4 خرداد 1403
Tehran 18°C
Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

سال 1403 رو با یک تغییر جذاب تو چهره‌تون آغاز کنین؛ امسال چه رنگ موهایی مُده؟

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

سال 1403 رو با یک تغییر جذاب تو چهره‌تون آغاز کنین؛ امسال چه رنگ موهایی مُده؟

انتخاب رنگ موی مناسب با چهره و همچنین رنگ مویی که در سال جدید نیز مد باشد شاید در نگاه اول کاری سخت بوده و افراد بگویند فرقی نمی‌کند از چه رنگی استفاده شود؛ اما ما در این مطلب به شما رنگ موهای مد شده را نشان می‌دهیم.

انتخاب رنگ موی مناسب

با نزدیک‌شدن به فصل بهار و سال نو بسیاری از خانم‌ها به دنبال تغییر در ظاهر خود و زیبایی هر چه بیشتر هستند. اگر شما نیز جزو این دسته از خانم‌ها هستید باید بدانید که تأثیر رنگ مو بر چهره بیشتر از آن چیزی که فکرش را می‌کنید روی چهره شما تأثیر می‌گذارد.

در سال ۱۴۰۳ هرگز موهایتان را زیادی تیره نکنید!

بعضی از خانم‌ها گمان می‌کنند که رنگ موی تیره چهره‌شان را جوان‌تر و زیباتر می‌کند؛ اما هرگز این‌گونه نیست زمانی که موهایتان را یکدست مشکی بدون ایجاد رگه‌های روشن‌تر یا متفاوت کنید، خطوط و چروک‌های ظریف، برجسته می‌شوند؛ بنابراین بهتر است از تیره‌کردن موهایتان صرف‌نظر کنید و اگر به رنگ‌های تیره علاقه دارید به‌جای مشکی کردن موهایتان از رنگ شاه‌بلوطی استفاده کنید. انتخاب رنگ موی مناسب بسیار مهم است بنابراین دقت کنید تا چهره‌تان پیر نشان داده نشود.

افتتاح ۱۷ خط دارویی جدید در کشور

برای انتخاب رنگ موی مناسب رنگ طبیعی موهایتان را هرگز فراموش نکنید

اشتباه دیگری که بسیاری از خانم‌ها آن را انجام می‌دهند آن است که رنگ طبیعی موهایشان را به میزان زیادی تغییر می‌دهند. شما هرگز نباید رنگ متضاد موهایتان را انتخاب کنید؛ زیرا تغییرات زیاد و شدید ممکن است با رنگ پوست شما هماهنگ نبوده و شما را مسن‌تر کند.

اصلاً موهایتان را یک‌نواخت رنگ نکنید

ترندهای رنگ مو، مدام در حال تغییر و جایگزینی هستند. لازم است بدانید که امروزه هایلایت مو یکی از اصلی‌ترین رنگ‌ها در سالن‌های آرایشی است که بسیاری از خانم‌ها به آن علاقه زیادی دارند. بنابراین برای انتخاب رنگ موی مناسب هایلایت را فراموش نکنید.

عید امسال کدام رنگ موها مد هستند؟

رنگ‌های بلوند یا مشکی تک‌رنگ موهای شما را طبیعی جلوه نمی‌دهند و می‌توانند چهره‌ شما را خموده، بی‌احساس و پیر نشان دهند؛ اما رنگ‌های لوند و روشن در ترکیب با بیبی‌لایت و هایلایت‌های سوزنی، شما را شیک‌تر، زیباتر و جوان‌تر نشان می‌دهد.

هرگز از این رنگ‌ها استفاده نکنید

رنگ موی بلوند پلاتینه با الهام از رنگ فلز یکی از بزرگ‌ترین ترندهای زیبایی در حال حاضر است؛ اما نکته مهم ماجرا آنجاست که اگر پوست خیلی روشنی دارید، این رنگ مناسب شما نیست.

کلیه ادارات و دستگاه‌های اجرایی خراسان جنوبی فردا پنجشنبه تعطیل است

زیرا ظاهر شما را کاملاً کرخت و بی‌احساس جلوه می‌دهد. برای رسیدن به رنگ بلوند پلاتینه پایه مو تا آخرین درجه روشن می‌شود، بنابراین بسیار در معرض خشکی مو و در نهایت ایجاد موخوره قرار می‌گیرد.

عید امسال کدام رنگ موها مد هستند؟

آمبره شیک‌ترین حالت مو

آمبره از جمله زیباترین تکنیک‌های رنگ‌ کردن مو در چندین سال اخیر است. در این روش ریشه موها تا چندین سانتی‌متر به رنگ تیره بوده و ساقه موها رنگی روشن‌تر از ریشه آنها دارد. امسال عید موهایتان را آمبره کنید؛ زیرا رنگ‌کردن تمام موها نیاز به مراقبت مداوم دارد و با مراقبت‌نکردن از رنگ موهایتان پیرتر به نظر می‌رسید.

اصلاً از قرمز یک‌دست استفاده نکنید

یکی از رنگ‌های موردعلاقه خانم‌ها قرمز، شرابی، ماهاگونی و… است، بهتر است عید امسال موهایتان سایه‌هایی مانند قرمز مایل به بلوطی یا قرمز شرابی داشته باشد، این رنگ ظاهری گرم‌تر و روشن‌تر به‌صورت شما می‌دهد.


منبع: فرتاک نیوز

آیا این مطلب مفید بود؟

بله (2)
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
مجوز دومین آزمایش انسانی تراشه مغزی «نورالینک» صادر شد
اشتراک مطلب
بند انگشتینام و قیمت
تخفیف 20 درصد اشتراک یکماهه نماوا
قیمت اصلی 119,000تومان بود.قیمت فعلی 95,200تومان است.
قیمت اصلی 349,000تومان بود.قیمت فعلی 244,300تومان است.
قیمت اصلی 420,000تومان بود.قیمت فعلی 294,000تومان است.
قیمت اصلی 6,000,000تومان بود.قیمت فعلی 1,790,000تومان است.
قیمت اصلی 73,000تومان بود.قیمت فعلی 50,990تومان است.
قیمت اصلی 43,600تومان بود.قیمت فعلی 30,660تومان است.
قیمت اصلی 185,000تومان بود.قیمت فعلی 106,000تومان است.
قیمت اصلی 169,850تومان بود.قیمت فعلی 76,800تومان است.
قیمت اصلی 65,420تومان بود.قیمت فعلی 19,460تومان است.
قیمت اصلی 65,000تومان بود.قیمت فعلی 15,870تومان است.
بند انگشتینام و قیمت