جدیدترین اخبار

برنامه لیگ برتر بازهم تغییر می‌کند!

برنامه لیگ برتر بازهم تغییر می‌کند!

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ اعلام کرد که برنامه مسابقات لیگ برتر بازهم دستخوش تغییر می‌شود.


پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش “ورزش سه”، برنامه ریزی در مسابقات لیگ برتر و تعطیلی‌های بیش از حد صدای بسیاری از باشگاه‌ها را در آورده است. به تبع این نوع برنامه ریزی باشگاه‌ها نمی‌توانند شرایط خوب خود را ادامه بدهند و به همین خاطر گلایه‌مند هستند.

حالا سهیل مهدی رئیس کمیته مسابقات اعلام کرده که قصد دارد با ایجاد تغییراتی در برنامه مسابقات مشکلات موجود را جبران کند.

او در این خصوص گفت: «تعطیلات لیگ به دلیل نیازهای تیم ملی امید بود. شرایط را به شکلی فراهم کردیم که این تیم بهترین تدارک را داشته باشد. خوشحال نیستیم تیم امید نتیجه نگرفت اما وظیفه‌ ما همواره حمایت از تیم ملی است. می‌پذیرم تاخیری در بحث برگزاری مسابقات داشتیم.»

مهدی ادامه داد: «خوشبختانه خیلی زود توانستیم این موضوع را مدیریت کنیم. این امکان را دارد در هفته آینده جبران کنیم. امکان دارد با یک یا ۲ اصلاحیه در برنامه این فرصت فراهم شود که بار دیگر با همکاری تیم‌های خوب‌مان سر خط بازگردیم‌. می‌پذیرم شرایط برای تیم‌ها خوب نبود اما وضعیت نمایندگان ما در لیگ قهرمانان آسیا، تیم‌ ملی و … این وضعیت را ایجاد کرد. امیدوارم بتوانیم در همین ابتدای لیگ شرایط را بهتر کنیم‌.»

ادامه مطلب  خبر خوش برای خریداران خودرو ثبتنامی

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ همچنین گفت: «می‌پذیریم باشگاه‌هایی که در آسیا نیستند یا در تیم امید و تیم ملی بزرگسالان نماینده ندارند، متضرر شدند اما سعی می‌کنیم در همین‌ هفته‌های ابتدایی این قضیه را جبران کنیم.»

 

منبع: نامه نیوز

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

دیدگاهتان را بنویسید