Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

شیوع بیماری های مختلف در میان سربازان اسرائیلی/ شمار نظامیان کشته شده اعلام شده اسرائیل به 564 نفر رسید

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

شیوع بیماری های مختلف در میان سربازان اسرائیلی/ شمار نظامیان کشته شده اعلام شده اسرائیل به 564 نفر رسیدرسانه های اسرائیلی اعلام کردند که یک نظامی اسرائیلی عضو نیروهای احتیاط که در نبردهای غزه زخمی شده بود بعد از ابتلا به عفونت قارچی جان خود را از دست داد.

روزنامه یدیعوت آحارنوت نوشت که داروی آزمایشی که برای درمان این سرباز رسیده بود نتوانست جان او را نجات دهد.

دو  روز پیش ارتش اسرائیل اعلام کرد که 5 نظامی اسرائیلی در نوار غزه زخمی شدند و  به کشته شدن یک نظامی عضو لشکر مکانیزه در نبردهای نوار غز ه اذعان کرد.

در همین حال،  اوایل ماه ژانویه رسانه های اسرائیلی اعلام کردند که سربازان اسرائیلی شرکت کننده در نبردهای نوار غزه از بیماری هایی از جمله بیماری های باکتریایی و بیماری های روانی رنج می برند. همچنین بسیاری از سربازان برگشته از جنگ گزارش هایی از مشکلات از ناحیه پا ارائه می کنند زیرا آنها مجبورند در حال آماده باش کامل باشند و برای مدتی طولانی در این حالت می مانند بدون آن که جوراب های خود را عوض کنند.

بر اساس گزارش های منتشر شده  توسط موسسات درمانی اسرائیلی التهاب و عفونت های قارچی داخل پا در میان سربازان برگشته از جنگ بسیار شایع است.

بنابراین گزارش شمار نظامیان کشته شده اعلام شده اسرائیل از هفتم اکتبر تا کنون 564 نفر رسیده است که  نزدیک به 255 افسر و سرباز از ابتدای جنگ زمینی در 27 اکتبر سابق تا کنون کشته شده اند.

ادامه مطلب  لیست ۲۰ نفره ائتلاف بزرگ فرهنگیان به سرلیستی بطحایی/ جراره و متکی هم هستند +اسامی

ارتش رژیم صهیونیستی که از آغاز عملیات «طوفان الاقصی» در ۷ اکتوبر (۱۵ مهر) به طور قطره چکانی هر روز اسامی شماری از نظامیان کشته شده خود را اعلام می کند، با گذشت بیش از ۴ ماه از جنگ غزه، حجم خودسانسوری خود را بسیار بالاتر برده است. بسیاری از خانوداه‌های نظامیان صهیونیست از سرنوشت فرزندان اعزامی خود به نوار غزه اطلاع کمی دارند و بعضا یک خبرنگار و یا یک نظامی صهیونیست آماری ارایه می دهد و ولوله ای در سرزمین های اشغالی ایجاد می کند. همچون آماری که چندی پیش یک افسر صهیونیست درباره کشته های این رژیم در نوار غزه افشا کرد.

این نظامی صهیونیست که اخیرا از جنگ غزه بازگشته در فیلمی که در شبکه ها و رسانه های مختلف منتشر شده با رد آمار تلفات ارتش رژیم صهیونیستی در جنگ غزه، از هلاکت ۳ هزار نظامی صهیونیست و همچنین زخمی شدن ۱۱ هزار نظامی دیگر خبر می دهد، خبری که برخی از منابع صهیونیستی نیز آن را تایید کرده اند. باید گفت که کتمان آمار حقیقی شمار بالای تلفات نظامیان صهیونیست در جنگ علیه غزه، به دلیل ترس از واکنش های بیشتر در سطح داخلی در سرزمین های اشغالی انجام می‌گیرد.

 از سوی دیگر، شمار تانک ها، خودروهای زرهی، نفربرها و بولدوزرهای منهدم شده صهیونیست ها در طول جنگ غزه نیز از مرز ۹۰۰ دستگاه گذشته که آمار بسیار وحشتناکی برای صهیونیست ها است؛ البته باید تعداد دهها خودرو و تانک منهدم شده صهیونیست ها در شمال فلسطین اشغالی توسط حزب الله را نیز به آن افزود.

ادامه مطلب  سیلی رزمنده ایرانی به گوش افسر بعثی/ هیچ وقت نمی‌توانی از ایرانی بیگاری بکشیمنبع: خبر فوری

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب

دیدگاهتان را بنویسید