[ad_1]

  آیت‌الله مصطفی محامی در همایش خودکفایی خانواده‌های کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان و بلوچستان با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی در کشور فلسطین عنوان کرد: این روزها با کشتار مردم فلسطین اعم از زنان، مردان و کودکان مواجه بوده‌ایم و غم بزرگی جامعه اسلامی و جامعه بشری را فرا گرفته است.

وی افزود: مردم مظلوم فلسیطن سالها تحت ظلم و ستم رژیم صهیونیستی بوده‌اند اما امروزه به برکت انقلاب اسلامی و درسی که جبهه مقاومت از انقلاب اسلامی آموخته و نیز مساعدتی که انقلاب اسلامی از آن‌ها داشته در حال حاضر جبهه مقاومت به جایی رسیده که رژیم صهیونیستی از مقابله با این جبهه ناتوان است و دست به بمباران شهر و کشتن مردم می‌زند.

امام جمعه زاهدان ادامه داد: بر اساس گزارش ارائه شده از سوی کمیته امداد امام خمینی(ره) پنج هزار خانوار از مددجویان این نهاد به خودکفایی رسیده‌اند که چنین چیزی جای خوشحالی دارد و باید این مسیر را با قوت دنبال کنند و البته حمایت‌های جانبی کمیته امداد خمینی(ره) را هم داشته باشند تا زمانی که این نهال تازه شکفته تبدیل به یک درخت تنومند شود.

وی ضمن تقدیر از مجموعه کمیته امداد امام خمینی(ره) بیان کرد: این نهاد انقلابی خدمات فراوانی را در کشور و سیستان و بلوچستان ارائه کرده‌ است.

نماینده ولی‌فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: مردم این استان مردمانی خوب، نجیب، صبور، مهربان و دلداده انقلاب، نظام و رهبر معظم انقلاب اسلامی هستند و شیعه و سنی این دلدادگی را دارند که نمونه‌ای از تجلی آن هم در دیداری بود که مردم استان با مقام معظم رهبری داشتند.

وی تصریح کرد: مقام معظم رهبری به سیستان و بلوچستان عنایت داشته و این استان را پایتخت وحدت اسلامی معرفی می‌کنند که واقعیت استان ما نیز همین است.

آیت‌الله محامی اذعان کرد: با توجه به محرومیت‌ها و مشکلاتی که در استان وجود دارد هر چقدر بتوانیم خدمات بهتر و بیشتری را به مردم ارائه کنیم باز هم جای کار وجود دارد و باید طبق توصیه مقام معطم رهبری شب و روز برای خدمت به این مردم تلاش کنیم از این جهت که مردم هم قدرشناس این خدمات‌ هستند.

وی تلاش برای اشتغالزایی و مهارت آموزی را به نحوی سرمایه گذاری‌ بزرگ و مهمی برای سیستان و بلوچستان دانست و خاطرنشان کرد: سیاست کمیته امداد امام خمینی(ره) تنها خدمات دهی برای گذراندن زندگی روزمره نیست و برای خودکفایی خانواده ها تلاش می‌کند که باید با قوت ادامه پیدا کند زیرا استاندار و مسئولان استان نیز همین سیاست را دنبال می‌کنند.

[ad_2]

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

دیدگاهتان را بنویسید