4 خرداد 1403
Tehran 18°C
Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

اجرای طرح کدینگ نباید به صنعت گردشگری و جذب مسافر لطمه وارد کند

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

اجرای طرح کدینگ نباید به صنعت گردشگری و جذب مسافر لطمه وارد کند


رییس کل دادگستری استان کرمان کرمان گفت: تامین سوخت مردم موضوع بسیار مهم و کلیدی است و نباید تصمیمات مدیران به گونه‌ای باشد که عرضه سوخت برای مردم سخت باشد و موجب نارضایتی در جامعه شود.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ حجت‌الاسلام والمسلمین ابراهیم حمیدی در نشست با مدیر شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی منطقه کرمان اظهار داشت:طرح کدینگ کارت‌های سوخت مزایای فراورانی از جمله در بحث کنترل و کاهش قاچاق سوخت و جلوگیری از تخلفات برخی جایگاه داران سوخت دارد، اما نباید اجرای این طرح خللی در عرضه سوخت به مردم ایجاد کند که موجب برخی نارضایتی‌ها برای شهروندان شود.
رییس شورای قضایی استان کرمان توجه به صنعت گردشگری و جذب مسافر در استان کرمان را مورد تاکید قرار داد و خاطرنشان ساخت:در تعطیلات عید سعید فطر و ابتدای سال باتوجه به اجرای طرح کدینگ در استان کرمان مشکلاتی برای برخی مسافران در تامین سوخت خودروهایشان بوجود آورده بود و باید اطلاع رسانی دقیق تری در این رابطه از سوی شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی به مسافران در خصوص استان‌هایی که طرح کدینگ در آنها اجرا شده است می‌شد.
نماینده عالی قوه قضاییه در استان کرمان تاکید کرد: سه مقوله ترویج فرهنگ استفاده از سوخت، گسترش فرهنگ استفاده از گاز CNG و مبارزه بی امان با قاچاق سوخت باید در اولویت کار قرار گیرد.
وی افزود: شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی باید تقویت و گسترش جایگاه‌های CNG را در دستور کار خود قرار دهد و کمبود، تعطیلی و شلوغی جایگاه‌های عرضه سوخت گاز به هیچ وجه قابل قبول نیست.
حجت‌الاسلام حمیدی بیان کرد: دستگاه قضایی در راستای حمایت از شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی موضوع مبارزه با قاچاق سازمان یافته سوخت را در دستور کار قرار داده است و اقدامات خوبی در این رابطه در استان کرمان صورت پذیرفته است.
 این مقام ارشد قضایی در استان کرمان با بیان اینکه مردم نباید برای تامین سوخت خود در جایگاه‌ها معطل بمانند، افزود: رسیدگی به تخلفات برخی جایگاه داران سوخت در دستور کار دستگاه‌های متولی قرار دارد.
مدیر شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی منطقه کرمان گفت: شرکت ملی پخش منطقه کرمان تامین کننده سوخت چندین استان کشور از جمله استان‌های شرقی کشور است.
هوشنگ غلامی در دیدار با رییس کل دادگستری استان کرمان از حمایت‌های دستگاه قضایی استان کرمان قدردانی کرد و اظهار داشت: در حال حاضر ۳۰۰ جایگاه عرضه سوخت فعال در استان کرمان داریم و ۴۰۰ نمایندگی فروش روستایی داریم که مردم خدمات ارائه می‌دهند.
وی گفت: ۸۰ جایگاه CNG نیز در سراسر استان کرمان در حال فعالیت می‌باشند.
این مقام مسئول گفت: در زمینه مبارزه با قاچاق سوخت و متخلفین این حوزه نیازمند حمایت دستگاه قضایی استان کرمان هستیم.
انتهای پیام

چشم انداز اقتصاد بعد از ابراهیم رئیسی/ دولت بعدی مهم است/ احتمالاً امام صادقی ها در دولت بعدی هم خواهند بودمنبع: نامه نیوز

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب
بند انگشتینام و قیمت
تخفیف 20 درصد اشتراک یکماهه نماوا
قیمت اصلی 119,000تومان بود.قیمت فعلی 95,200تومان است.
قیمت اصلی 349,000تومان بود.قیمت فعلی 244,300تومان است.
قیمت اصلی 420,000تومان بود.قیمت فعلی 294,000تومان است.
قیمت اصلی 6,000,000تومان بود.قیمت فعلی 1,790,000تومان است.
قیمت اصلی 73,000تومان بود.قیمت فعلی 50,990تومان است.
قیمت اصلی 43,600تومان بود.قیمت فعلی 30,660تومان است.
قیمت اصلی 185,000تومان بود.قیمت فعلی 106,000تومان است.
قیمت اصلی 169,850تومان بود.قیمت فعلی 76,800تومان است.
قیمت اصلی 65,420تومان بود.قیمت فعلی 19,460تومان است.
قیمت اصلی 65,000تومان بود.قیمت فعلی 15,870تومان است.
بند انگشتینام و قیمت