4 خرداد 1403
Tehran 20°C
Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

تیم ملی باید قبل از جام جهانی با بزرگان فوتسال تنه به تنه شود

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

تیم ملی باید قبل از جام جهانی با بزرگان فوتسال تنه به تنه شودسعید عبداالله نژاد در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا، در خصوص قهرمانی تیم ملی فوتسال ایران در جام ملت‌های آسیا اظهارداشت: فوتسال ایران به این قهرمانی و موفقیت نیاز مبرم داشت. پس از ناکامی در کویت، یک مقدار استرس و فشار روی تیم ملی بود اما خوشبختانه این فشار در جام ملت‌ها کم کم از بین رفت و تیم ما بازی به بازی وضعیت بهتری را داشت و در نهایت موفق شد بار دیگر  بر بام آسیا بایستد.

وی در ادامه تاکیدکرد: در یکی دو بازی تیم ملی با اشکالاتی روبرو بود اما دیدید که به طور مثال در دیداری مثل بازی با ازبکستان که حریف سرسختی برای ما بود، با درخشش دروازه بان‌مان توانستیم در ضربات پنالتی پیروز شده و به فینال برسیم و در فینال با نمایش فوق العاده، پیروزی قاطعانه‌ای را به دست آوردیم و توانستیم سیزدهمین قهرمانی آسیا را به دست آوریم.

پیشکسوت فوتسال آسیا تصریح کرد: در این تورنمنت تیم‌ها در سطح خوبی قرار داشتند. تیم‌های مثل افغانستان با مجید مرتضایی سرمربی ایرانی‌اش تیم بسیار خوبی بود. تیمی مثل تاجیکستان هم نمایش جذابی را در این جام به نمایش گذاشت. این در حالی بود ژاپن در حد و اندازه‌ها ظاهر نشد، این مساله نشان از ضعف تیمی مثل ژاپن بود وگرنه بقیه تیم‌ها از قدرت بالایی برخوردار بودند و این نشان می‌دهد فوتسال آسیا پیشرفت خوبی داشته است.

نخستین جلسه هیأت دولت پس از به شهادت رسیدن رئیسی

عبدالله نژاد با تاکید به آغاز کار اصلی تیم ملی برای حضور موفق در جام جهانی گفت: جام جهانی در حضور کشورهایی مانند آرژانتین، برزیل و…. تورنمنت بسیار سنگینی است که باید با تدراک و آمادگی بالایی برای این جام آماده شویم. تیم ما باید بازی های تدارکاتی زیادی داشته باشد و بازیکنان ما با تیم ها و بازیکنان بزرگ شان تنه به تنه شوند تا بتوانند با کسب تجربه بیشتر برای حضور موفق در جام جهانی آماده شوند. فرصت زیادی تا جام جهانی باقی نمانده است و مدیران باید هر چه سریع تر اقدامات لازم را  برای ایجاد فضای خوب  تدارکات و آماده سازی برای حضور تیم ملی در جام جهانی ایجاد کنند.

وی در پایان با تمجید از وحید شمسایی خاطرنشان کرد:من با وحید سال‌های زیادی را گذرانده ام و برای او خوشحالم. تیم ملی در جام ملت‌ها شرایطی کاملا خاص داشت و خیلی خوشحال هستم که او در این شرایط و روزهای سخت توانست اتفاقات خوبی را برای فوتسال ایران رقم بزند  تا فوتسال ما بتواند افتخارات گذشته را  در آسیا تکرار کند.

سروده شاعران برای شهید خدمت عزیز ملت

انتهای پیام/ منبع: نامه نیوز

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب
بند انگشتینام و قیمت
تخفیف 20 درصد اشتراک یکماهه نماوا
قیمت اصلی 119,000تومان بود.قیمت فعلی 95,200تومان است.
قیمت اصلی 349,000تومان بود.قیمت فعلی 244,300تومان است.
قیمت اصلی 420,000تومان بود.قیمت فعلی 294,000تومان است.
قیمت اصلی 6,000,000تومان بود.قیمت فعلی 1,790,000تومان است.
قیمت اصلی 73,000تومان بود.قیمت فعلی 50,990تومان است.
قیمت اصلی 43,600تومان بود.قیمت فعلی 30,660تومان است.
قیمت اصلی 185,000تومان بود.قیمت فعلی 106,000تومان است.
قیمت اصلی 169,850تومان بود.قیمت فعلی 76,800تومان است.
قیمت اصلی 65,420تومان بود.قیمت فعلی 19,460تومان است.
قیمت اصلی 65,000تومان بود.قیمت فعلی 15,870تومان است.
بند انگشتینام و قیمت