Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

دیدار امیر عبداللهیان با همتای لبنانی در بیروت

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

دیدار امیر عبداللهیان با همتای لبنانی در بیروت

وزیر امور خارجه ایران که در بیروت حضور دارد بعدازظهر امروز با عبدالله بور حبیب همتای لبنانی دیدار و گفتگو کرد.
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش مشرق،حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران که در سفر به منطقه و در مقصد اول این سفر در بیروت حضور دارد، بعدازظهر امروز (شنبه) ۲۱ بهمن ماه با «عبدالله بوحبیب» وزیر خارجه لبنان دیدار و گفتگو کرد.

امیرعبداللهیان و بوحبیب اوایل بهمن ماه در نیویورک با یکدیگر دیدار کرده بودند.

وی که عصر دیروز در رأس هیأتی وارد بیروت شد تا با مقامات این کشور درباره مناسبات دوجانبه و تحولات کنونی در منطقه و اوضاع غزه به رایزنی بپردازد، پیش از این با سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان، نجیب میقاتی نخست‌وزیر پیشبرد امور لبنان و نبیه بری رئیس پارلمان لبنان دیدار و گفتگو کرد. دیدار با رهبران گروه‌های مقاومت فلسطینی در بیروت از دیگر برنامه‌های امیرعبداللهیان در این سفر بود.

وزیر امور خارجه ایران امروز در دیدار با نجیب میقاتی در بیروت با بیان اینکه فلسطینی‌ها باید برای فلسطین و آینده آن تصمیم بگیرند، گفت: مطلع هستیم آن‌ها برای مرحله پس از جنگ نیز طرح و ابتکار عمل سیاسی دارند.

ادامه مطلب  عید 1403 رو با یک تغییر جذاب تو چهره‌تون آغاز کنین؛ عید امسال چه رنگی موهایی مُده؟

سوریه و قطر مقاصد بعدی این سفر هستند.

این سومین سفر امیرعبداللهیان به بیروت پس از عملیات طوفان الاقصی و حملات رژیم صهیونیستی علیه غزه است که تاکنون قریب به ۲۸ هزار شهید به همراه داشته است.

امیرعبداللهیان ۲۱ و ۲۲ مهر ماه و در چارچوب نخستین سفرش به منطقه درباره اوضاع غزه و در دومین مقصد این سفر بعد از بغداد به بیروت سفر کرد و از آنجا به دمشق رفت و در مقصد چهارم به قطر هم سفر کرد. او برای دومین بار در روزهای نخستین آذر ماه هم سفری به بیروت داشت و از آنجا به قطر رفت. او در این دو سفر با مقامات لبنانی و سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان دیدار و گفتگو کرد.

 

  • فوری؛ واریز یارانه معیشتی ۲/۴۰۲/۴۰۰تومانی بحساب این خانوارها ازهمین الان | واریز یارانه معیشتی دهه فجر برای دهک های 1 تا 7منبع: نامه نیوز

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب

دیدگاهتان را بنویسید