[ad_1]

حسین بادامکی معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس درباره قهرمانی تیم نوجوانان پرسپولیس در رده‌های پایه اظهار کرد: تیم نوجوانان به حقش رسید و قهرمان شد. از خان محمدی و خانواده اش تشکر می‌کنم که بار تیم نوجوانان را بر دوش کشیدند و به هواداران پرسپولیس تبریک می‌گویم که بعد از مدت‌ها توانستیم در رده‌های پایه قهرمان شویم که اتفاقی بی سابقه بوده است و باید به فال نیک گرفت.

او افزود: هر چند که معتقدم که در رده‌های دیگر هم تیم‌های ما خوب بودند و می‌توانستند حداقل روی سکو قرار بگیرند، اما بنا به مشکلاتی که در طول فصل داشتند این اتفاق نیفتاد مخصوصا تیم امیدمان که شرایطش خوب بود، چون تعداد زیادی از آن‌ها با تیم بزرگسال تمرین می‌کردند نتوانستند نتایج لازم را بگیرند. باید به دوستان خسته نباشید بگوییم که زحمت زیادی کشیدند و این قهرمانی را به دست آوردند.

بادامکی درباره اینکه حمایت‌ها از تیم‌های پایه پرسپولیس به چه صورت است و تیم نوجوانان چقدر پول می‌گیرند، گفت: رده‌های پایه حمایت مالی دارند به خصوص تیم‌های جوانان و امید که باید جز< سهمیه رد بشوند و با برخی از  بازیکنانی که شرایط بهتری دارند باید قرارداد حرفه‌ای ببندند.  قطعا امسال شرایط تیم‌های پایه پرسپولیس بهتر شده است، اما قطعا جا دارد. به نظرم تیم‌های پایه در پرسپولیس یک گنجینه خیلی مهم و سرمایه گذاری برای تیم بزرگسال هستند. ما می‌رویم بازیکنان جوان خود را از تیم‌های دیگر با مبلغ زیاد می‌گیریم و اگر توجه بیشتری به پایه‌های خود کنیم آن بازیکنان برای خودمان هستند و می‌توانیم از آن‌ها استفاده بهتری کنیم.

معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس درباره  اینکه فساد در تیم‌های پایه زیاد است و باید توجه بیشتری به این موضوع شود، گفت: ما هر چه توجهمان به رده‌های پایه بیشتر باشد باز هم کم است و قطعا نمی‌شود گفت که در رده‌های پایه فساد نیست، اما خدا را شکر با حضور محسن خلیلی که از جنس فوتبال است و خاک این زمین‌های فوتبال را خورده است من فکر می‌کنم اتفاقات خوبی افتاده است و  این اتفاقات در تیم‌های پایه پرسپولیس نیست.

او درباره اینکه با برد پرسپولیس برابر تیم تراکتور از حواشی وسط فصل کم شد، گفت: خدا را شکر این اتفاق افتاد و تیم پرسپولیس بزرگ است و همیشه حواشی دارد و به این برد نیاز داشتیم و یک بازی خوب هم انجام دادیم و این خیلی به ما کمک می‌کند.  ضمن اینکه پرسپولیس در نیم فصل دوم شرایطش بهتر خواهد شد و چیزی که مهم است این است که حمایت هواداران اهمیت دارد. هواداران ما نشان دادند موقعی که تیم به آن‌ها احتیاج دارد همیشه پشت تیم بودند و قطعا ما این حمایت را بیشتر نیاز داریم. با توجه به تغییر و تحولات صورت گرفته و بازیکنانی که به تیم اضافه شدند من مطمئن هستم که هواداران مثل همیشه حمایت می‌کنند و باید باهوش باشند و اجازه ندهند که افرادی بخواهند حاشیه ایجاد کنند. همچنین مشکلاتی که بر سر تیم است با حمایت هواداران به حداقل می‌رسد.

بادامکی درباره اینکه بازیکنان پرسپولیس گفتند که ۳۰ درصد دریافتی‌شان بوده است، گفت: همیشه پرسپولیس مشکل مالی داشته است. ما نمی‌توانیم برای روز‌های آینده خود برنامه ریزی کنیم و حداقل از لحاظ مالی بتوانیم مبلغی را جمع کنیم تا به تیم‌های خود اختصاص بدهیم. ضمن اینکه تا می‌آییم یک کار مثبتی انجام بدهیم یک مشکل و یک شکایت سر باز می‌کند که باشگاه را درگیر می‌کند.

معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس درباره اینکه شهاب زاهدی می‌خواهد جدا شود و نبیل باهویی هم احتمال دارد قراردادش فسخ شود و درخصوص وضعیت جذب محمد خدابنده لو گفت:  سهمیه خارجی مان پر است و باید بازیکن از لیست خارج کنیم تا بتوانیم بازیکن جذب کنیم و این موضوع یکی ۲ روز آینده مشخص می‌شود. زاهدی پیشنهاد دارد و به جز این بازیکن، یکی ۲ بازیکن ما پیشنهاد دارند، اما ما به همه بازیکنان خود نیاز داریم.

او درباره اینکه گفته می‌شود که هوادار متمول قرار است پول رضایت نامه خدابنده لو را بپردازد، گفت: من الان از شما می‌شنوم، اما طی صحبتی که درویش با باشگاه مس رفسنجان کرده است،  وضعیت خدابنده لو تا فردا مشخص می‌شود.

بادامکی درباره زمان بازگشت درویش از کربلا گفت: درویش نذری داشته و باید ادا می‌کرد و امشب از کربلا بر می‌گردد.

[ad_2]

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

دیدگاهتان را بنویسید