Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

تعجب اسطوره ایتالیا از ستاره رئال: استثنایی است!

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

تعجب اسطوره ایتالیا از ستاره رئال: استثنایی است!

تعجب اسطوره ایتالیا از ستاره رئال: استثنایی است!

الساندرو دل پیرو، اسطوره فوتبال ایتالیا، عملکرد و توانایی‌های جود بل ین گام را پس از پیروزی رئال برابر ناپولی تحسین کرد.


پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش “ورزش سه”، رئال مادرید شب گذشته در دومین دیدار از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در زمین ناپولی برابر این تیم قرار گرفت و با نتیجه 2-3 پیروز شد. 

بلینگام که تابستان امسال از دورتموند راهی رئال مادرید شد باز هم ستاره اول تیمش در این دیدار بود و موفق شد نمایشی درخشان و تحسین برانگیز را در ترکیب این تیم ارائه کند و جایزه بهترین بازیکن زمین را هم دریافت کرد. 

این ستاره انگلیسی پاس گل اول رئال را برای وینیسیوس جونیور ارسال کرد و پس از آن هم موفق شد گل دوم تیمش را روی کاری انفرادی و با به نمایش گذاشتن تکنیک و توانایی‌های خاصش به ثمر برساند. 

دل پیرو پس از پایان این بازی در گفتگو با اسکای اسپورت ایتالیا اظهار داشت: «بلینگام ویژگی‌های فیزیکی بسیار خوبی دارد. او در حمل توپ عالی است، شخصیت بسیار خوبی در زمین دارد و می‌تواند بارها دروازه حریفان را باز کند. 

هرطور که دوست دارید او را خطاب کنید اما این بازیکن واقعا قدرتمند است. او در هر بخشی از زمین و چه زمانی که توپ را در اختیار دارد و چه زمانی که توپ زیر پایش نیست قدرتمند است. او با نفوذهای لحظه آخری ضربه کاری به حریف می‌زند و نباید این واقعیت را دستکم بگیریم که با شخصیت بزرگش توانست به خوبی در رئال مادرید جا بیفتد. 

ادامه مطلب  ساخت ۲.۲ میلیون واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در کشور

آنچلوتی کار بسیار خوبی انجام داد و عاقلانه او را مدیریت کرد. بلینگام جانشین کریم بنزما نیست اما در غیاب این ستاره فرانسوی، رئال توانسته از او و حرکاتش برای ضربه زدن به حریفان استفاده کند.»

 
منبع: نامه نیوز

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب

دیدگاهتان را بنویسید