومان است.
قیمت اصلی 420,000تومان بود.قیمت فعلی 294,000تومان است.
قیمت اصلی 6,000,000تومان بود.قیمت فعلی 1,790,000تومان است.
قیمت اصلی 73,000تومان بود.قیمت فعلی 50,990تومان است.
قیمت اصلی 43,600تومان بود.قیمت فعلی 30,660تومان است.
قیمت اصلی 185,000تومان بود.قیمت فعلی 106,000تومان است.
قیمت اصلی 169,850تومان بود.قیمت فعلی 76,800تومان است.
قیمت اصلی 65,420تومان بود.قیمت فعلی 19,460تومان است.
قیمت اصلی 65,000تومان بود.قیمت فعلی 15,870تومان است.
بند انگشتینام و قیمت