[ad_1]

کدخبر:
۴۴۶۵۰۳

//


باشگاه استقلال ناچار است با حداقل یکی از بازیکنان مازاد خود به توافق برسد.

جریمه سنگین در انتظار استقلال
به گزارش فرتاک نیوز،

استقلال که با بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی خود روبرو بود، در نهایت موفق شد با پرداخت بدهی ها پنجره نقل و انتقالاتی خود را باز کند و قرارداد بازیکنان جدید خود را به ثبت برساند. آبی ها در نقل و انتقالات زمستانی موفق شدند سیلوا، ماشاریپوف و فخرالدینی را به خدمت بگیرند و یامگا و مهری هم از جمع استقلالی ها جدا شدند. با کنار گذاشتن یامگا به دلیل مصدومیت از ناحیه چشم و همچنین جدایی سعید مهری، دو جای خالی در لیست استقلال باز شد و آن ها توانستند قرارداد ماشاریپوف و سیلوا را ثبت کنند.

این درحالیست که مدیران استقلال برای ثبت قرارداد فخرالدینی دچار مشکل هستند چرا که هنوز بازیکن دیگری به صورت رسمی از جمع آبی ها جدا نشده است. نکونام نام ارسلان مطهری و زبیر نیکنفس را در لیست خروج خود قرار داده ولی باشگاه استقلال هنوز نتوانسته رضایت این دو بازیکن را برای جدایی بگیرد و قراردادشان را به صورت توافقی فسخ کند. مطهری و نیکنفس هم بدون گرفتن پول حاضر به فسخ قرارداد نیستند و همین موضوع به یک مشکل بزرگ برای این تیم تبدیل شده است.

مشکلی که می تواند تبعات سنگینی برای استقلال به همراه داشته باشد. در صورتیکه باشگاه استقلال به صورت توافقی قرارداد مطهری یا نیکنفس را فسخ نکند و اقدام به فسخ قرارداد به صورت یکطرفه کند، در صورت شکایت این دو بازیکن، فسخ غیر موجه تلقی خواهد شد و آنوقت جرایم سنگینی برای استقلال به همراه خواهد داشت. در صورت وقوع چنین اتفاقی، باشگاه استقلال می بایست هم به بازیکنانی که قراردادشان را به صورت یکطرف فسخ کرده، غرامت بدهد و هم پنجره نقل و انتقالاتی آن ها دوباره برای یکسال بسته خواهد شد. استقلالی ها ناچارند یا با بازیکنان مازاد خود توافق کنند و یا اینکه قید حضور فخرالدینی را بزنند. گفتنی است تا این لحظه هیچ توافقی با نیکنفس و مطهری برای فسخ قرارداد صورت نگرفته است.


برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.آیا این خبر مفید بود؟کدخبر:
۴۴۶۵۰۳

//


[ad_2]

منبع: فرتاک نیوز

دیدگاهتان را بنویسید