5 تیر 1403
Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

بزرگ‌تر از دهنت حرف زدی، مراقب باش!

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

بزرگ‌تر از دهنت حرف زدی، مراقب باش!

بزرگ‌تر از دهنت حرف زدی، مراقب باش!

یحیی گل محمدی واکنش تندی به صحبت‌های عضو هیئت‌مدیره استقلال داشت.


پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش “ورزش سه”، یحیی گل‌محمدی، سرمربی پرسپولیس در کنفرانس خبری پس از بازی ملوان در ابتدا گفت: من از میزبانی انزلی تشکر می‌کنم. جو خیلی خوبی را در ورزشگاه به وجود آوردند. از هواداران خودمان تشکر می‌کنم که حمایت خوبی از ما داشتند‌.

گل‌محمدی راجع به بازی توضیح داد: بازی سختی بود. تیم ملوان یکی از تیم‌های خوب و سخت‌کوش لیگ است. بازی خوبی را ارائه کردند و دوندگی زیادی داشتند و کار را خیلی برای‌مان با دوندگی زیاد و تاکتیکی که داشتند، سخت کرده بودند. بچه‌های ما هم تا جایی که در توان‌شان بود، با توجه به جو سنگین ورزشگاه، دویدند و خیلی خوب توانستند خیلی از صحنه‌ها را کنترل کنند. البته یکی دو موقعیت در ضدحملات به حریف دادیم و در کل بازی جان‌دار و زیبایی بود. هواداران از دیدن این بازی لذت بردند.

یحیی در مورد بازی ادامه داد: در نیمه دوم هم تیم‌مان، تیم برتر میدان بود و برای بردن آمده بودیم و دو سه ایستگاهی خیلی خوب گیرمان آمد و خوب استفاده نکردیم و در نهایت، بازی مساوی شد. باید خیلی سریع به بازی بعدی فکر کنیم و ریکاوری خوبی داشته باشیم.

خبر مهم برای معلمان | زمان ثبت‌نام بیمه تکمیلی فرهنگیان

او در مورد صحبت‌های خانی، عضو هیئت‌مدیره استقلال گفت: یک مقدار جایگاه افراد در فوتبال عوض شده و شاید بزرگ‌تر از دهنش صحبت کرده و بداند چه می‌گوید و به‌عنوان یک سخنگو یا نمی‌دانم چه کاره است در استقلال، باید بفهمد و بداند در مورد تیم بزرگ پرسپولیس و آدم‌هایی که اینجا کار می‌کنند، محترمانه صحبت کند. دفعه بعد یک جور دیگر باید جوابش را بدهم. باید دنبال کار خودش باشد. نمی‌خواهم یک چیز بگویم و بعداً پشیمان شوم؛ ولی مراقب حرف‌زدنش باشد.

سرمربی پرسپولیس در مورد این‌که آیا جایگزینی برای بیرانوند دارد یا خیر پاسخ داد: ما یک تیم هستیم و بیرانوند هم یکی از اعضای تیم و دروازه‌بان اصلی تیم ما و تیم ملی است. او در پرسپولیس ساخته شده و لیاقت این را دارد برای هواداران پرسپولیس دروازه‌بانی کند. مثل سایر بازیکنان‌مان که شاخص هستند زحمتش را می‌کشد و تمرکز خوبی روی بازی‌ها دارد. مثل تمام بازیکنان دیگرمان از بازی خوشحالیم. شاید جایگزین نتواند به این کیفیتی که علی بازی می‌کند بتواند بازی کند؛ اما ما دو دروازه‌بان جوان دیگر داریم که زیر نظر مربی گلرها یاد می‌گیرند و ممکن است یک‌جاهایی از آن‌ها بتوانیم استفاده کنیم. [چند ثانیه سکوت] نمی‌خواهم وارد اتفاقات اول فصل بشوم. در هر صورت باید می‌توانستیم یک گلر باتجربه دیگر کنار علی پیدا می‌کردیم؛ ولی شرایط مالی اجازه نداد این کار را انجام بدهیم اما از داشتن علی خوشحالیم.

فوری / پرداخت 3 وام جدید به متقاضیان از امروز

سرمربی پرسولیس در مورد این‌که سپاهان هم امروز مثل آن‌ها امتیاز از دست داد، گفت: هر امتیازی که از دست می‌رود، کار را برای قهرمانی سخت‌تر می‌کند و شکی نیست؛ ولی در لیگ سخت ایران این اتفاقات می‌افتد و همه تیم‌هایی که بازی می‌کنند با کیفیت هستند. جزء دو سه لیگ سخت آسیا هستیم و در هر بازی ممکن است این اتفاقات هم بیفتد.

ادامه دارد…

 
منبع: نامه نیوز

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب
بند انگشتینام و قیمت
تخفیف 20 درصد اشتراک یکماهه نماوا
قیمت اصلی 119,000تومان بود.قیمت فعلی 95,200تومان است.
قیمت اصلی 349,000تومان بود.قیمت فعلی 244,300تومان است.
قیمت اصلی 420,000تومان بود.قیمت فعلی 294,000تومان است.
قیمت اصلی 6,000,000تومان بود.قیمت فعلی 1,790,000تومان است.
قیمت اصلی 73,000تومان بود.قیمت فعلی 50,990تومان است.
قیمت اصلی 43,600تومان بود.قیمت فعلی 30,660تومان است.
قیمت اصلی 185,000تومان بود.قیمت فعلی 106,000تومان است.
قیمت اصلی 169,850تومان بود.قیمت فعلی 76,800تومان است.
قیمت اصلی 65,420تومان بود.قیمت فعلی 19,460تومان است.
قیمت اصلی 65,000تومان بود.قیمت فعلی 15,870تومان است.
بند انگشتینام و قیمت