Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

قیمت دلار امروز ۱۴ بهمن ۱۴۰۲

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

قیمت دلار امروز ۱۴ بهمن ۱۴۰۲

قیمت دلار امروز با روند کاهشی بازگشایی شد و سایر ارزها نظیر درهم نیز روند نزولی داشتند. معامله‌گران با وجود حمله نیروهای آمریکایی به شرق سوریه، احتمال افزایش قیمت‌ها در بازارهای مالی را مطرح می‌کردند اما مسیر بازار ارز در جهت نزولی قرار گرفته است.


پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

قیمت دلار در شروع معاملات اولین روز هفته با وجود رشد ریسک‌های سیاسی، در روند کاهشی قرار گرفت و به کانال پایین‌تر راه یافت.

Screenshot 2024-02-03 at 12.05.34 PM

قیمت درهم که در آخرین روز هفته گذشته وارد کانال ۱۶ هزار تومانی شده بود، امروز شنبه ۱۴ بهمن با شروع معاملات در روند کاهشی پلکانی قرار گرفت و وارد کانال ۱۵ هزار تومانی شد. این اسکناس در لحظه نگارش این گزارش با رقم ۱۵ هزار و ۸۹۰ تومان معامله می‌شود.

علاوه بر این، قیمت پوند انگلیس که در آخرین معامله هفته گذشته در آستانه کانال ۷۵ هزار تومانی قرار داشت در روند کاهشی قرار دارد و با رقم ۷۳ هزار و ۳۳۰ تومانی در حال معامله است. یورو با کاهش ۷۰۰ تومانی با قیمت ۶۲ هزار و ۷۳۰ تومان معامله می‌شود.

قیمت تتر نیز همراه با روند کاهشی قیمت ارز در بازارهای مالی در روند کاهشی قرار دارد و کانال ۵۸ هزار تومانی را از دست داده است. در لحظه نگارش این گزارش، تتر با قیمت ۵۷ هزار و ۷۰۰ تومان در حال معامله است.

ادامه مطلب  بعد فساد «چای دبش» نوبت به فساد «کوروش کمپانی» رسیده!/ اژدهای هفت‌ سر فساد هر روز قوی‌تر از گذشته به فعالیت خود ادامه می‌دهد

گفتنی است شب گذشته پایگاه‌های فاطمیون و زینبیون در شرق سوریه مورد حمله نیروهای آمریکایی قرار گرفت. با وجود این سیگنال، معامله‌گران برای شروع دادوستدهای بازار ارز در اولین روز از سومین هفته بهمن، احتمال افزایش قیمت دلار را می‌دادند؛ اما به نظر می‌رسد سیاست‌گذار با ارزپاشی مانع رشد قیمت شده است.

قیمت اسکناس دلار امروز در مرکز مبادله طلا و ارز ایران ۴۲ هزار و ۹۲۱ تومان و قیمت دلار حواله ۳۹ هزار و ۵۲۱ تومان است. این اسکناس‌ها همچنان بدون تغییر قیمت عرضه می‌شوند.


  • واریز هدیه رئیسی ویژه عید نوروز برای مردم | وام بلاعوض 20 میلیونی بدون ضامن به یارانه بگیران | شرایط وام 30، 100 و 300 میلیونی دم عیدمنبع: نامه نیوز

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب

دیدگاهتان را بنویسید